Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «34324100-5»
-
ID: UA-2026-08-31-006932-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями34320000-6 Механічні запасні частини, крім двигунів і частин двигунів
Оголошено31 серп. 14:35
Прийом пропозицій31 серп. 14:35 – 8 вер. 09:00 -
ID: UA-2026-08-31-004474-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиОпорна подушка двигуна (передня), Ремкомплект передньої ступиці, Втулка ресорна (поліуретан), Втулка амортизатора (поліуретан), Амортизатор задній)) (34320000-6 «Механічні запасні частини, крім двигунів і частин двигунів» )
Ім'я:Клименок Ірина В'ячеславівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380464143259 ЄДРПОУ:26493974Очікувана вартість8 611,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-27-005023-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиОбладнання для балансування коліс
Ім'я:Верига Володимир ВасильовичE-mail: [email protected] Телефон: +380434122379 Факс:+380434122379ЄДРПОУ:07794629Очікувана вартість36 000,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-11-004139-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЗапасні частини до автобуса
Очікувана вартість6 684,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-10-011118-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЗапасні частини для спецтехніки (Рахівське надлісництво)
Оголошено10 серп. 17:16
Прийом пропозицій10 серп. 17:16 – 19 серп. 17:00Очікувана вартість821 765,00 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-08-10-005765-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиВаги (грузки) згідно коду ДК 021:2015:34324100-5 Обладнання для балансування коліс
Очікувана вартість686,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-13-009150-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями34320000-6 - Механічні запасні частини, крім двигунів і частин двигунів
Оголошено13 лип. 15:51
Прийом пропозицій13 лип. 15:51 – 22 лип. 10:00Очікувана вартість97 500,00 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-06-30-010731-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиОбладнання для балансування коліс
Очікувана вартістьне визначено
Звіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-22-012299-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиОбладнання для балансування коліс
Очікувана вартість134 815,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-19-003734-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМеханічні запасні частини
Ім'я:Шпонарська Олена КазимирівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380995530863 ЄДРПОУ:43991422Очікувана вартість32 570,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-15-010274-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиАмортизатори,колодки гальмівні
Очікувана вартість12 080,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-11-009908-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями34320000-6 Механічні запасні частини, крім двигунів і частин двигунів
Оголошено11 черв. 15:10
Прийом пропозицій11 черв. 15:10 – 19 черв. 09:00Очікувана вартість125 305,00 грн
з ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-05-18-000051-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЗапчастини для ремонту автомобільного транспорту
Очікувана вартість9 023,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-04-21-001593-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиВерстат вантажний шиномонтажний автоматичний
Ім'я:Михальчук Сергій ГригоровичE-mail: [email protected] Телефон: 380384263888 Веб сайт: ЄДРПОУ:21313677Оголошено21 квіт. 10:05
Прийом пропозицій21 квіт. 10:05 – 30 квіт. 10:00Очікувана вартість858 333,33 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-04-14-004843-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиГруз балансувальний 5 гр Груз балансувальний 10 гр Груз балансувальний 15 гр Груз балансувальний 20 гр Груз балансувальний 25 гр Груз балансувальний 30 гр Груз балансувальний 35 гр Груз балансувальний 40 гр Груз балансувальний 45 гр Груз балансувальний 50 гр
Очікувана вартість6 725,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-03-26-013838-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиГрузики на самоклейці (4х5гр.+4х10гр.) низький (синя основа) Balansa метал
Очікувана вартість3 800,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-03-25-013189-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиМеханічні запасні частини, крім двигунів і частин двигунів
Оголошено25 бер. 16:31
Прийом пропозицій25 бер. 16:31 – 2 квіт. 09:00Очікувана вартість114 136,25 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-03-24-011557-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЗапасні частини до автобусів
Очікувана вартість2 352,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-03-17-002478-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМеханічні запасні частини
Ім'я:Шпонарська Олена КазимирівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380995530863 ЄДРПОУ:43991422Очікувана вартість13 840,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-03-11-011500-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПридбання запчастин для ремонту автомобільного транспорту (лист ресори підкоренний) на автобус для Чапліївського НВК-ЗОШ
Ім'я:Бортяш Олена ВолодимирівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380544971837 Факс:+380544971729ЄДРПОУ:22978663Очікувана вартість5 000,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro