Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «34324000-4»
-
ID: UA-2026-08-31-006932-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями34320000-6 Механічні запасні частини, крім двигунів і частин двигунів
Оголошено31 серп. 14:35
Прийом пропозицій31 серп. 14:35 – 8 вер. 09:00 -
ID: UA-2026-09-03-008721-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЗапасні частини до службового автомобіля ГАЗЕЛЬ
Ім'я:Наталія НестеренкоE-mail: [email protected] Телефон: +380569031572 Веб сайт: ЄДРПОУ:41050131Очікувана вартість2 450,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-03-001399-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКолеса, частини та приладдя до них
Очікувана вартість77 312,40 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-02-005248-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиНАЦІОНАЛЬНИЙ КЛАСИФІКАТОР УКРАЇНИ Єдиний закупівельний словник ДК 021:2015: 34320000-6 - Механічні запасні частини, крім двигунів і частин двигунів (Колесо поворотне ф150 з гальмом)
Очікувана вартість16 320,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-01-000892-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиАвтомобільні колісні диски R 16 (Джерело фінансування: кошти Пенсійного фонду України. Орган соціального страхування - Пенсійний фонд України. Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 12.10.2022 № 1178 "Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і
послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування" (зі змінами)) Очікувана вартість10 080,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-31-004474-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиОпорна подушка двигуна (передня), Ремкомплект передньої ступиці, Втулка ресорна (поліуретан), Втулка амортизатора (поліуретан), Амортизатор задній)) (34320000-6 «Механічні запасні частини, крім двигунів і частин двигунів» )
Ім'я:Клименок Ірина В'ячеславівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380464143259 ЄДРПОУ:26493974Очікувана вартість8 611,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-31-003271-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДиски
Очікувана вартість52 200,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-27-011299-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиК/т колодок гальм передніх, диск гальмівний передній, чохол кільця направляючого (дискові гальма), стремянка рессори, подушка ресори додаткова (відбійник) з гайкою, шарнір рульової тяги
Ім'я:Зубко Наталія ПетрівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380534623380 Факс:+380534621989ЄДРПОУ:03351591Очікувана вартість5 639,79 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-27-005023-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиОбладнання для балансування коліс
Ім'я:Верига Володимир ВасильовичE-mail: [email protected] Телефон: +380434122379 Факс:+380434122379ЄДРПОУ:07794629Очікувана вартість36 000,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-27-004777-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЗапасні частини до службового автомобіля ПЕЖО
Ім'я:Наталія НестеренкоE-mail: [email protected] Телефон: +380569031572 Веб сайт: ЄДРПОУ:41050131Очікувана вартість13 500,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-25-003755-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКолесо пневматичне 260х85 мм. (3-00-4 СП)
Ім'я:Лук′яненко Анатолій ВасильовичE-mail: [email protected] Телефон: 380472333347 ЄДРПОУ:14321512Оголошено25 серп. 11:17
Прийом пропозицій25 серп. 11:17 – 2 вер. 15:00Очікувана вартість800 000,00 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-08-24-005309-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиковпаки колісні
Ім'я:Мельник Тетяна ВолодимирівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380433821816 Факс:+380433822656ЄДРПОУ:20088327Очікувана вартість900,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-24-001040-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКолеса, частини та приладдя до них (шини, диски)
Очікувана вартість43 600,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-21-009382-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКолесо середньопосилене з поліуретану у поворотному кронштейні серії "hard" з майданчиком (до прем'єри "Сніг у Флоренції")
Очікувана вартість28 600,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-20-007670-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями34320000-6 Механічні запасні частини, крім двигунів і частин двигунів
Оголошено20 серп. 14:09
Прийом пропозицій20 серп. 14:09 – 3 вер. 12:00Очікувана вартість1 692 269,38 грн
без ПДВАукціон -
ID: UA-2026-08-20-003984-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями34320000-6 Механічні запасні частини, крім двигунів і частин двигунів
Оголошено20 серп. 11:26
Прийом пропозицій20 серп. 11:26 – 2 вер. 12:00Очікувана вартість1 504 518,00 грн
без ПДВКваліфікація -
ID: UA-2026-08-20-003234-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиВидатки з благоустрою населених пунктів, колесо дискове сталеве 3280.
Очікувана вартість18 800,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-18-010023-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЗапасні частини до транспортних засобів (різні)
Ім'я:Владовський Дмитро ВалерійовичE-mail: [email protected] Телефон: 380978804988 ЄДРПОУ:14321481Оголошено18 серп. 15:32
Прийом пропозицій18 серп. 15:32 – 26 серп. 16:00Очікувана вартість121 571,00 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-08-18-004691-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи34320000-6 - Механічні запасні частини, крім двигунів і частин двигунів (Сайлентблок)
Очікувана вартість800,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-17-010973-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЗапчастини та матеріали для ремонту автомобільного транспорту (ДК 021:2015: 34320000-6 – Механічні запасні частини, крім двигунів і частин двигунів)
Очікувана вартість15 507,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro