Zakupivli.Pro logo
  • Державним замовникам
  • Постачальникам
  • Комерційним замовникам
  • Учасникам аукціонів
  • Організаторам аукціонів
  • Пн - Пт, 8:00 - 19:00
  • +38 067 827 00 11
  • +38 050 827 00 11
  • +38 063 827 00 11
  • zakupaiko logo

    АІ-помічник Закупайко

    Цілодобово

  • Напишіть нам
Наші сервіси

Всі сервіси компанії

  • Prozorro

    Державні закупівлі

  • Prozorro Market

    Закупівлі без тендеру

  • Комерційні тендери

    Комерційні закупівлі

  • Prozorro.Продажі

    Аукціони

  • Вчасно

    Електронний документообіг

Про нас
Ukr
  • Українська
  • English
Увійти до кабінету
Зареєструватись
Контакти
  • +38 067 827 00 11
Навчання
  • Державним замовникам
  • Постачальникам
  • Комерційним замовникам
  • Учасникам аукціонів
  • Організаторам аукціонів
Наші сервіси
  • Prozorro

    Державні закупівлі

  • Prozorro Market

    Закупівлі без тендеру

  • Комерційні тендери

    Комерційні закупівлі

  • Prozorro.Продажі

    Аукціони

  • Вчасно

    Електронний документообіг

Про нас
Увійти до кабінету
Зареєструватись
English
  • Державні закупівлі Держзакупівлі
  • Комерційні закупівлі
  • Аукціони
  • Всі закупівлі
  • Плани закупівель
  • Підписані контракти
Prozorro logo Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO

Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «34322500-5»

  • ID: UA-2026-08-26-004898-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Запасні частини для автомобіля TOYOTA LAND CRUISER 105 р.н АН480Е, згідно коду CPV за ДК 021:2015 код 34320000-6 Механічні запасні частини, крім двигунів і частин двигунів

    Ім'я:
    Іващук Андрій Анатолійович
    E-mail: [email protected] Телефон: 380665590037 ЄДРПОУ:
    08588642
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    26 серп. 11:54

    Прийом пропозицій
    26 серп. 11:54 – 3 вер. 10:00
    Очікувана вартість

    143 990,00 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    11 г. 33 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-20-007670-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    34320000-6 Механічні запасні частини, крім двигунів і частин двигунів

    Ім'я:
    Костянтин Лозовий
    E-mail: [email protected] Телефон: +380487507399 Веб сайт:
    http://www.port-yuzhny.com.ua
    ЄДРПОУ:
    04704790
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    20 серп. 14:09

    Прийом пропозицій
    20 серп. 14:09 – 3 вер. 12:00
    Очікувана вартість

    1 692 269,38 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    13 г. 33 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-09-02-002642-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Механічні запасні частини, крім двигунів і частин двигунів (гальмівні колодки передні для автомобілю Skoda Octavia Чернівецького обласного центру зайняості)

    Ім'я:
    Ольга Нацюк
    E-mail: [email protected] Телефон: +380372910013 ЄДРПОУ:
    05392708
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    1 680,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-25-010168-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Колодки гальмівні передні на автомобіль FORD F-550; Колодки гальмівні задні на автомобіль FORD F-550

    Ім'я:
    Микола Квасняк
    E-mail: [email protected] Телефон: +380634932150 Веб сайт:
    https://mcgr.dsns.gov.ua/
    ЄДРПОУ:
    33879077
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    25 серп. 15:31

    Прийом пропозицій
    25 серп. 15:31 – 2 вер. 09:00
    Очікувана вартість

    30 200,00 грн

    без ПДВ
    Аукціон

  • ID: UA-2026-08-20-003984-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    34320000-6 Механічні запасні частини, крім двигунів і частин двигунів

    Ім'я:
    Костянтин Лозовий
    E-mail: [email protected] Телефон: +380487507399 Веб сайт:
    http://www.port-yuzhny.com.ua
    ЄДРПОУ:
    04704790
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    20 серп. 11:26

    Прийом пропозицій
    20 серп. 11:26 – 2 вер. 12:00
    Очікувана вартість

    1 504 518,00 грн

    без ПДВ
    Аукціон

  • ID: UA-2026-08-12-006604-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Механічні запасні частини в асортименті

    Ім'я:
    Косяк Людмила
    E-mail: [email protected] Телефон: 380677476007 ЄДРПОУ:
    00135390
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    12 серп. 14:01

    Прийом пропозицій
    12 серп. 14:01 – 20 серп. 12:00
    Очікувана вартість

    57 968,00 грн

    без ПДВ
    Пропозиції розглянуто

  • ID: UA-2026-08-06-004227-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Механічні запасні частини до транспортних засобів

    Ім'я:
    Косяк Людмила
    E-mail: [email protected] Телефон: 380677476007 ЄДРПОУ:
    00135390
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    6 серп. 11:47

    Прийом пропозицій
    6 серп. 11:47 – 18 серп. 12:00
    Очікувана вартість

    435 846,00 грн

    без ПДВ
    Пропозиції розглянуто

  • ID: UA-2026-08-04-009302-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Запчастини до транспортних засобів

    Ім'я:
    Владовський Дмитро Валерійович
    E-mail: [email protected] Телефон: 380978804988 ЄДРПОУ:
    14321481
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    6 700,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-07-26-000272-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    спрощена закупівля

    Механічні запасні частини, крім двигунів і частин двигунів

    Ім'я:
    Артем Щербаківський
    E-mail: [email protected] Телефон: +380966497367 ЄДРПОУ:
    26639320
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    26 лип. 17:52

    Прийом пропозицій
    30 лип. 00:00 – 1 серп. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    53 454,88 грн

    з ПДВ
    Завершена

  • ID: UA-2026-07-24-006485-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    «Механічні запасні частини, крім двигунів і частин двигунів» код ДК 021:2015 - 34320000-6 Механічні запасні частини, крім двигунів і частин двигунів

    Ім'я:
    Яковенко Олег Валерійович
    E-mail: [email protected] Телефон: 380577401375 Веб сайт:
    https://www.oblenergo.kharkov.ua
    ЄДРПОУ:
    00131954
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    24 лип. 13:53

    Прийом пропозицій
    24 лип. 13:53 – 2 серп. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    216 291,83 грн

    без ПДВ
    Завершена

  • ID: UA-2026-07-22-010372-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    FDB 1639 колодки гальмівні ;34320000-6 Механічні запасні частини, крім двигунів і частин двигунів за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника

    Ім'я:
    Галина Рощупкіна
    E-mail: [email protected] Телефон: +380687956288 ЄДРПОУ:
    02770239
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    1 200,00 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-07-22-007856-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    «Механічні запасні частини, крім двигунів і частин двигунів» код ДК 021:2015 - 34320000-6 Механічні запасні частини, крім двигунів і частин двигунів

    Ім'я:
    Яковенко Олег Валерійович
    E-mail: [email protected] Телефон: 380577401375 Веб сайт:
    https://www.oblenergo.kharkov.ua
    ЄДРПОУ:
    00131954
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    22 лип. 15:00

    Прийом пропозицій
    22 лип. 15:00 – 31 лип. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    1 191 509,73 грн

    без ПДВ
    Завершена

  • ID: UA-2026-07-16-008284-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Запасні частини для автомобіля TOYOTA LAND CRUISER 105 р.н АН480Е, згідно коду CPV за ДК 021:2015 код 34320000-6 Механічні запасні частини, крім двигунів і частин двигунів

    Ім'я:
    Дмитренко Ірина Володимирівна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380507480859 ЄДРПОУ:
    08588642
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    16 лип. 15:38

    Прийом пропозицій
    16 лип. 15:38 – 24 лип. 10:00
    Очікувана вартість

    141 387,00 грн

    без ПДВ
    Закупівля не відбулась

  • ID: UA-2026-07-15-005956-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Комплект шкворня; Тяги ремкомплект; Комплект передніх гальмівних колодок; Комплект задніх гальмівних колодок; Головний тормозний циліндр; Колесні диски

    Ім'я:
    Коваль Катерина Вікторівна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380487801539 Веб сайт:
    http://operahouse.od.ua/
    ЄДРПОУ:
    02224643
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    19 100,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-07-13-003735-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Колодка гальмівна, ричаг віджимний

    Ім'я:
    Артем ЛІТВІНОВ
    E-mail: [email protected] Телефон: +380993257939 ЄДРПОУ:
    07928461
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    4 057,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-07-07-001483-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    34320000-6 Механічні запасні частини, крім двигунів і частин двигунів (Запасні частини для бульдозерів та тракторів)

    Ім'я:
    Стадник Юлія Василівна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380509534153 ЄДРПОУ:
    05471247
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    7 лип. 10:04

    Прийом пропозицій
    7 лип. 10:04 – 15 лип. 11:00
    Очікувана вартість

    2 393 458,67 грн

    без ПДВ
    Завершена

  • ID: UA-2026-06-30-008785-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    КОД ДК 021:2015 34320000-6 МЕХАНІЧНІ ЗАПАСНІ ЧАСТИНИ, КРІМ ДВИГУНІВ І ЧАСТИН ДВИГУНІВ (АВТОЗАПЧАСТИНИ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ ТА МЕХАНІЗМІВ ПІДПРИЄМСТВА КП «ДНІПРОВОДОКАНАЛ» ДМР)

    Ім'я:
    Геннадій Михайлович Деменін
    E-mail: [email protected] Телефон: +380567199376 Веб сайт:
    http://vodokanal.dp.ua/
    ЄДРПОУ:
    03341305
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    30 черв. 14:33

    Прийом пропозицій
    30 черв. 14:33 – 8 лип. 20:00
    Очікувана вартість

    3 006 695,00 грн

    з ПДВ
    Завершена

  • ID: UA-2026-06-29-011766-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Колодка гальмівна каталожний номер 5440-3502090\91 (або еквівалент) та ремінь насоса гідропідсилювача керма каталожний номер 14/10 987 (або еквівалент), згідно коду CPV за ДК 021:2015 код 34320000-6 Механічні запасні частини, крім двигунів і частин двигунів

    Ім'я:
    Сєніна Надія Мирославівна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380954138722 ЄДРПОУ:
    38355198
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    29 черв. 18:15

    Прийом пропозицій
    29 черв. 18:15 – 7 лип. 12:00
    Очікувана вартість

    12 173,33 грн

    без ПДВ
    Завершена

  • ID: UA-2026-06-26-011528-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    спрощена закупівля

    Механічні запасні частини до автомобілів

    Ім'я:
    Артем Щербаківський
    E-mail: [email protected] Телефон: +380966497367 ЄДРПОУ:
    26639320
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    26 черв. 18:24

    Прийом пропозицій
    2 лип. 00:00 – 4 лип. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    35 240,00 грн

    з ПДВ
    Завершена

  • ID: UA-2026-06-22-012980-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Колодка гальмова для обслуговування трамвайних вагонів (Ве 4\4)

    Ім'я:
    Сербін Олександр
    E-mail: [email protected] Телефон: 380674324582 ЄДРПОУ:
    03327925
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    22 черв. 17:35

    Прийом пропозицій
    22 черв. 17:35 – 4 лип. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    244 741,50 грн

    з ПДВ
    Завершена

1 2 3 .. 43 >
Zakupivli.Pro ios Zakupivli.Pro android
  • Тарифи
  • Контакти
  • Мобільний застосунок
  • Публічна оферта
  • Регламент
  • Про майданчик
  • Навчання
  • Тренажер аукціонів
  • Інтеграція з нами
  • Політика конфіденційності
  • Тендерне законодавство
© zakupivli.pro, 2016-2026

Акредитований учасник електронної системи публічних закупівель України Prozorro