Zakupivli.Pro logo
  • Державним замовникам
  • Постачальникам
  • Комерційним замовникам
  • Учасникам аукціонів
  • Організаторам аукціонів
  • Пн - Пт, 8:00 - 19:00
  • +38 067 827 00 11
  • +38 050 827 00 11
  • +38 063 827 00 11
  • zakupaiko logo

    АІ-помічник Закупайко

    Цілодобово

  • Напишіть нам
Наші сервіси

Всі сервіси компанії

  • Prozorro

    Державні закупівлі

  • Prozorro Market

    Закупівлі без тендеру

  • Комерційні тендери

    Комерційні закупівлі

  • Prozorro.Продажі

    Аукціони

  • Вчасно

    Електронний документообіг

Про нас
Ukr
  • Українська
  • English
Увійти до кабінету
Зареєструватись
Контакти
  • +38 067 827 00 11
Навчання
  • Державним замовникам
  • Постачальникам
  • Комерційним замовникам
  • Учасникам аукціонів
  • Організаторам аукціонів
Наші сервіси
  • Prozorro

    Державні закупівлі

  • Prozorro Market

    Закупівлі без тендеру

  • Комерційні тендери

    Комерційні закупівлі

  • Prozorro.Продажі

    Аукціони

  • Вчасно

    Електронний документообіг

Про нас
Увійти до кабінету
Зареєструватись
English
  • Державні закупівлі Держзакупівлі
  • Комерційні закупівлі
  • Аукціони
  • Всі закупівлі
  • Плани закупівель
  • Підписані контракти
Prozorro logo Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO

Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «34322400-4»

  • ID: UA-2026-08-25-010168-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Колодки гальмівні передні на автомобіль FORD F-550; Колодки гальмівні задні на автомобіль FORD F-550

    Ім'я:
    Микола Квасняк
    E-mail: [email protected] Телефон: +380634932150 Веб сайт:
    https://mcgr.dsns.gov.ua/
    ЄДРПОУ:
    33879077
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    25 серп. 15:31

    Прийом пропозицій
    25 серп. 15:31 – 2 вер. 09:00
    Очікувана вартість

    30 200,00 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    9 г. 28 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-20-007670-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    34320000-6 Механічні запасні частини, крім двигунів і частин двигунів

    Ім'я:
    Костянтин Лозовий
    E-mail: [email protected] Телефон: +380487507399 Веб сайт:
    http://www.port-yuzhny.com.ua
    ЄДРПОУ:
    04704790
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    20 серп. 14:09

    Прийом пропозицій
    20 серп. 14:09 – 3 вер. 12:00
    Очікувана вартість

    1 692 269,38 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    1 дн. 12 г. 28 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-20-003984-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    34320000-6 Механічні запасні частини, крім двигунів і частин двигунів

    Ім'я:
    Костянтин Лозовий
    E-mail: [email protected] Телефон: +380487507399 Веб сайт:
    http://www.port-yuzhny.com.ua
    ЄДРПОУ:
    04704790
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    20 серп. 11:26

    Прийом пропозицій
    20 серп. 11:26 – 2 вер. 12:00
    Очікувана вартість

    1 504 518,00 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    12 г. 28 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-09-01-001120-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Гальмові колодки (дискові)

    Ім'я:
    Чумак Дмитро Володимирович
    E-mail: [email protected] Телефон: +380472306246 ЄДРПОУ:
    07742822
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    50 068,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-27-011299-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    К/т колодок гальм передніх, диск гальмівний передній, чохол кільця направляючого (дискові гальма), стремянка рессори, подушка ресори додаткова (відбійник) з гайкою, шарнір рульової тяги

    Ім'я:
    Зубко Наталія Петрівна
    E-mail: [email protected] Телефон: +380534623380 Факс:
    +380534621989
    ЄДРПОУ:
    03351591
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    5 639,79 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-26-002039-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Колодки гальмівні

    Ім'я:
    Кирило ГНЯЗДОВСЬКИЙ
    E-mail: [email protected] Телефон: +380686469435 ЄДРПОУ:
    07928461
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    6 410,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-25-002596-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Колодки гальмівні передні, колодки гальмівні задні, щітки склоочисника

    Ім'я:
    Інна Столяр
    E-mail: [email protected] Телефон: +380982723305 ЄДРПОУ:
    45170860
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    6 000,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-21-012896-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Запасні частини до військової техніки спеціального призначення

    ЄДРПОУ:
    08540799
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    1 380,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-20-008101-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Механічні запасні частини

    Ім'я:
    Оленич Аліна Миколаївна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380997782250 ЄДРПОУ:
    04382056
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    11 585,00 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-20-000190-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Колодки гальмівні,захист під бампером,захист двигуна

    Ім'я:
    Пужанська Ольга Петрівна
    E-mail: [email protected] Телефон: +380967677561 ЄДРПОУ:
    04375458
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    10 688,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-19-014039-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    ДК 021:2015: 34320000-6 Механічні запасні частини, крім двигунів і частин двигунів - гальмівні колодки ДК 021:2015: 34322400-4 Гальмові колодки (дискові)

    Ім'я:
    Анастасія Миколаївна Бурсакова
    E-mail: [email protected] Телефон: +30577062262 Веб сайт:
    https://nuph.edu.ua/
    ЄДРПОУ:
    02010936
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    3 900,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-19-010511-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Втулка шкворня, Р/к заднього моста (прокладки), Прес-масльонка М-10х1 пряма, Колодка гальмівна АТАМАN з пластинами та установчим комплектом, Стрем'янка з/ресори Богдан з шайбою та гайкою

    Ім'я:
    Намеснікова Анжеліка Олександрівна
    E-mail: [email protected] Телефон: +380969141434 ЄДРПОУ:
    44013857
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    5 504,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-19-007507-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    34320000-6 - Механічні запасні частини, крім двигунів і частин двигунів (Гальмівні направлення,пильники,колодки гальмівні,головний циліндр зчеплення)

    Ім'я:
    Тетяна Фененко
    E-mail: [email protected] Телефон: +380992534877 Веб сайт:
    http://horol.osv.org.ua/
    ЄДРПОУ:
    44133660
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    1 910,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-19-002554-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    ДК 021: 2015: 34320000-6 Механічні запасні частини, крім двигунів і частин двигунів (гальмівні диски ЗАЗ SENS, передні гальмівні колодки ЗАЗ SENS, пильники направляючих гальмівного супорта ЗАЗ SENS)

    Ім'я:
    Тетяна Петько
    E-mail: [email protected] Телефон: +380955441007 ЄДРПОУ:
    44008831
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    2 200,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-18-010023-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Запасні частини до транспортних засобів (різні)

    Ім'я:
    Владовський Дмитро Валерійович
    E-mail: [email protected] Телефон: 380978804988 ЄДРПОУ:
    14321481
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    18 серп. 15:32

    Прийом пропозицій
    18 серп. 15:32 – 26 серп. 16:00
    Очікувана вартість

    121 571,00 грн

    без ПДВ
    Пропозиції розглянуто

  • ID: UA-2026-08-18-009684-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Колодки гальмівні передні Ваз 2101, Трос ручного гальма

    Ім'я:
    Деміч Таміла Олександрівна
    E-mail: [email protected] Телефон: +380994013475 ЄДРПОУ:
    34566566
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    1 390,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-18-009439-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Запасні частини до транспортних засобів: Renault Duster, Toyota Avensis Verso, Subaru Forester, Toyota RAV4, Toyota Hilux GZ 2,4 D-4D, Mitsubishi Outlander 2.0 TD

    Ім'я:
    Балицька Яна Ігорівна
    E-mail: [email protected] Телефон: 0665994349 ЄДРПОУ:
    14321481
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    18 серп. 15:15

    Прийом пропозицій
    18 серп. 15:15 – 26 серп. 16:00
    Очікувана вартість

    63 322,00 грн

    без ПДВ
    Пропозиції розглянуто

  • ID: UA-2026-08-18-003332-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Запасні частини для транспортного засобу LAND ROVER DEFENDER р.н. АН468Е, згідно коду CPV за ДК 021:2015 код 34320000-6 Механічні запасні частини, крім двигунів і частин двигунів

    Ім'я:
    Іващук Андрій Анатолійович
    E-mail: [email protected] Телефон: 380665590037 ЄДРПОУ:
    08588642
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    18 серп. 11:10

    Прийом пропозицій
    18 серп. 11:10 – 27 серп. 10:00
    Очікувана вартість

    26 356,67 грн

    без ПДВ
    Пропозиції розглянуто

  • ID: UA-2026-08-17-010973-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Запчастини та матеріали для ремонту автомобільного транспорту (ДК 021:2015: 34320000-6 – Механічні запасні частини, крім двигунів і частин двигунів)

    Ім'я:
    Алла Шеін
    E-mail: [email protected] Телефон: +380674216202 ЄДРПОУ:
    37992989
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    15 507,00 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-17-010417-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Запасні частини до військової техніки

    ЄДРПОУ:
    08540799
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    17 900,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

1 2 3 .. 98 >
Zakupivli.Pro ios Zakupivli.Pro android
  • Тарифи
  • Контакти
  • Мобільний застосунок
  • Публічна оферта
  • Регламент
  • Про майданчик
  • Навчання
  • Тренажер аукціонів
  • Інтеграція з нами
  • Політика конфіденційності
  • Тендерне законодавство
© zakupivli.pro, 2016-2026

Акредитований учасник електронної системи публічних закупівель України Prozorro