Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «34322300-3»
-
ID: UA-2026-08-20-007670-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями34320000-6 Механічні запасні частини, крім двигунів і частин двигунів
Оголошено20 серп. 14:09
Прийом пропозицій20 серп. 14:09 – 3 вер. 12:00 -
ID: UA-2026-08-07-006041-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЗапасні частини до автомобілів марок Volkswagen, Fiat та Ford
Ім'я:Коваль Лариса ВасилівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380472635830 Факс:+380472635830ЄДРПОУ:03357168Оголошено7 серп. 13:02
Прийом пропозицій7 серп. 13:02 – 17 серп. 08:00Очікувана вартість89 183,33 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-08-06-008850-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиГальмові накладки
Очікувана вартість12 049,58 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-06-004227-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиМеханічні запасні частини до транспортних засобів
Оголошено6 серп. 11:47
Прийом пропозицій6 серп. 11:47 – 18 серп. 12:00Очікувана вартість435 846,00 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-08-03-008351-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиГальмові накладки
Очікувана вартість990,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-27-003623-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиР/к ГЦ ЦС-100(нов.зразка), накладка гальмівної колодки(ДК 021:2015:34320000-6 Механічні запасні частини, крім двигунів і частин двигунів)
Очікувана вартість535,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-07-002782-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЗапасні частини до військової техніки спеціального призначення
Очікувана вартість9 006,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-07-001483-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями34320000-6 Механічні запасні частини, крім двигунів і частин двигунів (Запасні частини для бульдозерів та тракторів)
Оголошено7 лип. 10:04
Прийом пропозицій7 лип. 10:04 – 15 лип. 11:00Очікувана вартість2 393 458,67 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-06-27-000319-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляЗапасні частини до військової техніки, що знаходяться на балансі військової частини А1361
Ім'я:Моргуляк Сергій БорисовичE-mail: [email protected] Телефон: +380573702079 Факс:+380573702079ЄДРПОУ:07811701Оголошено27 черв. 13:04
Прийом пропозицій3 лип. 19:00 – 9 лип. 08:00Очікувана вартість33 000,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-06-22-013884-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиГальмівні наклади (передні, задні)
Очікувана вартість3 150,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-19-001814-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системимеханічні запасні частини
Очікувана вартість2 341,50 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-11-013122-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиМеханічні запасні частини до транспортних засобів
Оголошено11 черв. 18:31
Прийом пропозицій11 черв. 18:31 – 19 черв. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість94 350,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-06-10-005261-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиМеханічні запасні частини до транспортних засобів
Оголошено10 черв. 11:54
Прийом пропозицій10 черв. 11:54 – 18 черв. 12:00Очікувана вартість246 641,55 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-06-05-007757-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями«Механічні запасні частини, крім двигунів і частин двигунів» Код ДК 021:2015 - 34320000-6 Механічні запасні частини, крім двигунів і частин двигунів
Ім'я:Яковенко Олег ВалерійовичE-mail: [email protected] Телефон: 380577401375 Веб сайт: ЄДРПОУ:00131954Оголошено5 черв. 13:51
Прийом пропозицій5 черв. 13:51 – 14 черв. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість1 051 908,76 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-05-13-010576-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиАвтозапчастини д/автомобілів КНУБА (34320000-6 Механічні запасні частини, крім двигунів і частин двигунів)
Очікувана вартість46 008,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-13-008701-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКод ДК 021:2015: 34320000-6 Механічні запасні частини, крім двигунів і частин двигунів (накладка гальмівна трамваю Т3, відповідний код ЄЗС: ДК 021:2015: 34322300-3 Гальмові накладки)
Оголошено13 трав. 14:39
Прийом пропозицій13 трав. 14:39 – 21 трав. 01:00Очікувана вартість232 640,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-04-29-010891-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКод ДК 021:2015: 34320000-6 Механічні запасні частини, крім двигунів і частин двигунів (накладка гальмівна трамваю Т3, відповідний код ЄЗС: ДК 021:2015: 34322300-3 Гальмові накладки)
Оголошено29 квіт. 16:21
Прийом пропозицій29 квіт. 16:21 – 7 трав. 01:00Очікувана вартість232 640,00 грн
з ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-04-28-011550-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями34320000-6 Механічні запасні частини, крім двигунів і частин двигунів
Оголошено28 квіт. 15:42
Прийом пропозицій28 квіт. 15:42 – 7 трав. 12:00Очікувана вартість2 401 384,05 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-04-16-012051-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиМеханічні запасні частини різні
Ім'я:Савицька Ганна ВалеріївнаE-mail: [email protected] Телефон: 380730592003 Веб сайт: ЄДРПОУ:00135390Оголошено16 квіт. 16:18
Прийом пропозицій16 квіт. 16:18 – 24 квіт. 12:00Очікувана вартість150 896,38 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-04-09-011054-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЗапасні частини до транспортних засобів
Очікувана вартість32 300,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro