Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «34322200-2»
-
ID: UA-2026-08-27-011299-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиК/т колодок гальм передніх, диск гальмівний передній, чохол кільця направляючого (дискові гальма), стремянка рессори, подушка ресори додаткова (відбійник) з гайкою, шарнір рульової тяги
Ім'я:Зубко Наталія ПетрівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380534623380 Факс:+380534621989ЄДРПОУ:03351591Очікувана вартість5 639,79 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-20-003984-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями34320000-6 Механічні запасні частини, крім двигунів і частин двигунів
Оголошено20 серп. 11:26
Прийом пропозицій20 серп. 11:26 – 2 вер. 12:00Очікувана вартість1 504 518,00 грн
без ПДВАукціон -
ID: UA-2026-08-19-002554-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021: 2015: 34320000-6 Механічні запасні частини, крім двигунів і частин двигунів (гальмівні диски ЗАЗ SENS, передні гальмівні колодки ЗАЗ SENS, пильники направляючих гальмівного супорта ЗАЗ SENS)
Очікувана вартість2 200,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-18-009439-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЗапасні частини до транспортних засобів: Renault Duster, Toyota Avensis Verso, Subaru Forester, Toyota RAV4, Toyota Hilux GZ 2,4 D-4D, Mitsubishi Outlander 2.0 TD
Оголошено18 серп. 15:15
Прийом пропозицій18 серп. 15:15 – 26 серп. 16:00Очікувана вартість63 322,00 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-08-10-011118-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЗапасні частини для спецтехніки (Рахівське надлісництво)
Оголошено10 серп. 17:16
Прийом пропозицій10 серп. 17:16 – 19 серп. 17:00Очікувана вартість821 765,00 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-08-07-006041-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЗапасні частини до автомобілів марок Volkswagen, Fiat та Ford
Ім'я:Коваль Лариса ВасилівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380472635830 Факс:+380472635830ЄДРПОУ:03357168Оголошено7 серп. 13:02
Прийом пропозицій7 серп. 13:02 – 17 серп. 08:00Очікувана вартість89 183,33 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-07-28-009448-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДиск гальмівний
Очікувана вартість1 700,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-24-000529-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021 2015: 34320000-6 Механічні запасні частини, крім двигунів і частин двигунів (Запасні частини для автомобіля АЕ8136 TC в асортименті)
Очікувана вартість46 608,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-22-007856-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями«Механічні запасні частини, крім двигунів і частин двигунів» код ДК 021:2015 - 34320000-6 Механічні запасні частини, крім двигунів і частин двигунів
Ім'я:Яковенко Олег ВалерійовичE-mail: [email protected] Телефон: 380577401375 Веб сайт: ЄДРПОУ:00131954Оголошено22 лип. 15:00
Прийом пропозицій22 лип. 15:00 – 31 лип. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість1 191 509,73 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-20-004987-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиМеханічні запасні частини
Ім'я:Сонько Валентина ГригорівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380442385807 Веб сайт: ЄДРПОУ:03328913Оголошено20 лип. 13:06
Прийом пропозицій20 лип. 13:06 – 29 лип. 12:00Очікувана вартість651 700,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-10-007985-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиГальмівне обладнання, кермові механізми (ДК 021:2015 34320000-6 Механічні запасні частини, крім двигунів і частин двигунів)
Оголошено10 лип. 16:14
Прийом пропозицій10 лип. 16:14 – 18 лип. 10:00Очікувана вартість24 770,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-02-007154-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системимеханічні запасні частини до транспортних засобів в асортименті
Ім'я:Світлана ФілоненкоE-mail: [email protected] Телефон: +380577577227 Веб сайт: ЄДРПОУ:02071139Очікувана вартість22 750,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-01-007184-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиГальмівні диски, Колодки, Накінечник кермової тяги, Пильовик та тяга кермова, Кермова рійка
Очікувана вартість56 482,80 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-30-008785-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКОД ДК 021:2015 34320000-6 МЕХАНІЧНІ ЗАПАСНІ ЧАСТИНИ, КРІМ ДВИГУНІВ І ЧАСТИН ДВИГУНІВ (АВТОЗАПЧАСТИНИ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ ТА МЕХАНІЗМІВ ПІДПРИЄМСТВА КП «ДНІПРОВОДОКАНАЛ» ДМР)
Ім'я:Геннадій Михайлович ДеменінE-mail: [email protected] Телефон: +380567199376 Веб сайт: ЄДРПОУ:03341305Оголошено30 черв. 14:33
Прийом пропозицій30 черв. 14:33 – 8 лип. 20:00Очікувана вартість3 006 695,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-06-27-000319-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляЗапасні частини до військової техніки, що знаходяться на балансі військової частини А1361
Ім'я:Моргуляк Сергій БорисовичE-mail: [email protected] Телефон: +380573702079 Факс:+380573702079ЄДРПОУ:07811701Оголошено27 черв. 13:04
Прийом пропозицій3 лип. 19:00 – 9 лип. 08:00Очікувана вартість33 000,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-06-25-001812-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЗапасні частини для ремонту автомобільного транспорту
Очікувана вартість24 400,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-24-002785-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЗапасні частини
Ім'я:Гедрович Андрій ОлександровичE-mail: [email protected] Телефон: 380994698503 ЄДРПОУ:14321661Очікувана вартість205 844,60 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-16-013689-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПідшипник маточини передній правий на автомобіль VOLKSWAGEN Transporter Т6 Kombi vin WV2ZZZ7HZKH184336; Опора переднього амортизатора права на автомобіль VOLKSWAGEN Transporter Т6 Kombi vin WV2ZZZ7HZKH184336; Опора кульова (ліва, права) на автомобіль VOLKSWAGEN Transporter Т6 Kombi vin
WV2ZZZ7HZKH184336; Втулка стабілізатора переднього на автомобіль VOLKSWAGEN Transporter Т6 Kombi vin WV2ZZZ7HZKH184336; Диск гальмівний передній на автомобіль VOLKSWAGEN Transporter Т6 Kombi vin WV2ZZZ7HZKH184336; Гальмівні колодки передні автомобіль VOLKSWAGEN Transporter Т6 Kombi vin WV2ZZZ7HZKH184336; Гальмівні колодки задні на автомобіль VOLKSWAGEN Transporter Т6 Kombi vin WV2ZZZ7HZKH184336; Підвісний підшипник карданного валу на автомобіль VOLKSWAGEN Transporter Т6 Kombi vin WV2ZZZ7HZKH184336; Накінечник тяги рульової на автомобіль VOLKSWAGEN Transporter Т6 Kombi vin WV2ZZZ7HZKH184336; Диск гальмівний задній на автомобіль VOLKSWAGEN Transporter Т6 Kombi vin WV2ZZZ7HZKH184336; Амортизатори задні на TOYOTA Hiace 4WD vin JT121JK1800004133 Оголошено16 черв. 17:20
Прийом пропозицій16 черв. 17:20 – 24 черв. 09:00Очікувана вартість17 094,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-06-16-004949-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЗапасні частини до транспортних засобів
Ім'я:Кавалерова Світлана СергіївнаE-mail: [email protected] Телефон: 380672877036 ЄДРПОУ:14321860Оголошено16 черв. 11:46
Прийом пропозицій16 черв. 11:46 – 25 черв. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість109 472,25 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-06-11-013122-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиМеханічні запасні частини до транспортних засобів
Оголошено11 черв. 18:31
Прийом пропозицій11 черв. 18:31 – 19 черв. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість94 350,00 грн
з ПДВЗавершена