Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «34322100-1»
-
ID: UA-2026-08-20-007670-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями34320000-6 Механічні запасні частини, крім двигунів і частин двигунів
Оголошено20 серп. 14:09
Прийом пропозицій20 серп. 14:09 – 3 вер. 12:00 -
ID: UA-2026-08-20-003984-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями34320000-6 Механічні запасні частини, крім двигунів і частин двигунів
Оголошено20 серп. 11:26
Прийом пропозицій20 серп. 11:26 – 2 вер. 12:00 -
ID: UA-2026-08-23-000284-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЗапасні частини до транспортних засобів (34320000-6 Механічні запасні частини, крім двигунів і частин двигунів, код за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника)
Ім'я:Костюченко Олександр ГеннадійовичE-mail: [email protected] Телефон: 380980356669 ЄДРПОУ:14321914Оголошено23 серп. 14:48
Прийом пропозицій23 серп. 14:48 – 31 серп. 16:00Очікувана вартість109 680,00 грн
без ПДВКваліфікація -
ID: UA-2026-08-23-000125-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМеханічні запасні частини
Очікувана вартість8 334,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-19-007507-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи34320000-6 - Механічні запасні частини, крім двигунів і частин двигунів (Гальмівні направлення,пильники,колодки гальмівні,головний циліндр зчеплення)
Очікувана вартість1 910,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-19-002554-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021: 2015: 34320000-6 Механічні запасні частини, крім двигунів і частин двигунів (гальмівні диски ЗАЗ SENS, передні гальмівні колодки ЗАЗ SENS, пильники направляючих гальмівного супорта ЗАЗ SENS)
Очікувана вартість2 200,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-19-001608-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКрани гальмівні в асортименті
Очікувана вартість5 626,10 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-18-009439-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЗапасні частини до транспортних засобів: Renault Duster, Toyota Avensis Verso, Subaru Forester, Toyota RAV4, Toyota Hilux GZ 2,4 D-4D, Mitsubishi Outlander 2.0 TD
Оголошено18 серп. 15:15
Прийом пропозицій18 серп. 15:15 – 26 серп. 16:00Очікувана вартість63 322,00 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-08-18-003332-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЗапасні частини для транспортного засобу LAND ROVER DEFENDER р.н. АН468Е, згідно коду CPV за ДК 021:2015 код 34320000-6 Механічні запасні частини, крім двигунів і частин двигунів
Оголошено18 серп. 11:10
Прийом пропозицій18 серп. 11:10 – 27 серп. 10:00Очікувана вартість26 356,67 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-08-17-010973-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЗапчастини та матеріали для ремонту автомобільного транспорту (ДК 021:2015: 34320000-6 – Механічні запасні частини, крім двигунів і частин двигунів)
Очікувана вартість15 507,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-17-010417-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЗапасні частини до військової техніки
Очікувана вартість17 900,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-17-008342-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиК/т колодок гальм передніх
Ім'я:Зубко Наталія ПетрівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380534623380 Факс:+380534621989ЄДРПОУ:03351591Очікувана вартість624,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-17-002725-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЗапасні частини до військової техніки
Очікувана вартість45 325,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-14-005779-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиГальмівне обладнання, накінечник рульової тяги, піввісь (ДК 021:2015 34320000-6 Механічні запасні частини, крім двигунів і частин двигунів)
Оголошено14 серп. 14:32
Прийом пропозицій14 серп. 14:32 – 22 серп. 10:00Очікувана вартість14 900,00 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-08-12-007676-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЗапасні частини до транспортних засобів (34320000-6 Механічні запасні частини, крім двигунів і частин двигунів, код за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника)
Оголошено12 серп. 14:41
Прийом пропозицій12 серп. 14:41 – 20 серп. 15:00Очікувана вартість109 680,00 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-08-12-002820-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЗапасні частини до транспортних засобів (34320000-6 Механічні запасні частини, крім двигунів і частин двигунів, код за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника)
Оголошено12 серп. 10:56
Прийом пропозицій12 серп. 10:56 – 20 серп. 11:00Очікувана вартість97 468,00 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-08-11-013158-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЗапчастини до автомобілів та розхідні матеріали
Очікувана вартість13 639,46 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-11-012559-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015:34320000-6: Механічні запасні частини, крім двигунів і частин двигунів
Очікувана вартість1 480,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-11-000064-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиГальмівний циліндр IRUNA OEM
Очікувана вартість9 024,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-10-011118-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЗапасні частини для спецтехніки (Рахівське надлісництво)
Оголошено10 серп. 17:16
Прийом пропозицій10 серп. 17:16 – 19 серп. 17:00Очікувана вартість821 765,00 грн
без ПДВПропозиції розглянуто