Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «34321200-5»
-
ID: UA-2026-08-27-005787-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКоробка переміни передач
Оголошено27 серп. 13:03
Прийом пропозицій27 серп. 13:03 – 4 вер. 12:00 -
ID: UA-2026-08-20-007670-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями34320000-6 Механічні запасні частини, крім двигунів і частин двигунів
Оголошено20 серп. 14:09
Прийом пропозицій20 серп. 14:09 – 3 вер. 12:00 -
ID: UA-2026-08-26-000613-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиТрос перемикання передач
Очікувана вартість2 100,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-20-003984-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями34320000-6 Механічні запасні частини, крім двигунів і частин двигунів
Оголошено20 серп. 11:26
Прийом пропозицій20 серп. 11:26 – 2 вер. 12:00Очікувана вартість1 504 518,00 грн
без ПДВАукціон -
ID: UA-2026-08-19-007507-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи34320000-6 - Механічні запасні частини, крім двигунів і частин двигунів (Гальмівні направлення,пильники,колодки гальмівні,головний циліндр зчеплення)
Очікувана вартість1 910,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-19-000492-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКоробка передач ГАЗ 3302
Очікувана вартість26 590,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-17-004288-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКоробка передач
Ім'я:Мисліборська Олена ДмитріЇвнаE-mail: [email protected] Телефон: 380382631760 ЄДРПОУ:39817752Очікувана вартість11 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-10-011118-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЗапасні частини для спецтехніки (Рахівське надлісництво)
Оголошено10 серп. 17:16
Прийом пропозицій10 серп. 17:16 – 19 серп. 17:00Очікувана вартість821 765,00 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-08-07-009539-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЗапасні частини: вал, вісь, гайка, комплект прокладок, муфта, набір кілець, підшипник, ролик, шайба, шестерня, штифт за кодом ДК 021:2015: 34320000-6 Механічні запасні частини , крім двигунів і частин двигунів
Очікувана вартість21 736,48 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-31-001942-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями«Механічні запасні частини, крім двигунів і частин двигунів» код ДК 021:2015 - 34320000-6 Механічні запасні частини, крім двигунів і частин двигунів
Оголошено31 лип. 10:38
Прийом пропозицій31 лип. 10:38 – 9 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість203 323,80 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-24-007542-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЗапасні частини для транспортного засобу Volkswagen Transporter, 2007 р.в., VIN: WV1ZZZ7HZ8H032642, згідно коду CPV за ДК 021:2015 код 34320000-6 Механічні запасні частини, крім двигунів і частин двигунів
Оголошено24 лип. 14:38
Прийом пропозицій24 лип. 14:38 – 3 серп. 12:00Очікувана вартість10 414,67 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-24-002504-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПридбання запчастин та матеріалів для автомобільного транспорту: ЗAЗ “LANOS” АЕ3359НТ: Підшипники автомобільні передні та задні, виробництво Німеччина, номенклатурна позиція предмета закупівлі код ДК 021-2015: 3432 4000-4 «Колеса, частини та приладдя до них»; ЗAЗ 110307 “Славута” АЕ3850АО: Куліса
КПП в зборі, виробництво Україна, номенклатурна позиція предмета закупівлі код ДК 021-2015: 3432 1200-5 «Коробки передач» Ім'я:Гречка Катерина БорисівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380953316422 Факс:+380563206617Веб сайт: ЄДРПОУ:37735655Очікувана вартість8 196,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-23-007491-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЗапасні частини для капітального ремонту коробки передач колісного трактора CLAAS AXION 820, код ДК 021:2015: 34320000-6 Механічні запасні частини, крім двигунів і частин двигунів
Оголошено23 лип. 14:31
Прийом пропозицій23 лип. 14:31 – 31 лип. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість583 333,33 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-07-22-009977-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системипридбання запчастин для ремонту (аварійного, позапланового) автотранспорту, що у т.ч. задіяний у ліквідації наслідків надзвичайної ситуації воєнного характеру, спричинених збройною агресією російської федерації, а саме запчастини
Ім'я:Колесник Валерія МиколаївнаE-mail: [email protected] Телефон: 380501006063,380677997286 ЄДРПОУ:38578897Очікувана вартість46 415,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-20-004987-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиМеханічні запасні частини
Ім'я:Сонько Валентина ГригорівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380442385807 Веб сайт: ЄДРПОУ:03328913Оголошено20 лип. 13:06
Прийом пропозицій20 лип. 13:06 – 29 лип. 12:00Очікувана вартість651 700,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-13-007021-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЦиліндр зчеплення
Ім'я:Галина МиргородськаE-mail: [email protected] Телефон: +380536321553 Веб сайт: ЄДРПОУ:04382895Очікувана вартість520,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-13-001918-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиТрос куліси MB Sprinter 2.7 CDI, Наконечник троса куліси MB Sprinter 901-904 CDI за кодом ДК 021:2015 34320000-6 "Механічні запасні частини, крім двигунів і частин двигунів"
Ім'я:Нечипор Олександр ВасильовичE-mail: [email protected] Телефон: +380382618395 Факс:+380382618395ЄДРПОУ:23312469Очікувана вартість4 556,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-30-008785-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКОД ДК 021:2015 34320000-6 МЕХАНІЧНІ ЗАПАСНІ ЧАСТИНИ, КРІМ ДВИГУНІВ І ЧАСТИН ДВИГУНІВ (АВТОЗАПЧАСТИНИ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ ТА МЕХАНІЗМІВ ПІДПРИЄМСТВА КП «ДНІПРОВОДОКАНАЛ» ДМР)
Ім'я:Геннадій Михайлович ДеменінE-mail: [email protected] Телефон: +380567199376 Веб сайт: ЄДРПОУ:03341305Оголошено30 черв. 14:33
Прийом пропозицій30 черв. 14:33 – 8 лип. 20:00Очікувана вартість3 006 695,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-06-24-002450-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиАвтозапчастини б/в коробки передач
Очікувана вартість43 624,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-10-007941-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системикоробки передач
Очікувана вартість20 900,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro