Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «34312700-4»
-
ID: UA-2026-08-28-011519-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПас 11-10-1250 зубчастий
Очікувана вартість210,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-24-002015-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК021:2015:34310000-3 "Двигуни та їх частини" (пас привідний)
Ім'я:Сергій Володимирович ШевченкоE-mail: [email protected] Телефон: +380532590425 ЄДРПОУ:13962350Очікувана вартість432,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-21-001508-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПас привідний
Очікувана вартість140,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-17-011031-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЗапчастини та матеріали для ремонту автомобільного транспорту (ДК 021:2015: 34310000-3 – Двигуни та їх частини)
Очікувана вартість1 254,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-17-010347-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЗапасні частини до військової техніки
Очікувана вартість3 985,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-17-002589-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЗапасні частини до військової техніки
Очікувана вартість32 030,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-13-011511-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЗапасні частини для транспортних засобів, згідно коду CPV за ДК 021:2015 код 34310000-3 Двигуни та їх частини
Ім'я:Ковальчук Володимир ОлександровичE-mail: [email protected] Телефон: 380996368225 ЄДРПОУ:08588642Оголошено13 серп. 16:33
Прийом пропозицій13 серп. 16:33 – 21 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість16 040,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-08-13-006380-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЗапасні частини до транспортних засобів
Ім'я:Кавалерова Світлана СергіївнаE-mail: [email protected] Телефон: 380672877036 ЄДРПОУ:14321860Оголошено13 серп. 13:21
Прийом пропозицій13 серп. 13:21 – 21 серп. 13:00Очікувана вартість275 845,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-08-13-005517-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЦиліндр Атаман, ремінь Атаман (код ДК 021:2015 – 34310000-3 - Двигуни та їх частиниї)
Очікувана вартість9 430,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-12-001291-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПаси
Оголошено12 серп. 09:49
Прийом пропозицій12 серп. 09:49 – 24 серп. 12:00Очікувана вартість13 397,00 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-08-12-000973-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЗапчастини до автомобільного транспорту
Очікувана вартість28 890,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-07-009273-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиРемінь привідний, прокладка масляного піддону (ДК 021:2015 34310000-3 Двигуни та їх частини)
Очікувана вартість2 550,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-06-011299-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПас SPA 2800 PIX привідний
Очікувана вартість3 050,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-06-004785-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЗапасні частини до військової техніки спеціального призначення
Очікувана вартість56 850,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-06-003132-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЗапасні частини до військової техніки
Очікувана вартість10 710,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-05-010522-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиРемні для інженерної техніки, згідно коду CPV за ДК 021:2015 код 34310000-3 Двигуни та їх частини
Ім'я:Ковальчук Володимир ОлександровичE-mail: [email protected] Телефон: 380996368225 ЄДРПОУ:08588642Оголошено5 серп. 16:02
Прийом пропозицій5 серп. 16:02 – 13 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість5 600,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-08-03-005993-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями34310000-3 Двигуни та їх частини
Оголошено3 серп. 13:54
Прийом пропозицій3 серп. 13:54 – 11 серп. 12:00Очікувана вартість796 294,10 грн
без ПДВКваліфікація -
ID: UA-2026-07-31-008777-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЗапасні частини до військової техніки
Очікувана вартість36 290,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-30-003084-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиРемінь приводний
Очікувана вартість3 021,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-29-011444-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЗапасні частини до військової техніки
Очікувана вартість46 215,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro