Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «34312400-1»
-
ID: UA-2026-08-18-010295-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи34310000-3 - Двигуни та їх частини (Вкладиш корінний ,вкладиш шатунний , поршнева група ,сальник колінвала заднього ,сальник колінвала переднього ,вал приводу масляного насоса , втулки проміжного вала , прокладка ГБЦ , головка блоку циліндра ,півкільце розбігу ,комплект прокладок )
Очікувана вартість60 210,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-12-009139-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПоршень мотокоси, набір прокладок+сальник блістер, зчепення БП 45/52
Очікувана вартість250,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-10-004562-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДвигуни та їх частини (Запчастини до двигунів DEUTZ (34312400-1 Поршні; 34312500-2 Ущільнювальні прокладки))(Код 34310000-3 - згідно ДК 021:2015)
Очікувана вартість42 380,40 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-22-010201-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системипридбання запчастин для ремонту (аварійного, позапланового) автотранспорту, що у т.ч. задіяний у ліквідації наслідків надзвичайної ситуації воєнного характеру, спричинених збройною агресією російської федерації, а саме запчастини
Ім'я:Колесник Валерія МиколаївнаE-mail: [email protected] Телефон: 380501006063,380677997286 ЄДРПОУ:38578897Очікувана вартість13 361,50 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-22-008137-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями«Двигуни та їх частини» Код ДК 021:2015 - 34310000-3 Двигуни та їх частини
Ім'я:Яковенко Олег ВалерійовичE-mail: [email protected] Телефон: 380577401375 Веб сайт: ЄДРПОУ:00131954Оголошено22 лип. 15:11
Прийом пропозицій22 лип. 15:11 – 31 лип. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість114 449,33 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-08-003848-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями26Т-476_34310000-3 ‒ Двигуни та їх частини (Запасні частини до двигунів внутрішнього згоряння)
Оголошено8 лип. 11:36
Прийом пропозицій8 лип. 11:36 – 21 лип. 15:00Очікувана вартість1 840 576,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-06-18-009403-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЗапасні частини до двигунів та їх частин
Оголошено18 черв. 14:58
Прийом пропозицій18 черв. 14:58 – 26 черв. 12:00Очікувана вартість135 440,00 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-06-08-008033-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямикод 34310000-3 (ДК 021-2015) – Двигуни та їх частини (Запасні частини для ремонту двигуна Perkins 1104C-44TAG2)
Оголошено8 черв. 14:35
Прийом пропозицій8 черв. 14:35 – 16 черв. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість1 305 910,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-06-05-007792-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями«Запчастини для двигунів» код ДК 021-2015: 34310000-3 Двигуни та їх частини
Ім'я:Маханькова Тетяна ВячеславівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380577401125 Веб сайт: ЄДРПОУ:00131954Оголошено5 черв. 13:53
Прийом пропозицій5 черв. 13:53 – 13 черв. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість259 998,01 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-06-04-004355-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи34310000-3 Двигуни та їх частини (Поршні до двигуна, вкладиші, кільця)
Ім'я:Андрій ДородновE-mail: [email protected] Телефон: +380934860179, +380354821446, +380354821446, +380354821446 Веб сайт: ЄДРПОУ:04058491Очікувана вартість6 600,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-29-001817-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями«Двигуни та їх частини» Код ДК 021:2015 - 34310000-3 Двигуни та їх частини
Ім'я:Яковенко Олег ВалерійовичE-mail: [email protected] Телефон: 380577401375 Веб сайт: ЄДРПОУ:00131954Оголошено29 трав. 10:23
Прийом пропозицій29 трав. 10:23 – 7 черв. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість671 505,10 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-05-28-008389-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021-2015 (CPV) 34310000-3 - Двигуни та їх частини
Ім'я:Гуляйгородський Андрій МирославовичE-mail: [email protected] Телефон: +380503711584 ЄДРПОУ:20801937Очікувана вартість20 385,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-04-009725-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДвигуни та їх частини (поршень з пальцем, кільця поршневі, вкладиші шатунні, прокладки ГБЦ, комплект прокладок двигуна, набір ГРМ, кожух ременя ГРМ)
Ім'я:Побер Ярослав СергійовичE-mail: [email protected] Телефон: 380522319945,380664876095 ЄДРПОУ:01995166Очікувана вартість5 683,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-04-23-001655-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКомплектуючі та частини до двигуна автомобіля марки ЗІЛ
Ім'я:Поясник Олександр БогдановичE-mail: [email protected] Телефон: 380951013346 Веб сайт: ЄДРПОУ:03361655Оголошено23 квіт. 09:44
Прийом пропозицій23 квіт. 09:44 – 1 трав. 09:00Очікувана вартість39 810,05 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-04-21-000373-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЧастини двигунів (ДК 021:2015 34310000-3 Двигуни та їх частини)
Очікувана вартість34 131,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-04-07-006801-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПоршень КАМАЗ 740.30-1004015-44
Очікувана вартість15 456,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-04-03-011081-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЗапасні частини для двигунів в асортименті (ДК 021:2015: 34310000-3 Двигуни та їх частини)
Очікувана вартість38 758,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-04-02-004741-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКомплектуючі та частини до двигуна автомобіля марки ЗІЛ
Ім'я:Поясник Олександр БогдановичE-mail: [email protected] Телефон: 380951013346 Веб сайт: ЄДРПОУ:03361655Оголошено2 квіт. 11:38
Прийом пропозицій2 квіт. 11:38 – 10 квіт. 09:00Очікувана вартість39 810,05 грн
з ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-04-01-012348-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиАвтомобільні запчастини (ДК 021:2015: 34310000-3 Двигуни та їх частини)
Очікувана вартість17 410,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-03-27-005169-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи34310000-3 Двигуни та їх частини (Поршні до двигуна)
Ім'я:Андрій ДородновE-mail: [email protected] Телефон: +380934860179, +380354821446, +380354821446, +380354821446 Веб сайт: ЄДРПОУ:04058491Очікувана вартість9 600,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro