Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «34312300-0»
-
ID: UA-2026-09-01-006740-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиАвтомобільний радіатор
Оголошено1 вер. 14:31
Прийом пропозицій1 вер. 14:31 – 17 вер. 12:00 -
ID: UA-2026-08-28-010614-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиРадіатор кондиціонера з осушувачем для транспортного засобу Volkswagen Amarok NISSENS Данія
Оголошено28 серп. 16:39
Прийом пропозицій28 серп. 16:39 – 5 вер. 16:00 -
ID: UA-2024-05-27-008357-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиАвтомобільні радіатори (радіатори для автобусів Електрон А18501, МАЗ 203069, ЧАЗ А081.10, Атаман А092Н6)
Оголошено27 трав. 2024 15:07
Прийом пропозицій27 трав. 2024 15:07 – 5 черв. 2024 16:00 -
ID: UA-2026-08-31-007393-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиАвтомобільний радіатор
Ім'я:Гуменний Дмитро ОлександровичE-mail: [email protected] Телефон: +380373922183 Факс:+380373922183ЄДРПОУ:33094368Очікувана вартість14 400,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-31-005158-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиРадіатор охолодження ГАЗ-52 за кодом ДК 021-2015- 34312300-0 Автомобільні радіатори
Ім'я:Лузін Віталій ІгоровичE-mail: [email protected] Телефон: +380373121264 Факс:+380373121264ЄДРПОУ:02005875Очікувана вартість13 500,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-27-002543-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиАвтомобільні радіатори
Ім'я:Чижевська Алла МиколаївнаE-mail: [email protected] Телефон: +380982043992 Факс:+380982043992ЄДРПОУ:04406745Очікувана вартість4 720,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-26-012274-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКод за ДК 021-2015 (CPV): 34310000-3 Двигуни та їх частини (Радіатор водяного охолодження Газель, патрубки радіатора)
Ім'я:Слободянюк Ніна ІванівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380432553203,380432553271 ЄДРПОУ:02222147Очікувана вартість3 170,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-24-008526-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиРадіатор двигуна автомобільний для транспортних засобів спеціального призначення (закупівля здійснюється з урахуванням підпункту 4 пункту 13 Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії
правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування, затверджених Постановою Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2022 р. № 1178, а саме: згідно із наявною нагальною потребою у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка документально підтверджується замовником). Очікувана вартість10 855,45 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-19-007387-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015: 34312300-0 Автомобільні радіатори
Очікувана вартість1 350,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-18-003894-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиРадіатор водяний 3-х рядний на ТЗ МАЗ 437121
Очікувана вартість13 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-17-005576-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи34310000-3 Двигуни та їх частини (Прокладки двигуна, Радіатори)
Очікувана вартість3 960,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-13-006380-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЗапасні частини до транспортних засобів
Ім'я:Кавалерова Світлана СергіївнаE-mail: [email protected] Телефон: 380672877036 ЄДРПОУ:14321860Оголошено13 серп. 13:21
Прийом пропозицій13 серп. 13:21 – 21 серп. 13:00Очікувана вартість275 845,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-08-10-008920-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиРадіатор латунно-мідний 64229001301010
Ім'я:Зубко Наталія ПетрівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380534623380 Факс:+380534621989ЄДРПОУ:03351591Очікувана вартість21 900,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-07-008003-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЗапчастини до транспортних засобів. (Радіатор охолодження.)
Ім'я:Клушкіна Наталія ЄвгеніївнаE-mail: [email protected] Телефон: +380463325175 Факс:+380463325175ЄДРПОУ:33015993Очікувана вартість10 500,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-06-003132-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЗапасні частини до військової техніки
Очікувана вартість10 710,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-29-008142-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиРадіатор водяний JS200-235
Очікувана вартість48 500,04 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-29-004800-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями34310000-3 Двигуни та їх частини
Оголошено29 лип. 12:22
Прийом пропозицій29 лип. 12:22 – 10 серп. 12:00Очікувана вартість1 397 628,74 грн
без ПДВКваліфікація -
ID: UA-2026-07-28-012196-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиРадіатор охолодження 3307 3-х рядний мідний
Ім'я:Зубко Наталія ПетрівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380534623380 Факс:+380534621989ЄДРПОУ:03351591Очікувана вартість12 500,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-28-001973-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиАвтомобільні радіатори
Ім'я:Стадник Владислав ІвановичE-mail: [email protected] Телефон: +380382720513 Факс:+380382720513ЄДРПОУ:08202826Очікувана вартість8 160,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-28-000475-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиРадіатор водяний КАМАЗ-65115 (3-х рядн.) (дв. 740.62-280) ЄВРО-3 Ridea
Очікувана вартість26 896,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro