Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «34311000-0»
-
ID: UA-2026-08-31-001609-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЗапчастини до автомобіля
Очікувана вартість5 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-19-000401-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДвигун Газель Бізнес Умз 4216 2.9
Очікувана вартість70 895,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-17-008047-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКомплектувальні вироби і деталі для ремонту виробничого і невиробничого обладнання (ДК 021:2015: 34310000-3 - Двигуни та їх частини)
Очікувана вартість22 200,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-14-005246-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями26Т-662_34310000-3 ‒ Двигуни та їх частини (Дизельні двигуни внутрішнього згоряння)
Оголошено14 серп. 12:22
Прийом пропозицій14 серп. 12:22 – 26 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість2 137 480,38 грн
без ПДВКваліфікація -
ID: UA-2026-08-12-007703-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДвигун HS608,13.47 кВт
Очікувана вартість40 000,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-12-001781-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЗапасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілів
Очікувана вартістьне визначено
Звіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-11-010368-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЗапасні частини до транспортних засобів
Очікувана вартістьне визначено
Звіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-04-011036-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи34310000-3 Двигуни та їх частини (набір ГРМ; фільтр масляний; натяжний ролік)
Очікувана вартість4 985,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-29-004465-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДвигун дизельний без коробки передач
Ім'я:Деменюк Олександр ОлександровичE-mail: [email protected] Телефон: 380630374062 ЄДРПОУ:43112236Оголошено29 лип. 12:03
Прийом пропозицій29 лип. 12:03 – 21 серп. 11:00Очікувана вартість9 360 000,00 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-07-28-002250-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДвигун підвісний для човна супровідного для забезпечення підготовки та участі національної збірної команди України з веслування на човнах "Дракон" в міжнародних змаганнях (ДК 021:2015: 34310000-3 Двигуни та їх частини)(3702)
Оголошено28 лип. 10:34
Прийом пропозицій28 лип. 10:34 – 12 серп. 10:00Очікувана вартість108 160,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-24-000782-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПодушки двигуна, поліклиновий ремінь
Очікувана вартість10 320,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-23-007530-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями26Т-562_34310000-3 ‒ Двигуни та їх частини (Двигуни внутрішнього згоряння)
Оголошено23 лип. 14:33
Прийом пропозицій23 лип. 14:33 – 6 серп. 15:00Очікувана вартість2 137 480,38 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-07-22-008944-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДвигуни та їх частини
Ім'я:Ніна БогацькаE-mail: [email protected] Телефон: +380435621199, +380630510202 ЄДРПОУ:44131574Очікувана вартість6 860,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-15-004015-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДвигун підвісний для човна супровідного для забезпечення підготовки та участі національної збірної команди України з веслування на човнах "Дракон" в міжнародних змаганнях (ДК 021:2015: 34310000-3 Двигуни та їх частини)(3702)
Оголошено15 лип. 11:55
Прийом пропозицій15 лип. 11:55 – 23 лип. 10:00Очікувана вартість108 162,00 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-07-07-006633-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДизельний двигун
Оголошено7 лип. 14:16
Прийом пропозицій7 лип. 14:16 – 21 лип. 12:00Очікувана вартість5 416 000,00 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-07-07-003592-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДвигун підвісний для човна супровідного для забезпечення підготовки та участі національної збірної команди України з веслування на човнах "Дракон" в міжнародних змаганнях (ДК 021:2015: 34310000-3 Двигуни та їх частини)(3702)
Оголошено7 лип. 11:34
Прийом пропозицій7 лип. 11:34 – 15 лип. 10:00Очікувана вартість108 162,00 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-06-26-009966-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДизельний двигун для навантажувально-доставочних машин
Оголошено26 черв. 15:45
Прийом пропозицій26 черв. 15:45 – 6 лип. 08:30Очікувана вартість1 600 000,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-06-26-001479-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиФорсунка Bosch
Очікувана вартість7 178,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-26-001016-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПрокладки Ø20
Очікувана вартість32,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-19-012069-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДизельний двигун для шахтного самоскида
Оголошено19 черв. 16:34
Прийом пропозицій19 черв. 16:34 – 27 черв. 18:00Очікувана вартість1 660 000,00 грн
з ПДВЗавершена