Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «34224200-5»
-
ID: UA-2026-02-12-009811-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЗапасні частини для ремонту піскорозкидача (Привід розкидача)
Очікувана вартість8 430,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-12-14-001681-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЧастини транспортних засобів (34220000-5 - Причепи, напівпричепи та пересувні контейнери)
Очікувана вартістьне визначено
Звіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-12-14-001402-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЧастини транспортних засобів (34220000-5 - Причепи, напівпричепи та пересувні контейнери)
Очікувана вартістьне визначено
Звіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-12-02-010928-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПричіп тракторний; косилка роторна; відвал
Ім'я:Чибісова Олена ВолодимирівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380662918970 ЄДРПОУ:41882571Оголошено2 груд. 2025 14:12
Прийом пропозицій2 груд. 2025 14:12 – 10 груд. 2025 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість1 260 500,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2025-11-19-010475-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЧастини транспортних засобів (34220000-5 - Причепи, напівпричепи та пересувні контейнери)
Очікувана вартістьне визначено
Звіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-11-17-009425-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЧастини транспортних засобів (34220000-5 - Причепи, напівпричепи та пересувні контейнери)
Очікувана вартістьне визначено
Звіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-10-23-004358-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЗапасні частини до причіпного механізму Scandia (ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник» - 34220000-5: Причепи, напівпричепи та пересувні контейнери.
Оголошено23 жовт. 2025 11:12
Прийом пропозицій23 жовт. 2025 11:12 – 31 жовт. 2025 08:00Очікувана вартість288 358,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2025-08-20-006258-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЗапасні частини для ремонту піскорозкидача (Зірочка тягова, зірочка натяжна, вал натяжителя, вал тяговий, диск розкидача, привід розкидача, кожух, шкребки, бункер розкидача)
Очікувана вартість70 410,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-08-14-002969-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЗахист двигуна металевий Fiat FI2654
Очікувана вартість8 300,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-08-11-002364-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЧастини інших транспортних засобів
Очікувана вартість46 794,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-07-16-001970-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПаливний бак
Ім'я:Ковалюк Олександра ДмитрівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380960063299 ЄДРПОУ:41845519Очікувана вартість12 500,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-06-27-009686-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЧастини транспортних засобів (34220000-5 - Причепи, напівпричепи та пересувні контейнери)
Очікувана вартістьне визначено
Звіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-05-23-011734-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЧастини транспортних засобів (34220000-5 - Причепи, напівпричепи та пересувні контейнери)
Очікувана вартістьне визначено
Звіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-05-23-008503-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЧастини інших транспортних засобів
Очікувана вартість14 283,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-04-10-001520-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЧастини причепів - 34220000-5 Причепи, напівпричепи та пересувні контейнери за ДК 2015 Єдиного закупівельного словника
Очікувана вартість2 790,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-04-09-011328-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЧастини інших транспортних засобів для ремонту причепу ЧМЗАП 5523а - 34220000-5 Причепи, напівпричепи та пересувні контейнери за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника.
Очікувана вартість7 307,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-02-18-002211-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДОДАТКОВЕ ОБЛАДНАННЯ (ПРИСТРІЙ) ДЛЯ ТРАНСПОРТНИХ ЗАСОБІВ –БОЙОВИЙ РОБОТИЗОВАНИЙ МОДУЛЬ «БУРЯ-Т»
Очікувана вартість4 803 160,32 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2024-12-18-011352-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДОДАТКОВЕ ОБЛАДНАННЯ (ПРИСТРІЙ) ДЛЯ ТРАНСПОРТНИХ ЗАСОБІВ–БОЙОВИЙ РОБОТИЗОВАНИЙ МОДУЛЬ «БУРЯ-Т»
Очікувана вартість674 730,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2024-12-09-019796-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЗапчастини до причепів та інших транспортних засобів
Очікувана вартість25 600,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2024-12-04-007871-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЧастини інших транспортних засобів
Очікувана вартістьне визначено
Звіт офіційно опублікований в Prozorro