Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «34224100-4»
-
ID: UA-2026-08-24-001640-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЧастини причепів та напівпричепів
Очікувана вартість942,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-13-001474-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЧастини причепів та напівпричепів
Очікувана вартість23 344,61 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-11-004794-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиРесора в зборі 2ПТС4, Диск колісний 9.00х15.3
Ім'я:Козакова Тетяна ОлександрівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380969883976 Факс:+380969883976ЄДРПОУ:44281915Очікувана вартість17 929,99 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-20-007561-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями26Т-538_34220000-5 ‒ Причепи, напівпричепи та пересувні контейнери (Запасні частини до причепів та напівпричепів)
Оголошено20 лип. 15:08
Прийом пропозицій20 лип. 15:08 – 3 серп. 15:00Очікувана вартість1 832 000,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-13-000697-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЗапасні частини до причепа
Очікувана вартість15 940,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-25-006353-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЗапасні частини до причепа (балка причепа, стремянка)
Очікувана вартість9 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-26-010283-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиРесори передні 2 ПТС-4
Очікувана вартість38 979,98 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-04-03-012707-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЗащіпка борта причіпа, роз'єм причіпа згідно специфікації
Ім'я:Михайлів Ярослав МихайловичE-mail: [email protected] Телефон: +380355721991 Факс:+380355721209ЄДРПОУ:36979181Очікувана вартість600,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-03-24-005401-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПоворотна петля в комплекті
Очікувана вартість5 196,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-02-18-006394-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЦ_26Т-233_34220000-5 Причепи, напівпричепи та пересувні контейнери (Запасні частини до напівпричепів)
Оголошено18 лют. 12:48
Прийом пропозицій18 лют. 12:48 – 5 бер. 12:00Очікувана вартість1 727 724,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-01-19-009243-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЦ_26Т-160_34220000-5 Причепи, напівпричепи та пересувні контейнери (Запасні частини до напівпричепів)
Оголошено19 січ. 14:16
Прийом пропозицій19 січ. 14:16 – 3 лют. 12:00Очікувана вартість1 511 512,80 грн
з ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2025-12-16-002430-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЧастини причепів та напівпричепів
Очікувана вартість19 682,63 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-12-08-013573-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСтупиця колеса причепа 2ПТС-4
Ім'я:Зубко Наталія ПетрівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380534623380 Факс:+380534621989ЄДРПОУ:03351591Очікувана вартість1 500,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-12-05-013110-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиРесора передня 12 листова 1225Х65Х7мм
Ім'я:Зубко Наталія ПетрівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380534623380 Факс:+380534621989ЄДРПОУ:03351591Очікувана вартість6 675,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-12-05-011778-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКран причепу двопровідний 11.3531010-71 - 34220000-5 Причепи, напівпричепи та пересувні контейнери за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника
Очікувана вартість1 750,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-11-26-008011-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЗапасні частини до причепів
Оголошено26 лист. 2025 12:26
Прийом пропозицій26 лист. 2025 12:26 – 4 груд. 2025 12:00Очікувана вартість57 076,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2025-11-13-003092-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСтупиця 2ПТС-4
Ім'я:Зубко Наталія ПетрівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380534623380 Факс:+380534621989ЄДРПОУ:03351591Очікувана вартість2 045,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-10-30-010588-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиОпори для причепа
Очікувана вартість24 304,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-10-27-001221-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиОбладнання для доукомплектування транспортного засобу
Очікувана вартість48 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-09-29-005241-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЗапасні частини до причіпного механізму Scandia (ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник» - 34220000-5: Причепи, напівпричепи та пересувні контейнери.
Оголошено29 вер. 2025 12:34
Прийом пропозицій29 вер. 2025 12:34 – 8 жовт. 2025 08:00Очікувана вартість251 400,00 грн
з ПДВСкасована