Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «34224000-3»
-
ID: UA-2026-08-24-001640-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЧастини причепів та напівпричепів
Очікувана вартість942,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-13-001474-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЧастини причепів та напівпричепів
Очікувана вартість23 344,61 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-11-004794-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиРесора в зборі 2ПТС4, Диск колісний 9.00х15.3
Ім'я:Козакова Тетяна ОлександрівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380969883976 Факс:+380969883976ЄДРПОУ:44281915Очікувана вартість17 929,99 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-29-011207-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЗапасні частини для причепів
Очікувана вартість32 500,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-23-009097-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиШарнір зсувного даху Versus L-700 мм, ролик зсувного даху причепа 26*9*17,5 посадка 8 мм
Оголошено23 лип. 15:27
Прийом пропозицій23 лип. 15:27 – 31 лип. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість21 210,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-20-007561-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями26Т-538_34220000-5 ‒ Причепи, напівпричепи та пересувні контейнери (Запасні частини до причепів та напівпричепів)
Оголошено20 лип. 15:08
Прийом пропозицій20 лип. 15:08 – 3 серп. 15:00Очікувана вартість1 832 000,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-13-000697-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЗапасні частини до причепа
Очікувана вартість15 940,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-25-006353-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЗапасні частини до причепа (балка причепа, стремянка)
Очікувана вартість9 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-22-007761-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиШарнір зсувного даху Versus L-700 мм, ролик зсувного даху причепа 26*9*17,5 посадка 8 мм
Оголошено22 черв. 14:12
Прийом пропозицій22 черв. 14:12 – 30 черв. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість13 500,00 грн
з ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-06-11-010983-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЧастини причепів, напівпричепів та інших транспортних засобів
Ім'я:Школьний Володимир ОлександровичE-mail: [email protected] Телефон: +380677724834 ЄДРПОУ:08395972Очікувана вартість0,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-04-012139-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015 - 34220000-5 Причепи, напівпричепи та пересувні контейнери (ДК 021:2015 - 34224000-3 - Частини причепів, напівпричепів та інших транспортних засобів (трапи до причепу))
Очікувана вартість16 280,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-26-010283-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиРесори передні 2 ПТС-4
Очікувана вартість38 979,98 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-19-001704-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПневматичний розподільчий клапан для керування пневмопідвіскою причепа EMIRSAN
Ім'я:Сторожук Наталія ОлександрівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380685392869 ЄДРПОУ:33113264Очікувана вартість1 980,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-04-23-010800-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЧастини причепів, напівпричепів та інших транспортних засобів
Ім'я:Пустовойтова Наталія ІванівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380457535149 Факс:+380457535149ЄДРПОУ:00496871Очікувана вартість31 388,16 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-04-03-012707-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЗащіпка борта причіпа, роз'єм причіпа згідно специфікації
Ім'я:Михайлів Ярослав МихайловичE-mail: [email protected] Телефон: +380355721991 Факс:+380355721209ЄДРПОУ:36979181Очікувана вартість600,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-03-26-014957-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЧастини причепів, напівпричепів та інших транспортних засобів
Ім'я:Пустовойтова Наталія ІванівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380457535149 Факс:+380457535149ЄДРПОУ:00496871Очікувана вартість51 441,98 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-03-24-005401-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПоворотна петля в комплекті
Очікувана вартість5 196,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-02-18-006394-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЦ_26Т-233_34220000-5 Причепи, напівпричепи та пересувні контейнери (Запасні частини до напівпричепів)
Оголошено18 лют. 12:48
Прийом пропозицій18 лют. 12:48 – 5 бер. 12:00Очікувана вартість1 727 724,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-02-12-009811-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЗапасні частини для ремонту піскорозкидача (Привід розкидача)
Очікувана вартість8 430,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-01-19-009243-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЦ_26Т-160_34220000-5 Причепи, напівпричепи та пересувні контейнери (Запасні частини до напівпричепів)
Оголошено19 січ. 14:16
Прийом пропозицій19 січ. 14:16 – 3 лют. 12:00Очікувана вартість1 511 512,80 грн
з ПДВЗакупівля не відбулась