Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «34223310-2»
-
ID: UA-2026-08-31-011773-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПричіп двовісний (ДК 021:2015: 34220000-5 Причепи, напівпричепи та пересувні контейнери)
Оголошено31 серп. 17:35
Прийом пропозицій31 серп. 17:35 – 8 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-31-002550-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПричіп автомобільний для перевезення вантажів (ДК 021:2015: 34220000-5 Причепи, напівпричепи та пересувні контейнери)
Очікувана вартість40 800,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-29-012201-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПричіп Палич Z02613
Очікувана вартість67 300,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-05-004789-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляПричіп автомобільний
Оголошено5 трав. 11:30
Прийом пропозицій9 трав. 00:00 – 14 трав. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість638 000,00 грн
з ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-04-20-012490-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляПричіп автомобільний
Оголошено20 квіт. 18:16
Прийом пропозицій24 квіт. 00:00 – 29 квіт. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість615 440,00 грн
з ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-04-20-012422-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляПричіп автомобільний
Оголошено20 квіт. 18:01
Прийом пропозицій24 квіт. 00:00 – 29 квіт. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість615 440,00 грн
з ПДВСкасована -
ID: UA-2026-03-18-014699-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системипричіп
Очікувана вартість174 615,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-03-17-006085-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляОдновісний автомобільний причіп (код 34220000-5 — Причепи, напівпричепи та пересувні контейнери за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника)
Оголошено17 бер. 12:08
Прийом пропозицій21 бер. 13:00 – 25 бер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість2 385 000,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2025-12-16-025738-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПричіп автомобільний загального призначення (Автомобільний причіп Палич Z02613)
Очікувана вартість56 428,90 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-12-12-019298-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиТранспортні засоби для укомплектування екіпажів авіаційних комплексів
Очікувана вартість57 000,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-11-07-013405-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПричепи
Очікувана вартість98 880,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-09-23-012628-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляЛегкові причепи "Дніпро-251"
Оголошено23 вер. 2025 16:01
Прийом пропозицій27 вер. 2025 00:00 – 2 жовт. 2025 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість164 000,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2025-06-16-007565-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКод ДК 021:2015: 34220000-5 – Причепи, напівпричепи та пересувні контейнери (Причіп)
Оголошено16 черв. 2025 14:18
Прийом пропозицій16 черв. 2025 14:18 – 24 черв. 2025 10:00Очікувана вартість114 300,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2025-05-30-007689-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКод ДК 021:2015: 34220000-5 – Причепи, напівпричепи та пересувні контейнери (Причіп)
Оголошено30 трав. 2025 15:28
Прийом пропозицій30 трав. 2025 15:28 – 9 черв. 2025 10:00Очікувана вартість114 300,00 грн
з ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2025-01-08-004396-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПричеп тентований Універсальний
Очікувана вартість37 900,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2024-12-26-012980-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПричіп (Код ДК 021:2015 – 34223310-2 Причепи загального призначення)
Очікувана вартість40 700,00 грн
з ПДВПідписання форми оголошення звіту КЕП -
ID: UA-2024-12-25-001561-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівля34220000-5 Причепи, напівпричепи та пересувні контейнери (причіп)
Оголошено25 груд. 2024 09:50
Прийом пропозицій31 груд. 2024 10:00 – 7 січ. 2025 10:00Очікувана вартість90 350,00 грн
з ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2024-09-06-011161-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиВантажний причіп загального призначення, згідно ДК 021:2015 код 34220000-5 Причепи, напівпричепи та пересувні контейнери.
Оголошено6 вер. 2024 16:17
Прийом пропозицій6 вер. 2024 16:17 – 16 вер. 2024 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість42 392,00 грн
з ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2024-08-23-008740-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПричеп тракторний
Оголошено23 серп. 2024 15:36
Прийом пропозицій23 серп. 2024 15:36 – 31 серп. 2024 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість800 000,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2024-07-12-000779-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиАвтомобільний причеп категорії "ВЕ"
Очікувана вартість99 900,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro