Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «34223300-9»
-
ID: UA-2026-08-31-011773-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПричіп двовісний (ДК 021:2015: 34220000-5 Причепи, напівпричепи та пересувні контейнери)
Оголошено31 серп. 17:35
Прийом пропозицій31 серп. 17:35 – 8 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-29-000429-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиВійськові транспортні засоби спеціального призначення (лафет)
Оголошено29 серп. 14:27
Прийом пропозицій29 серп. 14:27 – 6 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-28-010066-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЛафети (причепи-платформи) для транспортування човнів в комплекті
Оголошено28 серп. 16:07
Прийом пропозицій28 серп. 16:07 – 6 вер. 00:01 -
ID: UA-2026-08-21-012205-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиТракторний самоскидний причіп
Оголошено21 серп. 17:07
Прийом пропозицій21 серп. 17:07 – 4 вер. 18:00 -
ID: UA-2026-08-31-002550-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПричіп автомобільний для перевезення вантажів (ДК 021:2015: 34220000-5 Причепи, напівпричепи та пересувні контейнери)
Очікувана вартість40 800,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-25-010449-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляПричіп
Оголошено25 серп. 15:40
Прийом пропозицій29 серп. 00:00 – 2 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість560 866,66 грн
з ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-08-10-006341-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПричіп-цистерна ПЦ-1-В для перевезення води 3,0 м3
Ім'я:Камишний В'ячеслав ОлександровичE-mail: [email protected] Телефон: +380985019010 ЄДРПОУ:43658086Очікувана вартість255 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-07-002316-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиТракторний самоскидний причіп
Оголошено7 серп. 11:02
Прийом пропозицій7 серп. 11:02 – 15 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість229 166,67 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-08-06-011343-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПричіп двовісний з гальмами оцинкований
Оголошено6 серп. 17:50
Прийом пропозицій6 серп. 17:50 – 14 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість163 616,67 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-08-06-005029-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляПричіп одновісний легковий за кодом ДК 021:2015:34220000-5 «Причепи, напівпричепи та пересувні контейнери».
Оголошено6 серп. 12:23
Прийом пропозицій12 серп. 12:00 – 15 серп. 08:00Очікувана вартість407 995,00 грн
з ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-08-04-001653-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиТракторний самоскидний причіп
Ім'я:Межвінський Святослав ДмитровичE-mail: [email protected] Телефон: 380326421275 ЄДРПОУ:22370571Оголошено4 серп. 10:11
Прийом пропозицій4 серп. 10:11 – 12 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість304 860,83 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-30-005837-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПричіп Палич Z02213
Ім'я:Козуб Олена ЛеонідівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380504258868 Веб сайт: ЄДРПОУ:13711949Очікувана вартість86 600,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-25-000112-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляПричіп V6-3015, або еквівалент, характеристики якого повністю відповідають або перевищують встановлені вимоги
Оголошено25 лип. 10:13
Прийом пропозицій30 лип. 10:05 – 4 серп. 10:15Очікувана вартість839 300,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-24-007853-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПричіп-цистерна ПЦ-1-В для перевезення води 3,0 м3
Ім'я:Камишний В'ячеслав ОлександровичE-mail: [email protected] Телефон: +380985019010 ЄДРПОУ:43658086Оголошено24 лип. 14:55
Прийом пропозицій24 лип. 14:55 – 1 серп. 15:00Очікувана вартість256 000,00 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-07-13-011154-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015 – 34220000-5 Причепи, напівпричепи та пересувні контейнери (Причеп тракторний 2ПТС-6 (або еквівалент))
Очікувана вартість400 000,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-10-001352-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиТракторний самоскидний причеп
Оголошено10 лип. 09:56
Прийом пропозицій10 лип. 09:56 – 19 лип. 18:00Очікувана вартість939 444,45 грн
без ПДВСкасована -
ID: UA-2026-07-06-009496-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПричепи автомобільні
Ім'я:Олексій КозловськийE-mail: [email protected] Телефон: +380503482003 Веб сайт: ЄДРПОУ:03344065Оголошено6 лип. 16:36
Прийом пропозицій6 лип. 16:36 – 14 лип. 10:00Очікувана вартість116 733,33 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-06-29-012201-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПричіп Палич Z02613
Очікувана вартість67 300,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-23-013854-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПричепи код за ДК 021:2015: 34220000-5 - Причепи, напівпричепи та пересувні контейнери
Оголошено23 черв. 18:00
Прийом пропозицій23 черв. 18:00 – 1 лип. 09:00Очікувана вартість1 320 000,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-06-23-013532-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПричепи код за ДК 021:2015: 34220000-5 - Причепи, напівпричепи та пересувні контейнери
Оголошено23 черв. 17:16
Прийом пропозицій23 черв. 17:16 – 1 лип. 09:00Очікувана вартість2 962 200,00 грн
з ПДВПропозиції розглянуто