Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «34223100-7»
-
ID: UA-2026-09-01-011090-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиБортові шторні напівпричепи з гідробортом
Оголошено1 вер. 18:38
Прийом пропозицій1 вер. 18:38 – 17 вер. 09:00 -
ID: UA-2026-08-21-012690-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиБортові шторні напівпричепи з гідробортом
Оголошено21 серп. 18:31
Прийом пропозицій21 серп. 18:31 – 29 серп. 09:00Очікувана вартість23 158 475,77 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-08-18-011337-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляПричепи, напівпричепи та пересувні контейнери (Напівпричеп GVN5,Напівпричеп 4GVN29)
Оголошено18 серп. 16:16
Прийом пропозицій22 серп. 00:00 – 26 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість17 698 753,33 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-08-17-010691-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиТовар - код CPV 34220000-5 по ДК 021:2015 Причепи, напівпричепи та пересувні контейнери (напівпричіп тракторний). РПЗ - 9.416.
Оголошено17 серп. 16:17
Прийом пропозицій17 серп. 16:17 – 25 серп. 10:00Очікувана вартість170 709,90 грн
без ПДВКваліфікація -
ID: UA-2026-08-14-007221-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиНапівпричіп тракторний 1НТС-2 з додатковим рядом бортів (або еквівалент), код ДК 021:2015: 34220000-5 Причепи, напівпричепи та пересувні контейнери
Оголошено14 серп. 14:27
Прийом пропозицій14 серп. 14:27 – 22 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість162 500,00 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-08-14-006125-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиНапівпричіп тракторний самоскидний двоосний 2НТС-3.2 (або еквівалент) ДК 021:2015 – 34220000-5 «Причепи, напівпричепи та пересувні контейнери»
Оголошено14 серп. 13:11
Прийом пропозицій14 серп. 13:11 – 22 серп. 23:59Очікувана вартість200 000,00 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-08-04-012158-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиБортовий шторний напівпричіп з гідробортом
Оголошено4 серп. 18:20
Прийом пропозицій4 серп. 18:20 – 20 серп. 09:00Очікувана вартість21 839 583,33 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-08-03-008907-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиТракторний напівпричіп 1НТС-2 (або еквівалент) з додатковим рядом бортів
Оголошено3 серп. 15:45
Прийом пропозицій3 серп. 15:45 – 12 серп. 18:00Очікувана вартість133 500,00 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-07-28-009323-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями«Напівпричіп бортовий типу Schmitz Cargobull SPR 24L (або аналог)» код ДК 021:2015 – 34220000-5 Причепи, напівпричепи та пересувні контейнери
Ім'я:Яковенко Олег ВалерійовичE-mail: [email protected] Телефон: 380577401375 Веб сайт: ЄДРПОУ:00131954Оголошено28 лип. 15:36
Прийом пропозицій28 лип. 15:36 – 6 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість1 785 444,44 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-22-011224-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиНапівпричіп-цистерна для перевезення світлих нафтопродуктів
Оголошено22 лип. 17:31
Прийом пропозицій22 лип. 17:31 – 5 серп. 12:10Очікувана вартість267 207 323,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-21-011712-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиНапівпричепи (низькорамні трали) з вантажопідйомністю не менше 45 тонн
Оголошено21 лип. 18:03
Прийом пропозицій21 лип. 18:03 – 5 серп. 09:00Очікувана вартість38 593 998,00 грн
без ПДВПризупинено -
ID: UA-2026-07-17-006439-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями«Напівпричіп бортовий типу Schmitz Cargobull SPR 24L (або аналог)» код ДК 021:2015 – 34220000-5 Причепи, напівпричепи та пересувні контейнери
Ім'я:Яковенко Олег ВалерійовичE-mail: [email protected] Телефон: 380577401375 Веб сайт: ЄДРПОУ:00131954Оголошено17 лип. 13:51
Прийом пропозицій17 лип. 13:51 – 26 лип. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість1 785 444,44 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-07-13-011228-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиНапівпричепи (низькорамні трали) з вантажопідйомністю не менше 60 тонн
Оголошено13 лип. 18:33
Прийом пропозицій13 лип. 18:33 – 27 лип. 09:00Очікувана вартість66 227 061,40 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-10-001190-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями«Напівпричіп-важковоз (трал низькорамний) типу ВАРЗ-НПВ 2611 (або аналог)» код ДК 021:2015 – 34220000-5 Причепи, напівпричепи та пересувні контейнери
Ім'я:Яковенко Олег ВалерійовичE-mail: [email protected] Телефон: 380577401375 Веб сайт: ЄДРПОУ:00131954Оголошено10 лип. 09:49
Прийом пропозицій10 лип. 09:49 – 19 лип. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість2 528 333,33 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-06-26-008748-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиНапівпричіп-цистерна для перевезення світлих нафтопродуктів
Оголошено26 черв. 14:58
Прийом пропозицій26 черв. 14:58 – 10 лип. 12:00Очікувана вартість267 207 323,00 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-06-26-001451-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиНапівпричіп тракторний 1НТС-2 з додатковим рядом бортів (або еквівалент), код ДК 021:2015: 34220000-5 Причепи, напівпричепи та пересувні контейнери
Оголошено26 черв. 10:01
Прийом пропозицій26 черв. 10:01 – 4 лип. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість170 853,00 грн
з ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-06-24-011224-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями«Напівпричіп бортовий типу Schmitz Cargobull SPR 24L (або аналог)» код ДК 021:2015 – 34220000-5 Причепи, напівпричепи та пересувні контейнери
Ім'я:Яковенко Олег ВалерійовичE-mail: [email protected] Телефон: 380577401375 Веб сайт: ЄДРПОУ:00131954Оголошено24 черв. 16:05
Прийом пропозицій24 черв. 16:05 – 7 лип. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість1 785 444,44 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-06-24-007012-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиНапівпричеп низькорамний (трал) (ДК 34220000-5 Причепи, напівпричепи та пересувні контейнери)
Оголошено24 черв. 13:42
Прийом пропозицій24 черв. 13:42 – 3 лип. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість5 046 667,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-06-23-013307-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиНапівпричіп самоскидний
Ім'я:Северіна Людмила ІванівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380503847607 Веб сайт: ЄДРПОУ:14309787Оголошено23 черв. 17:04
Прийом пропозицій23 черв. 17:04 – 11 лип. 09:00Очікувана вартість24 921 325,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-06-22-007156-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями«Напівпричіп-важковоз (трал низькорамний) типу ВАРЗ-НПВ 2611 (або аналог)» код ДК 021:2015 – 34220000-5 Причепи, напівпричепи та пересувні контейнери
Ім'я:Яковенко Олег ВалерійовичE-mail: [email protected] Телефон: 380577401375 Веб сайт: ЄДРПОУ:00131954Оголошено22 черв. 13:45
Прийом пропозицій22 черв. 13:45 – 1 лип. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість2 528 333,33 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась