Zakupivli.Pro logo
  • Державним замовникам
  • Постачальникам
  • Комерційним замовникам
  • Учасникам аукціонів
  • Організаторам аукціонів
  • Пн - Пт, 8:00 - 19:00
  • +38 067 827 00 11
  • +38 050 827 00 11
  • +38 063 827 00 11
  • zakupaiko logo

    АІ-помічник Закупайко

    Цілодобово

  • Напишіть нам
Наші сервіси

Всі сервіси компанії

  • Prozorro

    Державні закупівлі

  • Prozorro Market

    Закупівлі без тендеру

  • Комерційні тендери

    Комерційні закупівлі

  • Prozorro.Продажі

    Аукціони

  • Вчасно

    Електронний документообіг

Про нас
Ukr
  • Українська
  • English
Увійти до кабінету
Зареєструватись
Контакти
  • +38 067 827 00 11
Навчання
  • Державним замовникам
  • Постачальникам
  • Комерційним замовникам
  • Учасникам аукціонів
  • Організаторам аукціонів
Наші сервіси
  • Prozorro

    Державні закупівлі

  • Prozorro Market

    Закупівлі без тендеру

  • Комерційні тендери

    Комерційні закупівлі

  • Prozorro.Продажі

    Аукціони

  • Вчасно

    Електронний документообіг

Про нас
Увійти до кабінету
Зареєструватись
English
  • Державні закупівлі Держзакупівлі
  • Комерційні закупівлі
  • Аукціони
  • Всі закупівлі
  • Плани закупівель
  • Підписані контракти
Prozorro logo Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO

Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «34223000-6»

  • ID: UA-2026-09-01-011090-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Бортові шторні напівпричепи з гідробортом

    Ім'я:
    Герман Полішко
    E-mail: [email protected] Телефон: +380969389161 Веб сайт:
    https://uz.dsns.gov.ua/
    ЄДРПОУ:
    33945469
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    1 вер. 18:38

    Прийом пропозицій
    1 вер. 18:38 – 17 вер. 09:00
    Очікувана вартість

    25 052 500,00 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    14 дн. 2 г. 28 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-31-011773-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Причіп двовісний (ДК 021:2015: 34220000-5 Причепи, напівпричепи та пересувні контейнери)

    Ім'я:
    Олександр Буренок
    E-mail: [email protected] Телефон: +380432567844 ЄДРПОУ:
    35346311
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    31 серп. 17:35

    Прийом пропозицій
    31 серп. 17:35 – 8 вер. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    418 666,67 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    4 дн. 17 г. 28 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-29-000429-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Військові транспортні засоби спеціального призначення (лафет)

    Ім'я:
    Артем Лещенко
    E-mail: [email protected] Телефон: +380633810482 ЄДРПОУ:
    26637195
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    29 серп. 14:27

    Прийом пропозицій
    29 серп. 14:27 – 6 вер. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    802 768,33 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    2 дн. 17 г. 28 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-28-010066-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Лафети (причепи-платформи) для транспортування човнів в комплекті

    Ім'я:
    Андрій Прокопенко
    E-mail: [email protected] Телефон: +380676391456 ЄДРПОУ:
    40108646
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    28 серп. 16:07

    Прийом пропозицій
    28 серп. 16:07 – 6 вер. 00:01
    Очікувана вартість

    209 986,67 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    2 дн. 17 г. 29 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-21-012205-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Тракторний самоскидний причіп

    Ім'я:
    Мигович Ганна Василівна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380442570787 ЄДРПОУ:
    03359799
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    21 серп. 17:07

    Прийом пропозицій
    21 серп. 17:07 – 4 вер. 18:00
    Очікувана вартість

    939 444,45 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    1 дн. 11 г. 28 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-31-002550-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Причіп автомобільний для перевезення вантажів (ДК 021:2015: 34220000-5 Причепи, напівпричепи та пересувні контейнери)

    Ім'я:
    Марина Корольова
    E-mail: [email protected] Телефон: +380542701349 Веб сайт:
    http://cmkl.sumy.ua/
    ЄДРПОУ:
    05519480
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    40 800,00 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-25-010449-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    спрощена закупівля

    Причіп

    Ім'я:
    Дмитро Скоріна
    E-mail: [email protected] Телефон: +380633420416 ЄДРПОУ:
    00046657
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    25 серп. 15:40

    Прийом пропозицій
    29 серп. 00:00 – 2 вер. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    560 866,66 грн

    з ПДВ
    Закупівля не відбулась

  • ID: UA-2026-08-24-005895-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Товари для виконання заходів із запобігання та ліквідації надзвичайних ситуацій та наслідків стихійного лиха (Причіп-цистерна для підвезення питної води) за ДК 021:2015: 34220000-5 Причепи, напівпричепи та пересувні контейнери

    Ім'я:
    Катерина Бородкіна
    E-mail: [email protected] Телефон: +380982596930 Веб сайт:
    https://hostomelva.gov.ua
    ЄДРПОУ:
    44825757
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    24 серп. 13:47

    Прийом пропозицій
    24 серп. 13:47 – 1 вер. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    533 333,33 грн

    без ПДВ
    Пропозиції розглянуто

  • ID: UA-2026-08-21-012690-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Бортові шторні напівпричепи з гідробортом

    Ім'я:
    Герман Полішко
    E-mail: [email protected] Телефон: +380969389161 Веб сайт:
    https://uz.dsns.gov.ua/
    ЄДРПОУ:
    33945469
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    21 серп. 18:31

    Прийом пропозицій
    21 серп. 18:31 – 29 серп. 09:00
    Очікувана вартість

    23 158 475,77 грн

    без ПДВ
    Закупівля не відбулась

  • ID: UA-2026-08-18-011337-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    спрощена закупівля

    Причепи, напівпричепи та пересувні контейнери (Напівпричеп GVN5,Напівпричеп 4GVN29)

    Ім'я:
    Дмитро Гауке
    E-mail: [email protected] Телефон: +380960033976, +380960033976 ЄДРПОУ:
    26632789
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    18 серп. 16:16

    Прийом пропозицій
    22 серп. 00:00 – 26 серп. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    17 698 753,33 грн

    з ПДВ
    Завершена

  • ID: UA-2026-08-17-010691-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Товар - код CPV 34220000-5 по ДК 021:2015 Причепи, напівпричепи та пересувні контейнери (напівпричіп тракторний). РПЗ - 9.416.

    Ім'я:
    Франко Юрій Аркадійович
    E-mail: [email protected] Телефон: 380513642177 ЄДРПОУ:
    20915546
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    17 серп. 16:17

    Прийом пропозицій
    17 серп. 16:17 – 25 серп. 10:00
    Очікувана вартість

    170 709,90 грн

    без ПДВ
    Кваліфікація

  • ID: UA-2026-08-14-007221-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Напівпричіп тракторний 1НТС-2 з додатковим рядом бортів (або еквівалент), код ДК 021:2015: 34220000-5 Причепи, напівпричепи та пересувні контейнери

    Ім'я:
    Рабенко Надія Михайлівна
    E-mail: [email protected] Телефон: +380442803610 ЄДРПОУ:
    35692211
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    14 серп. 14:27

    Прийом пропозицій
    14 серп. 14:27 – 22 серп. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    162 500,00 грн

    без ПДВ
    Пропозиції розглянуто

  • ID: UA-2026-08-14-006125-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Напівпричіп тракторний самоскидний двоосний 2НТС-3.2 (або еквівалент) ДК 021:2015 – 34220000-5 «Причепи, напівпричепи та пересувні контейнери»

    Ім'я:
    Сергій Пожарун
    E-mail: [email protected] Телефон: +380674863317 Веб сайт:
    https://podil.kyivcity.gov.ua/content/kp-keruyucha-kompaniya-z-obslugovuvannya-zhytlovogo-fondu-podilskogo-rayonu--m-kyieva.html
    ЄДРПОУ:
    39609111
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    14 серп. 13:11

    Прийом пропозицій
    14 серп. 13:11 – 22 серп. 23:59
    Очікувана вартість

    200 000,00 грн

    без ПДВ
    Закупівля не відбулась

  • ID: UA-2026-08-12-012063-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    спрощена закупівля

    Причіп NIEWIADOW BOP735.17HT-1500 1500 кг з додатковим обладнанням

    Ім'я:
    Тетяна Панова
    E-mail: [email protected] Телефон: +380967277366 ЄДРПОУ:
    26623365
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    12 серп. 17:55

    Прийом пропозицій
    18 серп. 00:00 – 22 серп. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    1 574 668,00 грн

    з ПДВ
    Завершена

  • ID: UA-2026-08-10-006341-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Причіп-цистерна ПЦ-1-В для перевезення води 3,0 м3

    Ім'я:
    Камишний В'ячеслав Олександрович
    E-mail: [email protected] Телефон: +380985019010 ЄДРПОУ:
    43658086
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    255 000,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-07-002316-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Тракторний самоскидний причіп

    Ім'я:
    Оксана Перетятко
    E-mail: [email protected] Телефон: +380677227531 ЄДРПОУ:
    37325670
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    7 серп. 11:02

    Прийом пропозицій
    7 серп. 11:02 – 15 серп. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    229 166,67 грн

    без ПДВ
    Завершена

  • ID: UA-2026-08-06-011343-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Причіп двовісний з гальмами оцинкований

    Ім'я:
    Луценко Владислав Сергійович
    E-mail: [email protected] Телефон: 380674324582 ЄДРПОУ:
    03327925
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    6 серп. 17:50

    Прийом пропозицій
    6 серп. 17:50 – 14 серп. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    163 616,67 грн

    без ПДВ
    Закупівля не відбулась

  • ID: UA-2026-08-06-005029-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    спрощена закупівля

    Причіп одновісний легковий за кодом ДК 021:2015:34220000-5 «Причепи, напівпричепи та пересувні контейнери».

    Ім'я:
    Євгенія Золотарьова
    E-mail: [email protected] Телефон: +380971672011 ЄДРПОУ:
    38426944
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    6 серп. 12:23

    Прийом пропозицій
    12 серп. 12:00 – 15 серп. 08:00
    Очікувана вартість

    407 995,00 грн

    з ПДВ
    Закупівля не відбулась

  • ID: UA-2026-08-06-000255-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Товари для виконання заходів із запобігання та ліквідації надзвичайних ситуацій та наслідків стихійного лиха (Причіп-цистерна для підвезення питної води) за ДК 021:2015: 34220000-5 Причепи, напівпричепи та пересувні контейнери

    Ім'я:
    Катерина Бородкіна
    E-mail: [email protected] Телефон: +380982596930 Веб сайт:
    https://hostomelva.gov.ua
    ЄДРПОУ:
    44825757
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    6 серп. 08:35

    Прийом пропозицій
    6 серп. 08:35 – 17 серп. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    533 333,33 грн

    без ПДВ
    Закупівля не відбулась

  • ID: UA-2026-08-04-012158-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Бортовий шторний напівпричіп з гідробортом

    Ім'я:
    Герман Полішко
    E-mail: [email protected] Телефон: +380969389161 Веб сайт:
    https://uz.dsns.gov.ua/
    ЄДРПОУ:
    33945469
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    4 серп. 18:20

    Прийом пропозицій
    4 серп. 18:20 – 20 серп. 09:00
    Очікувана вартість

    21 839 583,33 грн

    без ПДВ
    Закупівля не відбулась

1 2 3 .. 61 >
Zakupivli.Pro ios Zakupivli.Pro android
  • Тарифи
  • Контакти
  • Мобільний застосунок
  • Публічна оферта
  • Регламент
  • Про майданчик
  • Навчання
  • Тренажер аукціонів
  • Інтеграція з нами
  • Політика конфіденційності
  • Тендерне законодавство
© zakupivli.pro, 2016-2026

Акредитований учасник електронної системи публічних закупівель України Prozorro