Zakupivli.Pro logo
  • Державним замовникам
  • Постачальникам
  • Комерційним замовникам
  • Учасникам аукціонів
  • Організаторам аукціонів
  • Пн - Пт, 8:00 - 19:00
  • +38 067 827 00 11
  • +38 050 827 00 11
  • +38 063 827 00 11
  • zakupaiko logo

    АІ-помічник Закупайко

    Цілодобово

  • Напишіть нам
Наші сервіси

Всі сервіси компанії

  • Prozorro

    Державні закупівлі

  • Prozorro Market

    Закупівлі без тендеру

  • Комерційні тендери

    Комерційні закупівлі

  • Prozorro.Продажі

    Аукціони

  • Вчасно

    Електронний документообіг

Про нас
Ukr
  • Українська
  • English
Увійти до кабінету
Зареєструватись
Контакти
  • +38 067 827 00 11
Навчання
  • Державним замовникам
  • Постачальникам
  • Комерційним замовникам
  • Учасникам аукціонів
  • Організаторам аукціонів
Наші сервіси
  • Prozorro

    Державні закупівлі

  • Prozorro Market

    Закупівлі без тендеру

  • Комерційні тендери

    Комерційні закупівлі

  • Prozorro.Продажі

    Аукціони

  • Вчасно

    Електронний документообіг

Про нас
Увійти до кабінету
Зареєструватись
English
  • Державні закупівлі Держзакупівлі
  • Комерційні закупівлі
  • Аукціони
  • Всі закупівлі
  • Плани закупівель
  • Підписані контракти
Prozorro logo Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO

Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «34220000-5»

  • ID: UA-2026-09-02-012205-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    «Причіп тракторний самоскидний 2ПТС-4 (аналог 2ПТС-4.5 або еквівалент)» за кодом ДК 021:2015 - 34220000-5 — Причепи, напівпричепи та пересувні контейнери

    Ім'я:
    Оксана Андрієнко
    E-mail: [email protected] Телефон: +380955145947 ЄДРПОУ:
    42931797
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    2 вер. 16:31

    Прийом пропозицій
    2 вер. 16:31 – 19 вер. 10:00
    Очікувана вартість

    298 083,33 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    16 дн. 10 г. 45 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-09-02-011991-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Код ДК 021:2015 - 34220000-5 - Причепи, напівпричепи та пересувні контейнери (Напівпричіп трал (5-ти вісний)

    Ім'я:
    Олександр Чепис
    E-mail: [email protected] Телефон: +380443632446 ЄДРПОУ:
    40108981
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    2 вер. 16:24

    Прийом пропозицій
    2 вер. 16:24 – 18 вер. 10:00
    Очікувана вартість

    30 530 915,00 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    15 дн. 10 г. 45 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-09-01-011090-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Бортові шторні напівпричепи з гідробортом

    Ім'я:
    Герман Полішко
    E-mail: [email protected] Телефон: +380969389161 Веб сайт:
    https://uz.dsns.gov.ua/
    ЄДРПОУ:
    33945469
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    1 вер. 18:38

    Прийом пропозицій
    1 вер. 18:38 – 17 вер. 09:00
    Очікувана вартість

    25 052 500,00 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    14 дн. 9 г. 45 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-09-01-010512-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Контейнер роликовий типу мультиліфт об’ємом 12 м3

    Ім'я:
    Скрипченко Аліна Валеріївна
    E-mail: [email protected] Телефон: +380668441712 ЄДРПОУ:
    36979569
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    1 вер. 16:55

    Прийом пропозицій
    1 вер. 16:55 – 17 вер. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    1 162 500,00 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    14 дн. 45 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-31-013485-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Причіп

    Ім'я:
    Дацюк Олександр Андрійович
    E-mail: [email protected] Телефон: +380487057969 Факс:
    +380482358534
    ЄДРПОУ:
    32190579
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    31 серп. 22:29

    Прийом пропозицій
    31 серп. 22:29 – 9 вер. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    350 000,00 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    6 дн. 45 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-31-013428-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Причіп тракторний 1ПТС-2,8 (або еквівалент)

    Ім'я:
    Тетяна Лисенко
    E-mail: [email protected] Телефон: +380502945769 ЄДРПОУ:
    22982512
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    31 серп. 22:11

    Прийом пропозицій
    31 серп. 22:11 – 8 вер. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    110 000,00 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    5 дн. 45 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-31-011773-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Причіп двовісний (ДК 021:2015: 34220000-5 Причепи, напівпричепи та пересувні контейнери)

    Ім'я:
    Олександр Буренок
    E-mail: [email protected] Телефон: +380432567844 ЄДРПОУ:
    35346311
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    31 серп. 17:35

    Прийом пропозицій
    31 серп. 17:35 – 8 вер. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    418 666,67 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    5 дн. 45 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-31-010025-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Причіп тракторний самоскидний 2ПТС-4

    Ім'я:
    Євген Зоднєв
    E-mail: [email protected] Телефон: +380957083389 ЄДРПОУ:
    43952514
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    31 серп. 16:27

    Прийом пропозицій
    31 серп. 16:27 – 8 вер. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    316 666,67 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    5 дн. 45 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-31-008701-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Причіп тракторний самоскидний 2ТСП – 6 (або еквівалент)

    Ім'я:
    Скрипченко Аліна Валеріївна
    E-mail: [email protected] Телефон: +380668441712 ЄДРПОУ:
    36979569
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    31 серп. 15:36

    Прийом пропозицій
    31 серп. 15:36 – 8 вер. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    715 833,33 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    5 дн. 45 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-31-008150-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Тракторний лісовозний напівпричіп з гідравлічним маніпулятором, вантажопідйомністю не менше 10 т

    Ім'я:
    Олена Махотіло
    E-mail: [email protected] Телефон: +380973661463 Веб сайт:
    http://leshoz.org.ua
    ЄДРПОУ:
    00994058
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    31 серп. 15:16

    Прийом пропозицій
    31 серп. 15:16 – 12 вер. 13:00
    Очікувана вартість

    1 833 333,33 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    9 дн. 13 г. 45 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-31-006235-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    спрощена закупівля

    Причеп легковий вантажний, двовісний з гальмівною системою

    Ім'я:
    Юрій Карандиш
    E-mail: [email protected] Телефон: +380663852228 Веб сайт:
    http://zakupki.prom.ua
    ЄДРПОУ:
    08202683
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    31 серп. 14:08

    Прийом пропозицій
    4 вер. 14:06 – 9 вер. 14:06
    Очікувана вартість

    708 999,96 грн

    з ПДВ
    Період уточнень

    1 дн. 14 г. 51 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-31-002444-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    спрощена закупівля

    Низькорамний двовісний причіп

    Ім'я:
    Ярослав Лазуренко
    E-mail: [email protected] Телефон: +380964784043 ЄДРПОУ:
    26642776
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    31 серп. 11:03

    Прийом пропозицій
    5 вер. 00:00 – 9 вер. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    2 870 000,00 грн

    з ПДВ
    Період уточнень

    1 дн. 45 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-29-000620-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    спрощена закупівля

    Низькорамний 5-вісний напівпричіп-ваговоз (трал) Galleon GLN5

    Ім'я:
    Олексій Ніколаєнко
    E-mail: [email protected] Телефон: +380939365424 Веб сайт:
    http://406oabr.mk.ua/
    ЄДРПОУ:
    26614194
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    29 серп. 17:20

    Прийом пропозицій
    3 вер. 00:00 – 5 вер. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    4 445 000,00 грн

    з ПДВ
    Період уточнень

    45 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-29-000429-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Військові транспортні засоби спеціального призначення (лафет)

    Ім'я:
    Артем Лещенко
    E-mail: [email protected] Телефон: +380633810482 ЄДРПОУ:
    26637195
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    29 серп. 14:27

    Прийом пропозицій
    29 серп. 14:27 – 6 вер. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    802 768,33 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    3 дн. 45 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-28-010637-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    спрощена закупівля

    Кухня-контейнер автономна або еквівалент (ДК 021:2015: 34220000-5 — Причепи, напівпричепи та пересувні контейнери)

    Ім'я:
    Владислав Ворон
    E-mail: [email protected] Телефон: +380934784805 Веб сайт:
    https://dpa.mod.gov.ua/
    ЄДРПОУ:
    44725823
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    28 серп. 16:41

    Прийом пропозицій
    3 вер. 19:00 – 8 вер. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    19 860 330,00 грн

    з ПДВ
    Період уточнень

    45 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-28-010066-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Лафети (причепи-платформи) для транспортування човнів в комплекті

    Ім'я:
    Андрій Прокопенко
    E-mail: [email protected] Телефон: +380676391456 ЄДРПОУ:
    40108646
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    28 серп. 16:07

    Прийом пропозицій
    28 серп. 16:07 – 6 вер. 00:01
    Очікувана вартість

    209 986,67 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    3 дн. 46 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-28-006842-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Причепи

    Ім'я:
    Наталя Крекотень
    E-mail: [email protected] Телефон: +380978060989 ЄДРПОУ:
    38201617
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    28 серп. 14:05

    Прийом пропозицій
    28 серп. 14:05 – 7 вер. 09:00
    Очікувана вартість

    257 942,23 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    4 дн. 9 г. 45 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-27-013129-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    спрощена закупівля

    Лавета 210/2026

    Ім'я:
    Павло Сухий
    E-mail: [email protected] Телефон: +380977516961 ЄДРПОУ:
    24973368
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    27 серп. 21:33

    Прийом пропозицій
    2 вер. 00:00 – 4 вер. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    200 136,00 грн

    з ПДВ
    Прийом пропозицій

    1 дн. 45 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-27-011758-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Лавета для перевезення автомобілів Код ДК 021:2015: 34220000-5 — Причепи, напівпричепи та пересувні контейнери

    Ім'я:
    Дембіцька Ганна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380682214918 ЄДРПОУ:
    04053370
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    27 серп. 16:55

    Прийом пропозицій
    27 серп. 16:55 – 4 вер. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    207 500,00 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    1 дн. 45 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-26-006573-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    спрощена закупівля

    Причіп (лафета) для перевезення автомобілів

    Ім'я:
    Ольга Волошина
    E-mail: [email protected] Телефон: +380997612360 ЄДРПОУ:
    26637344
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    26 серп. 13:17

    Прийом пропозицій
    1 вер. 13:14 – 9 вер. 13:30
    Очікувана вартість

    206 040,00 грн

    з ПДВ
    Прийом пропозицій

    6 дн. 14 г. 15 хв.

    Детальніше
1 2 3 .. 349 >
Zakupivli.Pro ios Zakupivli.Pro android
  • Тарифи
  • Контакти
  • Мобільний застосунок
  • Публічна оферта
  • Регламент
  • Про майданчик
  • Навчання
  • Тренажер аукціонів
  • Інтеграція з нами
  • Політика конфіденційності
  • Тендерне законодавство
© zakupivli.pro, 2016-2026

Акредитований учасник електронної системи публічних закупівель України Prozorro