Zakupivli.Pro logo
  • Державним замовникам
  • Постачальникам
  • Комерційним замовникам
  • Учасникам аукціонів
  • Організаторам аукціонів
  • Пн - Пт, 8:00 - 19:00
  • +38 067 827 00 11
  • +38 050 827 00 11
  • +38 063 827 00 11
  • zakupaiko logo

    АІ-помічник Закупайко

    Цілодобово

  • Напишіть нам
Наші сервіси

Всі сервіси компанії

  • Prozorro

    Державні закупівлі

  • Prozorro Market

    Закупівлі без тендеру

  • Комерційні тендери

    Комерційні закупівлі

  • Prozorro.Продажі

    Аукціони

  • Вчасно

    Електронний документообіг

Про нас
Ukr
  • Українська
  • English
Увійти до кабінету
Зареєструватись
Контакти
  • +38 067 827 00 11
Навчання
  • Державним замовникам
  • Постачальникам
  • Комерційним замовникам
  • Учасникам аукціонів
  • Організаторам аукціонів
Наші сервіси
  • Prozorro

    Державні закупівлі

  • Prozorro Market

    Закупівлі без тендеру

  • Комерційні тендери

    Комерційні закупівлі

  • Prozorro.Продажі

    Аукціони

  • Вчасно

    Електронний документообіг

Про нас
Увійти до кабінету
Зареєструватись
English
  • Державні закупівлі Держзакупівлі
  • Комерційні закупівлі
  • Аукціони
  • Всі закупівлі
  • Плани закупівель
  • Підписані контракти
Prozorro logo Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO

Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «34210000-2»

  • ID: UA-2026-08-28-011710-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Кунг, вкладиш до кузова, кришка-ролет кузова, причіпний пристрій (фаркоп) для автомобілю Mitsubishi L200

    Ім'я:
    Семенко Ольга Олександрівна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380679546708 ЄДРПОУ:
    34306262
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    28 серп. 20:31

    Прийом пропозицій
    28 серп. 20:31 – 6 вер. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    250 000,00 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    3 дн. 10 г. 20 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-28-003913-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Кузовний модуль типу "кунг" для Mitsubishi L200

    Ім'я:
    Павленко Наталія Вікторівна
    E-mail: [email protected] Телефон: +380668831303 ЄДРПОУ:
    34869316
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    31 серп. 10:30

    Прийом пропозицій
    31 серп. 10:30 – 8 вер. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    95 279,00 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    5 дн. 10 г. 20 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-28-003641-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    MERCEDES SPRINTER Крило заднє ліве, MERCEDES SPRINTER Ремкомплект підкрилка заднього, MERCEDES SPRINTER Ремкомплект підкрилка заднього, MERCEDES SPRINTER Крило заднє праве (ДК 021:2015: 34210000-2 Кузови транспортних засобів)

    Ім'я:
    Костянтин Вінніченко
    E-mail: [email protected] Телефон: +380730605720 Веб сайт:
    https://vn.dsns.gov.ua/
    ЄДРПОУ:
    38328929
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    36 000,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-26-011720-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    34210000-2-Кузови транспортних засобів (Пластикова кришка на багажник пікапу)

    Ім'я:
    Ропай Сергій Сергійович
    E-mail: [email protected] Телефон: +380442716469, +380442716478 ЄДРПОУ:
    40108616
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    99 500,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-25-007109-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Кунг для автомобіля Mitsubishi L200

    Ім'я:
    Ілля Могильчак
    E-mail: [email protected] Телефон: +380662486228 ЄДРПОУ:
    04052933
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    83 500,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-24-004418-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Бампер передній для автомобіля

    Ім'я:
    Євген Заславський
    E-mail: [email protected] Телефон: +380503015118 ЄДРПОУ:
    43957533
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    29 946,00 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-21-011404-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Кузови транспортних засобів

    ЄДРПОУ:
    26642919
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    2 097,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-18-001845-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Фулбокс SsangYong Musso Grand

    Ім'я:
    Андрій Ралко
    E-mail: [email protected] Телефон: +380372591677 Веб сайт:
    https://cv.npu.gov.ua/
    ЄДРПОУ:
    40109079
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    89 760,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-18-001664-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    спрощена закупівля

    34210000-2 Кузови транспортних засобів

    Ім'я:
    Богдан Купріянов
    E-mail: [email protected] Телефон: 380672003340 ЄДРПОУ:
    08803804
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    18 серп. 10:06

    Прийом пропозицій
    24 серп. 08:00 – 27 серп. 08:00
    Очікувана вартість

    573 006,00 грн

    з ПДВ
    Пропозиції розглянуто

  • ID: UA-2026-08-18-001427-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Кузови транспортних засобів

    ЄДРПОУ:
    26637025
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    110 000,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-18-000525-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    ДК 021:2015 34210000-2 Кузови транспортних засобів (вкладиш в кузов)

    Ім'я:
    Тарас Маланчук
    E-mail: [email protected] Телефон: +380681463989 ЄДРПОУ:
    20001645
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    69 000,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-14-010863-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Кузови транспортних засобів (ДК 021:2015:34210000-2)

    Ім'я:
    Марина Шуліка
    E-mail: [email protected] Телефон: +380442936438 Веб сайт:
    https://kv.dsns.gov.ua
    ЄДРПОУ:
    38537963
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    14 серп. 16:38

    Прийом пропозицій
    14 серп. 16:38 – 22 серп. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    555 810,00 грн

    без ПДВ
    Пропозиції розглянуто

  • ID: UA-2026-08-13-010453-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    спрощена закупівля

    Ролет на автомобіль Volkswagen Amarok 2026 р.в.

    Ім'я:
    Марина Олександрівна Бойко
    E-mail: [email protected] Телефон: +380667802950 ЄДРПОУ:
    08803781
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    13 серп. 15:53

    Прийом пропозицій
    19 серп. 00:00 – 21 серп. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    216 000,00 грн

    з ПДВ
    Пропозиції розглянуто

  • ID: UA-2026-08-13-002531-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Кунг металевий автомобільний HTFT

    Ім'я:
    Галина Плєсцова
    E-mail: [email protected] Телефон: +380312695372 ЄДРПОУ:
    40108913
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    85 908,00 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-10-007226-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Кунг до автомобіля Peugeot Landtrek з монтажем

    Ім'я:
    Крістіна Філатова
    E-mail: [email protected] Телефон: +380629527062 ЄДРПОУ:
    20001504
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    10 серп. 14:47

    Прийом пропозицій
    10 серп. 14:47 – 18 серп. 09:00
    Очікувана вартість

    162 000,00 грн

    без ПДВ
    Завершена

  • ID: UA-2026-08-04-010490-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Кунг для вантажного спеціалізованого автомобіля Peugeot Landtrek

    ЄДРПОУ:
    34769728
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    не визначено

    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-04-008958-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Кузови транспортних засобів

    Ім'я:
    Ганна Поліщук
    E-mail: [email protected] Телефон: +380685167559 ЄДРПОУ:
    03355749
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    19 500,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-03-004956-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Елементи кузова транспортних засобів

    Ім'я:
    Олена Аргунова
    E-mail: [email protected] Телефон: +380574731414 ЄДРПОУ:
    37083454
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    16 400,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-07-30-010827-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Кузови транспортних засобів (Арка задня ліва (кородка база), Арка задня права (кородка база), Поріг передній лівий, Поріг передній правий, Бочина ліва, Поріг висувної дверки зовнішній)

    ЄДРПОУ:
    40668589
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    3 900,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-07-30-004541-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Бокси вантажного відділення (кунги) для транспортних засобів Mitsubishi L200

    Ім'я:
    Уповноважена особа
    E-mail: [email protected] Телефон: +380442815153 Факс:
    +380442815153
    ЄДРПОУ:
    20001792
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    30 лип. 12:56

    Прийом пропозицій
    30 лип. 12:56 – 11 серп. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    181 000,00 грн

    без ПДВ
    Завершена

1 2 3 .. 79 >
Zakupivli.Pro ios Zakupivli.Pro android
  • Тарифи
  • Контакти
  • Мобільний застосунок
  • Публічна оферта
  • Регламент
  • Про майданчик
  • Навчання
  • Тренажер аукціонів
  • Інтеграція з нами
  • Політика конфіденційності
  • Тендерне законодавство
© zakupivli.pro, 2016-2026

Акредитований учасник електронної системи публічних закупівель України Prozorro