Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «34144510-6»
-
ID: UA-2026-09-01-008389-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиСміттєвоз заднього завантаження
Ім'я:Левченко Вадим АнатолійовичE-mail: [email protected] Телефон: +380535197576 Веб сайт: ЄДРПОУ:04383133Оголошено1 вер. 15:31
Прийом пропозицій1 вер. 15:31 – 17 вер. 15:33 -
ID: UA-2026-08-21-007967-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиСміттєвоз заднього завантаження МІНІ 12-14 FT 1148 (або еквівалент)
Оголошено21 серп. 14:31
Прийом пропозицій21 серп. 14:31 – 1 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість3 625 000,00 грн
без ПДВКваліфікація -
ID: UA-2026-08-19-007748-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиСміттєвоз із заднім завантаженням
Оголошено19 серп. 14:15
Прийом пропозицій19 серп. 14:15 – 27 серп. 08:00Очікувана вартість6 066 666,67 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-08-13-008239-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиСміттєвоз із заднім завантаженням
Ім'я:Дацюк Олександр АндрійовичE-mail: [email protected] Телефон: +380487057969 Факс:+380482358534ЄДРПОУ:32190579Оголошено13 серп. 14:43
Прийом пропозицій13 серп. 14:43 – 26 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість7 777 777,50 грн
без ПДВКваліфікація -
ID: UA-2026-07-28-012031-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015: 34140000-0 Великовантажні мототранспортні засоби (Сміттєвоз із заднім завантаженням на шасі JAC N120 або еквівалент та відвалом для прибирання снігу)
Оголошено28 лип. 18:20
Прийом пропозицій28 лип. 18:20 – 11 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість3 583 333,33 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-23-004356-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиСміттєвоз із заднім навантаженням
Ім'я:Олена КрикунE-mail: [email protected] Телефон: +380974908862, +380666213800, +380994908869 ЄДРПОУ:42853981Оголошено23 лип. 11:53
Прийом пропозицій23 лип. 11:53 – 31 лип. 01:00Очікувана вартість2 166 666,66 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-21-011811-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиМашина дорожня комбінована, автомобіль-бункеровоз портальний з ланцюговим захватом, сміттєвоз з заднім завантаженням
Оголошено21 лип. 18:52
Прийом пропозицій21 лип. 18:52 – 29 лип. 19:00Очікувана вартість18 125 000,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-17-001395-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиСміттєвоз з боковим завантаженням та додатковим навісним обладнанням (відвал для прибирання снігу)
Ім'я:Кириленко Людмила ВікторівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380979515903 ЄДРПОУ:37431796Оголошено17 лип. 10:00
Прийом пропозицій17 лип. 10:00 – 28 лип. 09:00Очікувана вартість4 777 671,67 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-14-009882-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиАвтомобіль-сміттєвоз
Ім'я:Смолієнко Євгенія ВолодимирівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380382671894 Факс:+380382671894Веб сайт: ЄДРПОУ:03356565Оголошено14 лип. 16:17
Прийом пропозицій14 лип. 16:17 – 22 лип. 18:00Очікувана вартість2 070 388,61 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-06-30-010578-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиАвтомобіль-сміттєвоз
Ім'я:Смолієнко Євгенія ВолодимирівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380382671894 Факс:+380382671894Веб сайт: ЄДРПОУ:03356565Оголошено30 черв. 15:30
Прийом пропозицій30 черв. 15:30 – 8 лип. 18:00Очікувана вартість2 484 466,33 грн
з ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-06-17-009067-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиСміттєвоз з заднім завантаженням СБМ-401/1 на базі шасі JAC N120 (або еквівалент) (код згідно ДК 021:2015 34140000-0 Великовантажні мототранспортні засоби)
Оголошено17 черв. 14:44
Прийом пропозицій17 черв. 14:44 – 25 черв. 07:00Очікувана вартість4 213 000,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-05-26-012773-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиСміттєвоз
Оголошено26 трав. 16:14
Прийом пропозицій26 трав. 16:14 – 6 черв. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість5 605 000,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-05-20-002451-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиСміттєвоз з заднім завантаженням (вживаний) Код ДК 021:2015 - 34140000-0 Великовантажні мототранспортні засоби
Оголошено20 трав. 10:26
Прийом пропозицій20 трав. 10:26 – 28 трав. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість2 500 000,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-05-12-005995-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиСміттєвоз з заднім завантаженням (вживаний) Код ДК 021:2015 - 34140000-0 Великовантажні мототранспортні засоби
Оголошено12 трав. 12:06
Прийом пропозицій12 трав. 12:06 – 20 трав. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість2 500 000,00 грн
з ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-05-06-007859-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи34140000-0 Великовантажні мототранспортні засоби (сміттєвоз(вживаний))
Очікувана вартість1 855 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-04-06-007078-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиСміттєвоз із боковим завантаженням 13м3 на базі JAC N 120 (або еквівалент)
Ім'я:Поповська Валентина ГригорівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380678770296 ЄДРПОУ:32396328Оголошено6 квіт. 13:52
Прийом пропозицій6 квіт. 13:52 – 15 квіт. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість3 635 000,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-04-01-012309-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиСміттєвоз із заднім ручним завантаженням з додатковим відвалом для прибирання снігу
Ім'я:Кітнік Олександр МиколайовичE-mail: [email protected] Телефон: +380969718948 Факс:+380382641851Веб сайт: ЄДРПОУ:03335445Оголошено1 квіт. 16:55
Прийом пропозицій1 квіт. 16:55 – 9 квіт. 12:00Очікувана вартість3 585 448,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-04-01-012055-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021-2015 34140000-0 - Великовантажні мототранспортні засоби (Сміттєвоз із боковим завантаженням на автомобільному шасі)
Ім'я:Шавро Тетяна СергіївнаE-mail: [email protected] Телефон: +380463621135 Факс:+380463621135ЄДРПОУ:35074998Оголошено1 квіт. 16:35
Прийом пропозицій1 квіт. 16:35 – 9 квіт. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість4 410 123,33 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-03-30-012366-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиСміттєвоз портальний
Оголошено30 бер. 21:39
Прийом пропозицій30 бер. 21:39 – 7 квіт. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість4 570 000,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-03-23-003082-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиСміттєвоз з системою змінних кузовів, ДК 021:2015 : 34140000-0 - Великовантажні мототранспортні засоби
Оголошено23 бер. 11:29
Прийом пропозицій23 бер. 11:29 – 31 бер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість4 486 666,67 грн
з ПДВЗавершена