Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «34144500-3»
-
ID: UA-2026-09-04-010878-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиСміттєвоз із заднім завантаженням (34144510-6 - Сміттєвози)
Оголошено4 вер. 15:21
Прийом пропозицій4 вер. 15:21 – 20 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-03-013079-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиАсенізаційна машина
Оголошено3 вер. 16:54
Прийом пропозицій3 вер. 16:54 – 21 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-01-008389-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиСміттєвоз заднього завантаження
Ім'я:Левченко Вадим АнатолійовичE-mail: [email protected] Телефон: +380535197576 Веб сайт: ЄДРПОУ:04383133Оголошено1 вер. 15:31
Прийом пропозицій1 вер. 15:31 – 17 вер. 15:33 -
ID: UA-2026-08-28-004257-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКОД ДК 021:2015 34140000-0 - ВЕЛИКОВАНТАЖНІ МОТОТРАНСПОРТНІ ЗАСОБИ (МОТОТРАНСПОРТНІ ЗАСОБИ СПЕЦІАЛЬНОГО ПРИЗНАЧЕННЯ. АВТОМОБІЛЬ МУЛОВСМОКТУВАЛЬНИЙ НА БАЗІ ШАСІ JAC N200)
Ім'я:Геннадій Михайлович ДеменінE-mail: [email protected] Телефон: +380567199376 Веб сайт: ЄДРПОУ:03341305Оголошено28 серп. 12:39
Прийом пропозицій28 серп. 12:39 – 15 вер. 08:00 -
ID: UA-2026-08-21-007967-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиСміттєвоз заднього завантаження МІНІ 12-14 FT 1148 (або еквівалент)
Оголошено21 серп. 14:31
Прийом пропозицій21 серп. 14:31 – 1 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість3 625 000,00 грн
без ПДВКваліфікація -
ID: UA-2026-08-19-007748-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиСміттєвоз із заднім завантаженням
Оголошено19 серп. 14:15
Прийом пропозицій19 серп. 14:15 – 27 серп. 08:00Очікувана вартість6 066 666,67 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-08-13-008239-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиСміттєвоз із заднім завантаженням
Ім'я:Дацюк Олександр АндрійовичE-mail: [email protected] Телефон: +380487057969 Факс:+380482358534ЄДРПОУ:32190579Оголошено13 серп. 14:43
Прийом пропозицій13 серп. 14:43 – 26 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість7 777 777,50 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-08-11-005133-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиАсенізаційна машина
Ім'я:Микитась Валентина ГригорівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380982188029 ЄДРПОУ:43990392Оголошено11 серп. 12:14
Прийом пропозицій11 серп. 12:14 – 21 серп. 12:17Очікувана вартість4 000 000,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-28-012031-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015: 34140000-0 Великовантажні мототранспортні засоби (Сміттєвоз із заднім завантаженням на шасі JAC N120 або еквівалент та відвалом для прибирання снігу)
Оголошено28 лип. 18:20
Прийом пропозицій28 лип. 18:20 – 11 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість3 583 333,33 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-23-004356-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиСміттєвоз із заднім навантаженням
Ім'я:Олена КрикунE-mail: [email protected] Телефон: +380974908862, +380666213800, +380994908869 ЄДРПОУ:42853981Оголошено23 лип. 11:53
Прийом пропозицій23 лип. 11:53 – 31 лип. 01:00Очікувана вартість2 166 666,66 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-22-009467-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиМулососна машина для збору та транспортування рідких побутових відходів
Ім'я:Литвак Артем ВолодимировичE-mail: [email protected] Телефон: 380985365443 Веб сайт: ЄДРПОУ:03361655Оголошено22 лип. 16:00
Прийом пропозицій22 лип. 16:00 – 30 лип. 09:00Очікувана вартість3 716 666,67 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-22-005900-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системизапчастини до сміттєвозу
Очікувана вартість2 481,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-21-011811-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиМашина дорожня комбінована, автомобіль-бункеровоз портальний з ланцюговим захватом, сміттєвоз з заднім завантаженням
Оголошено21 лип. 18:52
Прийом пропозицій21 лип. 18:52 – 29 лип. 19:00Очікувана вартість18 125 000,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-20-005893-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиАсенізаційна машина
Оголошено20 лип. 14:01
Прийом пропозицій20 лип. 14:01 – 28 лип. 08:00Очікувана вартість4 487 500,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-17-001395-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиСміттєвоз з боковим завантаженням та додатковим навісним обладнанням (відвал для прибирання снігу)
Ім'я:Кириленко Людмила ВікторівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380979515903 ЄДРПОУ:37431796Оголошено17 лип. 10:00
Прийом пропозицій17 лип. 10:00 – 28 лип. 09:00Очікувана вартість4 777 671,67 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-14-009882-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиАвтомобіль-сміттєвоз
Ім'я:Смолієнко Євгенія ВолодимирівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380382671894 Факс:+380382671894Веб сайт: ЄДРПОУ:03356565Оголошено14 лип. 16:17
Прийом пропозицій14 лип. 16:17 – 22 лип. 18:00Очікувана вартість2 070 388,61 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-06-30-010578-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиАвтомобіль-сміттєвоз
Ім'я:Смолієнко Євгенія ВолодимирівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380382671894 Факс:+380382671894Веб сайт: ЄДРПОУ:03356565Оголошено30 черв. 15:30
Прийом пропозицій30 черв. 15:30 – 8 лип. 18:00Очікувана вартість2 484 466,33 грн
з ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-06-17-009067-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиСміттєвоз з заднім завантаженням СБМ-401/1 на базі шасі JAC N120 (або еквівалент) (код згідно ДК 021:2015 34140000-0 Великовантажні мототранспортні засоби)
Оголошено17 черв. 14:44
Прийом пропозицій17 черв. 14:44 – 25 черв. 07:00Очікувана вартість4 213 000,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-05-26-012773-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиСміттєвоз
Оголошено26 трав. 16:14
Прийом пропозицій26 трав. 16:14 – 6 черв. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість5 605 000,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-05-20-002451-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиСміттєвоз з заднім завантаженням (вживаний) Код ДК 021:2015 - 34140000-0 Великовантажні мототранспортні засоби
Оголошено20 трав. 10:26
Прийом пропозицій20 трав. 10:26 – 28 трав. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість2 500 000,00 грн
з ПДВЗавершена