Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «34144400-2»
-
ID: UA-2026-08-21-012898-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиМашина дорожня комбінована зі змінним обладнанням на базі самоскида, за ЄЗС ДК 021:2015: 34140000-0 - Великовантажні мототранспортні засоби
Оголошено21 серп. 20:06
Прийом пропозицій21 серп. 20:06 – 3 вер. 00:01Очікувана вартість4 280 000,00 грн
без ПДВКваліфікація -
ID: UA-2026-08-17-010596-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиМашина муловсмоктувальна
Оголошено17 серп. 16:13
Прийом пропозицій17 серп. 16:13 – 25 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість8 307 500,00 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-08-17-005150-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПідмітально-прибиральна машина самохідна зі змінним обладнанням
Ім'я:Деде Дмитро БорисовичE-mail: [email protected] Телефон: +380487053440 Факс:+380487053447ЄДРПОУ:35303608Оголошено17 серп. 12:40
Прийом пропозицій17 серп. 12:40 – 25 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість31 789 333,33 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-08-14-008007-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиМашина дорожня комбінована (з піскорозкидальним обладнанням та поворотним відвалом)
Оголошено14 серп. 14:38
Прийом пропозицій14 серп. 14:38 – 26 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість4 473 333,33 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-08-14-007932-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиВакуумний автомобіль (асенізаційний автомобіль) на шасі FAW або еквівалент
Ім'я:Дацюк Олександр АндрійовичE-mail: [email protected] Телефон: +380487057969 Факс:+380482358534ЄДРПОУ:32190579Оголошено18 серп. 10:13
Прийом пропозицій18 серп. 10:13 – 26 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість2 641 666,67 грн
без ПДВКваліфікація -
ID: UA-2026-08-11-006269-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиБагатофункціональна підмітально–прибиральна машина в комплекті з навісним обладнанням City Ranger 2260 або еквівалент Код ДК 021:2015: 34140000-0 Великовантажні мототранспортні засоби
Ім'я:Кочкіна Лариса ІгорівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380487057423 Факс:+380487057423ЄДРПОУ:35303262Оголошено11 серп. 13:19
Прийом пропозицій11 серп. 13:19 – 19 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість6 612 750,00 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-08-03-010686-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015: 34144430-1 — Підмітально-прибиральні машини. «Спеціальний вантажний транспортний засіб (підмітально-прибиральна машина)»
Ім'я:Хмільниккомунсервіс КПE-mail: [email protected] Телефон: +380433822551 Веб сайт: ЄДРПОУ:32505648Оголошено3 серп. 16:55
Прийом пропозицій3 серп. 16:55 – 11 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість2 666 666,67 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-24-005668-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПідмітально-прибиральні машини
Очікувана вартість12 999,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-23-006255-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляБагатофункціональні підмітально-прибиральні машини в комплекті з навісним обладнанням City Ranger 3070 або еквівалент
Оголошено23 лип. 13:37
Прийом пропозицій29 лип. 00:00 – 3 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість44 000 000,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-23-005689-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015: 34144430-1 — Підмітально-прибиральні машини. «Спеціалізований вантажний транспортний засіб (підмітально-прибиральна машина)»
Ім'я:Хмільниккомунсервіс КПE-mail: [email protected] Телефон: +380433822551 Веб сайт: ЄДРПОУ:32505648Оголошено23 лип. 13:06
Прийом пропозицій23 лип. 13:06 – 31 лип. 10:00Очікувана вартість2 666 666,67 грн
без ПДВСкасована -
ID: UA-2026-07-22-011070-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляБагатофункціональні підмітально-прибиральні машини в комплекті з навісним обладнанням City Ranger 3070 або еквівалент
Оголошено22 лип. 17:15
Прийом пропозицій28 лип. 00:00 – 1 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість33 000 000,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-22-010210-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015 код 34140000-0 Великовантажні мототранспортні засоби (Машина дорожня комбінована для філії «Дніпровська ГЕС» ПрАТ «Укргідроенерго»)
Оголошено22 лип. 16:32
Прийом пропозицій22 лип. 16:32 – 5 серп. 09:00Очікувана вартість7 100 000,00 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-07-17-010610-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиМашина каналопромивна, машина муловсмоктувальна, машина підмітально-вакуумна
Ім'я:Андрійчук В'ячеслав ВолодимировичE-mail: [email protected] Телефон: +380994913020 ЄДРПОУ:35902322Оголошено17 лип. 18:21
Прийом пропозицій17 лип. 18:21 – 25 лип. 19:00Очікувана вартість14 750 000,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-17-007991-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиБагатофункціональна підмітально-прибиральна комунальна машина зі змінним навісним обладнанням в кількості - 4 шт., код: ДК 021:2015: 34140000-0 «Великовантажні мототранспортні засоби» (34144400-2 Транспортні засоби для утримання доріг)
Оголошено17 лип. 14:55
Прийом пропозицій17 лип. 14:55 – 27 лип. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість26 166 666,66 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-17-001693-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМашина підмітальна 3920 кв.м/год MS980AT2, GTM (ДК 021:2015: 34144430-1 Підмітально-прибиральні машини)
Очікувана вартість11 998,98 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-24-002142-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиВеликовантажні мототранспортні засоби
Ім'я:Середа Світлана ВячеславівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380463123309 Факс:+380463123309ЄДРПОУ:32009905Оголошено24 черв. 11:06
Прийом пропозицій24 черв. 11:06 – 5 лип. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість24 931 800,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-06-22-000685-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПідмітально-прибиральна машина SCHMIDT Compact (або еквівалент)
Оголошено22 черв. 09:23
Прийом пропозицій22 черв. 09:23 – 30 черв. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість1 800 000,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-06-09-014339-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиСпеціалізований транспортний засіб за ДК 021:2015 (CPV) 34140000-0 Великовантажні мототранспортні засоби
Оголошено9 черв. 19:07
Прийом пропозицій9 черв. 19:07 – 23 черв. 09:00Очікувана вартість14 960 000,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-06-09-010050-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПідмітально-прибиральна машина SCHMIDT Compact (або еквівалент)
Оголошено9 черв. 15:06
Прийом пропозицій9 черв. 15:06 – 17 черв. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість1 800 000,00 грн
з ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-04-20-004676-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015 (CPV): 34144431-8 Підмітально-збиральні машини з вакуумно-пневматичною системою (самохідна підмітально–прибиральна машина із змінним обладнанням у межах реалізації проєкту «Стале управління надзвичайними ситуаціями, пов’язаними з погодними умовами» (SWEM, Грантовий договір ROUA00430),
який фінансується за кошти Європейського Союзу, в рамках Програми Interreg NEXT Румунія-Україна 2021-2027) Оголошено20 квіт. 12:10
Прийом пропозицій20 квіт. 12:10 – 29 черв. 16:00Очікувана вартість20 111 744,00 грн
без ПДВЗавершена