Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «34144212-7»
-
ID: UA-2026-08-26-013133-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиАвтоцистерни пожежні важкого класу всюдихідні з цистерною не менше 5000 літрів
Оголошено26 серп. 17:42
Прийом пропозицій26 серп. 17:42 – 3 вер. 09:00 -
ID: UA-2026-05-27-006431-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиВеликовантажні мототранспортні засоби код за ДК 021:2015 - 34140000-0 (Пожежна автоцистерна середнього класу всюдихідна)
Оголошено27 трав. 12:52
Прийом пропозицій27 трав. 12:52 – 20 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-13-012696-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПожежні автоцистерни середнього класу всюдихідні з цистерною для води не менше 3000 л.
Оголошено13 серп. 18:25
Прийом пропозицій13 серп. 18:25 – 21 серп. 09:00Очікувана вартість157 239 750,00 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-08-05-012402-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиАвтоцистерни пожежні важкого класу сільські з цистерною не менше 5000 літрів
Оголошено5 серп. 18:22
Прийом пропозицій5 серп. 18:22 – 19 серп. 09:00Очікувана вартість83 890 839,12 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-08-05-012354-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиАвтоцистерни пожежні важкого класу всюдихідні з цистерною не менше 5000 літрів
Оголошено5 серп. 18:10
Прийом пропозицій5 серп. 18:10 – 19 серп. 09:00Очікувана вартість139 818 065,20 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-07-21-011663-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиАвтоцистерни пожежні важкого класу сільські з цистерною не менше 5000 літрів
Оголошено21 лип. 17:53
Прийом пропозицій21 лип. 17:53 – 5 серп. 09:00Очікувана вартість78 252 000,00 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-07-21-011548-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиАвтоцистерни пожежні важкого класу всюдихідні з цистерною не менше 5000 літрів
Оголошено21 лип. 17:36
Прийом пропозицій21 лип. 17:36 – 5 серп. 09:00Очікувана вартість130 420 000,00 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-07-02-010370-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиАвтоцистерни пожежні важкого класу всюдихідні з цистерною не менше 8000 літрів
Оголошено2 лип. 18:26
Прийом пропозицій2 лип. 18:26 – 1 серп. 09:00Очікувана вартість161 145 000,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-01-010033-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиАвтоцистерни пожежні важкого класу сільські з цистерною не менше 8000 літрів
Оголошено1 лип. 20:08
Прийом пропозицій1 лип. 20:08 – 21 лип. 09:00Очікувана вартість238 030 000,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-06-18-000394-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПожежні автоцистерни середнього класу всюдихідні, в рамках проєкту міжнародної технічної допомоги «FABRICS – Лісовий амулет: створення сталих та інноваційних рішень для контролю за пожежами» (номер проєкту PLUA.01.01-IP.01-0029/23), що впроваджується за фінансової підтримки Європейського Союзу у
рамках транскордонної Програми Interreg NEXT Польща–Україна 2021–2027, ДК 021:2015: 34140000-0 — Великовантажні мототранспортні засоби / CPV code 34140000-0 — Heavy-duty motor vehicles Оголошено18 черв. 08:48
Прийом пропозицій18 черв. 08:48 – 20 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість31 464 475,00 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-04-29-010370-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиВеликовантажні мототранспортні засоби код за ДК 021:2015 - 34140000-0 (Автоцистерна пожежна з ємністю цистерни для води не менше 5 тонн)
Оголошено29 квіт. 15:59
Прийом пропозицій29 квіт. 15:59 – 9 лип. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість15 453 705,01 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-04-29-007052-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиВеликовантажні мототранспортні засоби код за ДК 021:2015 - 34140000-0 (Автоцистерна пожежна з ємністю цистерни для води не менше 5 тонн)
Оголошено29 квіт. 13:58
Прийом пропозицій29 квіт. 13:58 – 5 лип. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість15 453 705,01 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-03-12-011365-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиВеликовантажні мототранспортні засоби код за ДК 021:2015 - 34140000-0 (Автоцистерна пожежна з ємністю цистерни для води не менше 5 тонн)
Оголошено12 бер. 15:38
Прийом пропозицій12 бер. 15:38 – 17 трав. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість16 613 333,33 грн
без ПДВСкасована -
ID: UA-2026-03-12-010479-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиВеликовантажні мототранспортні засоби код за ДК 021:2015 - 34140000-0 (Автоцистерна пожежна з ємністю цистерни для води не менше 5 тонн)
Оголошено12 бер. 15:26
Прийом пропозицій12 бер. 15:26 – 17 трав. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість16 613 333,33 грн
без ПДВСкасована -
ID: UA-2025-11-20-015573-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЦ_26Т-037_34140000-0 Великовантажні мототранспортні засоби (Пожежна автоцистерна)
Оголошено20 лист. 2025 16:18
Прийом пропозицій20 лист. 2025 16:18 – 4 груд. 2025 12:00Очікувана вартість18 000 000,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2025-10-06-005197-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиАвтоцистерни пожежні з ємністю цистерни для води не менше 8 тонн
Оголошено6 жовт. 2025 12:21
Прийом пропозицій6 жовт. 2025 12:21 – 21 жовт. 2025 09:00Очікувана вартість747 048 000,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2025-09-22-009070-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЦистерна з пожежним обладнанням
Очікувана вартість34 500,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-09-19-012491-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПожежні автоцистерни середнього класу всюдихідні
Оголошено19 вер. 2025 17:20
Прийом пропозицій19 вер. 2025 17:20 – 9 жовт. 2025 09:00Очікувана вартість1 057 775 880,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2025-07-01-012505-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиАвтоцистерни пожежні з ємністю цистерни для води не менше 8 тонн
Оголошено1 лип. 2025 18:38
Прийом пропозицій1 лип. 2025 18:38 – 13 лип. 2025 09:00Очікувана вартість329 580 000,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2025-06-26-008623-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиАвтоцистерни пожежні з ємністю цистерни для води не менше 8 тонн
Оголошено26 черв. 2025 14:59
Прийом пропозицій26 черв. 2025 14:59 – 7 лип. 2025 09:00Очікувана вартість659 160 000,00 грн
з ПДВСкасована