Zakupivli.Pro logo
  • Державним замовникам
  • Постачальникам
  • Комерційним замовникам
  • Учасникам аукціонів
  • Організаторам аукціонів
  • Пн - Пт, 8:00 - 19:00
  • +38 067 827 00 11
  • +38 050 827 00 11
  • +38 063 827 00 11
  • zakupaiko logo

    АІ-помічник Закупайко

    Цілодобово

  • Напишіть нам
Наші сервіси

Всі сервіси компанії

  • Prozorro

    Державні закупівлі

  • Prozorro Market

    Закупівлі без тендеру

  • Комерційні тендери

    Комерційні закупівлі

  • Prozorro.Продажі

    Аукціони

  • Вчасно

    Електронний документообіг

Про нас
Ukr
  • Українська
  • English
Увійти до кабінету
Зареєструватись
Контакти
  • +38 067 827 00 11
Навчання
  • Державним замовникам
  • Постачальникам
  • Комерційним замовникам
  • Учасникам аукціонів
  • Організаторам аукціонів
Наші сервіси
  • Prozorro

    Державні закупівлі

  • Prozorro Market

    Закупівлі без тендеру

  • Комерційні тендери

    Комерційні закупівлі

  • Prozorro.Продажі

    Аукціони

  • Вчасно

    Електронний документообіг

Про нас
Увійти до кабінету
Зареєструватись
English
  • Державні закупівлі Держзакупівлі
  • Комерційні закупівлі
  • Аукціони
  • Всі закупівлі
  • Плани закупівель
  • Підписані контракти
Prozorro logo Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO

Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «34144000-8»

  • ID: UA-2026-09-02-011876-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Великовантажні мототранспортні засоби код за ДК 021:2015 - 34140000-0 (Насосно-рукавний пожежний автомобіль)

    Ім'я:
    Вадим Демчук
    E-mail: [email protected] Телефон: +380332283486 Веб сайт:
    https://vl.dsns.gov.ua/
    ЄДРПОУ:
    38592652
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    2 вер. 16:20

    Прийом пропозицій
    2 вер. 16:20 – 4 лист. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    27 956 666,70 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    62 дн. 2 г. 32 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-09-01-011470-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Вантажні автомобілі спеціалізовані (з гідробортом)

    Ім'я:
    Герман Полішко
    E-mail: [email protected] Телефон: +380969389161 Веб сайт:
    https://uz.dsns.gov.ua/
    ЄДРПОУ:
    33945469
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    1 вер. 19:03

    Прийом пропозицій
    1 вер. 19:03 – 17 вер. 09:00
    Очікувана вартість

    120 310 000,00 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    14 дн. 10 г. 32 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-09-01-008389-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Сміттєвоз заднього завантаження

    Ім'я:
    Левченко Вадим Анатолійович
    E-mail: [email protected] Телефон: +380535197576 Веб сайт:
    http://dykanka-gromada.gov.ua
    ЄДРПОУ:
    04383133
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    1 вер. 15:31

    Прийом пропозицій
    1 вер. 15:31 – 17 вер. 15:33
    Очікувана вартість

    5 166 666,67 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    14 дн. 17 г. 6 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-31-013008-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Вантажні автомобілі спеціалізовані (з гаковим навантажувачем та краном маніпулятором)

    Ім'я:
    Герман Полішко
    E-mail: [email protected] Телефон: +380969389161 Веб сайт:
    https://uz.dsns.gov.ua/
    ЄДРПОУ:
    33945469
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    31 серп. 20:16

    Прийом пропозицій
    31 серп. 20:16 – 11 вер. 09:00
    Очікувана вартість

    207 951 833,55 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    8 дн. 10 г. 32 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-31-012967-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Вантажні автомобілі спеціалізовані (з краном маніпулятором)

    Ім'я:
    Герман Полішко
    E-mail: [email protected] Телефон: +380969389161 Веб сайт:
    https://uz.dsns.gov.ua/
    ЄДРПОУ:
    33945469
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    31 серп. 20:05

    Прийом пропозицій
    31 серп. 20:05 – 11 вер. 09:00
    Очікувана вартість

    340 050 800,20 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    8 дн. 10 г. 32 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-31-010068-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Комплекс універсальний наземний роботизований

    Ім'я:
    Процик Ірина
    E-mail: [email protected] Телефон: 380674473114 ЄДРПОУ:
    34334305
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    31 серп. 16:25

    Прийом пропозицій
    31 серп. 16:25 – 8 вер. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    468 333,30 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    5 дн. 1 г. 32 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-31-007029-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Вживаний спеціальний вантажний автомобіль ЗІЛ-131, тип/виконання «Буровий-С», з установленою буровою установкою УРБ-2А-2, повнопривідний, призначений для виконання бурових робіт або еквівалент (Код ДК 021:2015: 34140000-0 — Великовантажні мототранспортні засоби)

    Ім'я:
    Тетяна Котенко
    E-mail: [email protected] Телефон: +380686462823 ЄДРПОУ:
    38314371
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    31 серп. 14:38

    Прийом пропозицій
    31 серп. 14:38 – 8 вер. 08:00
    Очікувана вартість

    830 000,00 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    5 дн. 9 г. 32 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-31-005513-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Насосно-рукавний пожежний автомобіль

    Ім'я:
    Олександр Бойко
    E-mail: [email protected] Телефон: +380984545653 ЄДРПОУ:
    38299914
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    31 серп. 13:38

    Прийом пропозицій
    31 серп. 13:38 – 8 вер. 08:00
    Очікувана вартість

    28 038 888,89 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    5 дн. 9 г. 32 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-28-004257-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    КОД ДК 021:2015 34140000-0 - ВЕЛИКОВАНТАЖНІ МОТОТРАНСПОРТНІ ЗАСОБИ (МОТОТРАНСПОРТНІ ЗАСОБИ СПЕЦІАЛЬНОГО ПРИЗНАЧЕННЯ. АВТОМОБІЛЬ МУЛОВСМОКТУВАЛЬНИЙ НА БАЗІ ШАСІ JAC N200)

    Ім'я:
    Геннадій Михайлович Деменін
    E-mail: [email protected] Телефон: +380567199376 Веб сайт:
    http://vodokanal.dp.ua/
    ЄДРПОУ:
    03341305
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    28 серп. 12:39

    Прийом пропозицій
    28 серп. 12:39 – 5 вер. 08:00
    Очікувана вартість

    5 922 222,50 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    2 дн. 9 г. 32 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-27-008821-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Бортовий автомобіль ДК 021-2015 (CPV) 34140000-0 — Великовантажні мототранспортні засоби

    Ім'я:
    Яна Римська-Лищенко
    E-mail: [email protected] Телефон: +380674863317 Веб сайт:
    https://podil.kyivcity.gov.ua/content/kp-keruyucha-kompaniya-z-obslugovuvannya-zhytlovogo-fondu-podilskogo-rayonu--m-kyieva.html
    ЄДРПОУ:
    39609111
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    27 серп. 15:18

    Прийом пропозицій
    27 серп. 15:18 – 7 вер. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    5 047 750,00 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    4 дн. 1 г. 32 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-27-008800-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Насосно-рукавний пожежний автомобіль

    Ім'я:
    Ірина Дарчич
    E-mail: [email protected] Телефон: +380967549460 ЄДРПОУ:
    38255196
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    27 серп. 15:04

    Прийом пропозицій
    27 серп. 15:04 – 4 вер. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    27 983 333,30 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    1 дн. 1 г. 32 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-27-008145-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Спеціальний аварійно–ремонтний автомобіль за кодом ДК 021-2015 (CPV) 34140000-0 — Великовантажні мототранспортні засоби

    Ім'я:
    Яна Римська-Лищенко
    E-mail: [email protected] Телефон: +380674863317 Веб сайт:
    https://podil.kyivcity.gov.ua/content/kp-keruyucha-kompaniya-z-obslugovuvannya-zhytlovogo-fondu-podilskogo-rayonu--m-kyieva.html
    ЄДРПОУ:
    39609111
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    27 серп. 15:15

    Прийом пропозицій
    27 серп. 15:15 – 4 вер. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    6 527 750,00 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    1 дн. 1 г. 32 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-26-013133-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Автоцистерни пожежні важкого класу всюдихідні з цистерною не менше 5000 літрів

    Ім'я:
    Герман Полішко
    E-mail: [email protected] Телефон: +380969389161 Веб сайт:
    https://uz.dsns.gov.ua/
    ЄДРПОУ:
    33945469
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    26 серп. 17:42

    Прийом пропозицій
    26 серп. 17:42 – 3 вер. 09:00
    Очікувана вартість

    154 667 500,00 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    10 г. 32 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-21-012898-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Машина дорожня комбінована зі змінним обладнанням на базі самоскида, за ЄЗС ДК 021:2015: 34140000-0 - Великовантажні мототранспортні засоби

    Ім'я:
    Юлія Чепіга
    E-mail: [email protected] Телефон: +380991972837 ЄДРПОУ:
    41877116
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    21 серп. 20:06

    Прийом пропозицій
    21 серп. 20:06 – 3 вер. 00:01
    Очікувана вартість

    4 280 000,00 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    1 г. 33 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-05-27-006431-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Великовантажні мототранспортні засоби код за ДК 021:2015 - 34140000-0 (Пожежна автоцистерна середнього класу всюдихідна)

    Ім'я:
    Вадим Демчук
    E-mail: [email protected] Телефон: +380332283486 Веб сайт:
    https://vl.dsns.gov.ua/
    ЄДРПОУ:
    38592652
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    27 трав. 12:52

    Прийом пропозицій
    27 трав. 12:52 – 20 вер. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    15 732 237,50 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    17 дн. 1 г. 32 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-21-012927-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    спрощена закупівля

    Спеціальний автопаливозаправник АПЗ-8 колісною формулою 4x4

    Ім'я:
    Вадим Кривобок
    E-mail: [email protected] Телефон: 380979745697 ЄДРПОУ:
    08803690
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    21 серп. 20:24

    Прийом пропозицій
    27 серп. 10:00 – 1 вер. 10:00
    Очікувана вартість

    7 261 412,00 грн

    без ПДВ
    Кваліфікація

  • ID: UA-2026-08-21-007967-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Сміттєвоз заднього завантаження МІНІ 12-14 FT 1148 (або еквівалент)

    Ім'я:
    СПАТАРЬ Іван Миколайович
    E-mail: [email protected] Телефон: +380631358927 ЄДРПОУ:
    32468690
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    21 серп. 14:31

    Прийом пропозицій
    21 серп. 14:31 – 1 вер. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    3 625 000,00 грн

    без ПДВ
    Кваліфікація

  • ID: UA-2026-08-20-000839-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Насосно-рукавний пожежний автомобіль

    Ім'я:
    Олександр Бойко
    E-mail: [email protected] Телефон: +380984545653 ЄДРПОУ:
    38299914
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    20 серп. 09:21

    Прийом пропозицій
    20 серп. 09:21 – 31 серп. 08:00
    Очікувана вартість

    28 038 888,89 грн

    без ПДВ
    Закупівля не відбулась

  • ID: UA-2026-08-19-007748-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Сміттєвоз із заднім завантаженням

    Ім'я:
    Алла Шевчик
    E-mail: [email protected] Телефон: +380965168112 Веб сайт:
    http://ecoservissarny.com
    ЄДРПОУ:
    32404202
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    19 серп. 14:15

    Прийом пропозицій
    19 серп. 14:15 – 27 серп. 08:00
    Очікувана вартість

    6 066 666,67 грн

    без ПДВ
    Пропозиції розглянуто

  • ID: UA-2026-08-19-007255-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    34140000-0 - Великовантажні мототранспортні засоби (автомобіль вакуумний; самоскид з КМУ)

    Ім'я:
    Станіслав Давидов
    E-mail: [email protected] Телефон: +380612711406 Веб сайт:
    http://vodokanal.zp.ua/
    ЄДРПОУ:
    03327121
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    19 серп. 14:16

    Прийом пропозицій
    19 серп. 14:16 – 31 серп. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    13 708 333,33 грн

    без ПДВ
    Пропозиції розглянуто

1 2 3 .. 112 >
Zakupivli.Pro ios Zakupivli.Pro android
  • Тарифи
  • Контакти
  • Мобільний застосунок
  • Публічна оферта
  • Регламент
  • Про майданчик
  • Навчання
  • Тренажер аукціонів
  • Інтеграція з нами
  • Політика конфіденційності
  • Тендерне законодавство
© zakupivli.pro, 2016-2026

Акредитований учасник електронної системи публічних закупівель України Prozorro