Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «34142300-7»
-
ID: UA-2026-09-01-010361-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПідземний самоскид
Оголошено1 вер. 16:44
Прийом пропозицій1 вер. 16:44 – 17 вер. 15:00 -
ID: UA-2026-08-19-008152-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями34140000-0 Великовантажні мототранспортні засоби (Вантажний автомобіль - самоскид)
Ім'я:Діхтяренко Ірина ОлександрівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380443640234 ЄДРПОУ:22927045Оголошено19 серп. 14:28
Прийом пропозицій19 серп. 14:28 – 28 серп. 21:00Очікувана вартість5 402 777,78 грн
без ПДВКваліфікація -
ID: UA-2026-08-18-006698-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015 код 34140000-0 Великовантажні мототранспортні засоби (Самоскид з крано-маніпуляторною установкою для філії «Канівська ГЕС» ПрАТ «Укргідроенерго»)
Оголошено18 серп. 13:45
Прийом пропозицій18 серп. 13:45 – 26 серп. 09:00Очікувана вартість7 500 000,00 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-08-06-006213-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляАвтосамоскид 4х2
Оголошено6 серп. 13:29
Прийом пропозицій12 серп. 20:00 – 20 серп. 08:00Очікувана вартість8 256 500,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-20-002289-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиАвтомобіль спеціалізований самоскид
Оголошено20 лип. 10:57
Прийом пропозицій20 лип. 10:57 – 3 серп. 01:00Очікувана вартість5 126 332,50 грн
без ПДВСкасована -
ID: UA-2026-07-08-007994-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015 код 34140000-0 Великовантажні мототранспортні засоби (Самоскид з крано-маніпуляторною установкою для філії «Канівська ГЕС» ПрАТ «Укргідроенерго»)
Оголошено8 лип. 15:02
Прийом пропозицій8 лип. 15:02 – 17 лип. 09:00Очікувана вартість7 500 000,00 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-07-07-006819-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиАвтомобіль-самоскид
Ім'я:Лемішовський Тарас МихайловичE-mail: [email protected] Телефон: 380322401140 ЄДРПОУ:03348471Оголошено7 лип. 14:23
Прийом пропозицій7 лип. 14:23 – 15 лип. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість5 714 566,67 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-06-10-013642-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляАвтосамоскид об'єм кузова 12-18 м³
Оголошено10 черв. 18:12
Прийом пропозицій16 черв. 20:00 – 24 черв. 08:00Очікувана вартість16 420 941,60 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-06-09-014297-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляСамоскид на базі шасі FORD TRUCKS 3542D DC
Оголошено9 черв. 18:50
Прийом пропозицій13 черв. 18:38 – 17 черв. 18:38Очікувана вартість7 300 000,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-05-29-006298-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями34140000-0 Великовантажні мототранспортні засоби (Вантажний автомобіль-комбінована дорожна машина на базі самоскида)
Ім'я:Козлова Ганна АнатоліївнаE-mail: [email protected] Телефон: 380443640246 Веб сайт: ЄДРПОУ:22927045Оголошено29 трав. 14:15
Прийом пропозицій29 трав. 14:15 – 9 черв. 21:00Очікувана вартість7 825 566,67 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-04-21-009210-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляВантажний автомобіль типу самоскид з об’ємом кузова 20 м³ (код 34140000-0 — Великовантажні мототранспортні засоби за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника).
Оголошено21 квіт. 15:22
Прийом пропозицій25 квіт. 00:00 – 29 квіт. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість5 821 000,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-04-21-009082-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиАвтомобіль вантажний самоскид
Ім'я:Анісіфорова Світлана АнатоліївнаE-mail: [email protected] Телефон: 380505703033 ЄДРПОУ:44768034Оголошено21 квіт. 15:19
Прийом пропозицій21 квіт. 15:19 – 29 квіт. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість6 250 000,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-04-10-007421-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиМашина АТ-МДК (піскорозкидач з відвалом) на самоскиді SHACMAN SX32586V384 (X3000) (або еквівалент)). ДК 021:2015: 34140000-0 «Великовантажні мототранспортні засоби»
Ім'я:Граданович Юрій ВікторовичE-mail: [email protected] Телефон: +380523796346 Факс:+380523796346ЄДРПОУ:35867215Оголошено10 квіт. 13:55
Прийом пропозицій10 квіт. 13:55 – 18 квіт. 09:00Очікувана вартість6 650 000,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-04-10-000965-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляАвтосамоскиди 6х4 (34140000-0 - Великовантажні мототранспортні засоби)
Оголошено10 квіт. 09:28
Прийом пропозицій16 квіт. 17:00 – 23 квіт. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість15 940 000,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-04-03-012552-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляАвтосамоскиди 6х4 в.п. до 25 т (34140000-0 - Великовантажні мототранспортні засоби)
Оголошено3 квіт. 18:58
Прийом пропозицій9 квіт. 17:00 – 14 квіт. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість15 940 000,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-04-02-006138-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиАвтомобіль вантажний самоскид
Ім'я:Анісіфорова Світлана АнатоліївнаE-mail: [email protected] Телефон: 380505703033 ЄДРПОУ:44768034Оголошено2 квіт. 12:37
Прийом пропозицій2 квіт. 12:37 – 15 квіт. 23:00Очікувана вартість6 310 762,50 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-03-31-009332-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляАвтомобіль типу самоскид (код 34140000-0 — Великовантажні мототранспортні засоби за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словник)
Оголошено31 бер. 15:50
Прийом пропозицій4 квіт. 16:00 – 8 квіт. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість5 777 333,33 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-03-19-006527-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляВантажні автомобілі самоскиди
Оголошено19 бер. 12:33
Прийом пропозицій26 бер. 12:00 – 31 бер. 12:00Очікувана вартість15 660 000,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-03-17-003788-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиАвтомобіль з крано-маніпуляторною установкою на шасі IVECO ML140E25-E5 (або еквівалент)
Оголошено17 бер. 11:05
Прийом пропозицій17 бер. 11:05 – 25 бер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість8 750 000,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-03-15-000653-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляАвтосамоскиди (34140000-0 - Великовантажні мототранспортні засоби)
Оголошено15 бер. 21:17
Прийом пропозицій19 бер. 00:00 – 26 бер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість37 028 000,00 грн
з ПДВЗавершена