Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «34142100-5»
-
ID: UA-2026-08-31-003767-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиВеликовантажні мототранспортні засоби - за кодом ДК 021:2015 – 34140000-0 (Автомобіль вантажний з крано-буровою установкою та люлькою на шасі IVECO ML150E28WS 4X4 (Інвестиційна програма 2026 – п. VI.1.1))
Оголошено31 серп. 11:58
Прийом пропозицій31 серп. 11:58 – 8 вер. 12:00 -
ID: UA-2026-08-28-001432-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиВеликовантажні мототранспортні засоби - за кодом ДК 021:2015 – 34140000-0 (Автомобіль вантажний з крано-буровою установкою та люлькою на шасі IVECO ML150E28WS 4X4 (Інвестиційна програма 2026 – п. VI.1.1))
Оголошено28 серп. 09:57
Прийом пропозицій28 серп. 09:57 – 8 вер. 12:00Очікувана вартість8 375 960,00 грн
без ПДВПрийом пропозиційТриває відміна торгів5 дн. 13 г. 19 хв.
-
ID: UA-2026-08-18-012919-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиАвтогідропідйомник гідравлічний
Оголошено18 серп. 18:10
Прийом пропозицій18 серп. 18:10 – 26 серп. 18:00Очікувана вартість9 166 664,56 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-08-13-013483-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиАвтогідропідйомник гідравлічний
Ім'я:Деде Дмитро БорисовичE-mail: [email protected] Телефон: +380487407262 Факс:+380487407262ЄДРПОУ:35302819Оголошено13 серп. 23:01
Прийом пропозицій13 серп. 23:01 – 24 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість6 545 833,33 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-08-05-011747-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПідйомник автомобільний гідравлічний з робочою висотою підйому 28м; 34140000-0 — Великовантажні мототранспортні засоби за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника
Оголошено5 серп. 17:00
Прийом пропозицій5 серп. 17:00 – 14 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість5 583 333,33 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-08-03-004067-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиМашина дорожня комбінована
Оголошено3 серп. 12:08
Прийом пропозицій3 серп. 12:08 – 15 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість7 858 333,33 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-31-004919-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиАвтогідропідйомник гідравлічний з висотою підйому 24м та Бурильно-кранова машина з бортом за ДК 021:2015 - 34140000-0 Великовантажні мототранспортні засоби
Оголошено31 лип. 13:27
Прийом пропозицій31 лип. 13:27 – 11 серп. 08:00Очікувана вартість15 666 667,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-17-010971-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиАвтогідропідйомник
Оголошено17 лип. 22:44
Прийом пропозицій17 лип. 22:44 – 27 лип. 18:00Очікувана вартість9 238 888,89 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-17-009932-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПідйомник автомобільний гідравлічний з робочою висотою підйому 28м; 34140000-0 — Великовантажні мототранспортні засоби за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника
Оголошено17 лип. 16:25
Прийом пропозицій17 лип. 16:25 – 28 лип. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість5 583 333,33 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-06-09-014339-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиСпеціалізований транспортний засіб за ДК 021:2015 (CPV) 34140000-0 Великовантажні мототранспортні засоби
Оголошено9 черв. 19:07
Прийом пропозицій9 черв. 19:07 – 23 черв. 09:00Очікувана вартість14 960 000,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-05-12-011236-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиАвтопідйомник телескопічний
Оголошено12 трав. 15:20
Прийом пропозицій12 трав. 15:20 – 20 трав. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість3 750 000,00 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-05-07-014323-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиВеликовантажні мототранспортні засоби
Ім'я:Наталія ТрофіменкоE-mail: [email protected] Телефон: +380989799312 Веб сайт: ЄДРПОУ:03361661Оголошено7 трав. 17:34
Прийом пропозицій7 трав. 17:34 – 15 трав. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість9 010 000,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-04-30-003757-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиВеликовантажні мототранспортні засоби – за кодом ДК 021:2015 – 34140000-0 (Автомобіль вантажний з крано-буровою установкою та люлькою на шасі IVECO ML150E28WS 4X4 (Інвестиційна програма на 2026 рік – п. VI.1.1))
Оголошено30 квіт. 11:27
Прийом пропозицій30 квіт. 11:27 – 13 трав. 12:00Очікувана вартість8 375 960,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-04-17-006222-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиАвтогідропідйомник UAC АГП-18 на базі JAC N56DC (або еквівалент)
Ім'я:Тофан Юлія ПетрівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380385432525 Факс:+380385432525ЄДРПОУ:31952626Оголошено17 квіт. 12:46
Прийом пропозицій17 квіт. 12:46 – 25 квіт. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість3 820 000,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-03-31-010997-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКод за ДК 021:2015 – 34140000-0 Великовантажні мототранспортні засоби (Автопідіймач підвищеної прохідності АГП-18/4 на шасі JAC N120 4х4 або еквівалент).
Оголошено31 бер. 16:58
Прийом пропозицій31 бер. 16:58 – 16 квіт. 08:00Очікувана вартість4 584 000,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-03-31-008365-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиСпеціалізований вантажний автопідйомник
Ім'я:Станіслав Анатолійович СтоцькийE-mail: [email protected] Телефон: +380972748355 ЄДРПОУ:32316735Оголошено31 бер. 15:16
Прийом пропозицій31 бер. 15:16 – 8 квіт. 18:00Очікувана вартість2 100 000,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-03-20-005964-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиАвтомобіль спеціалізований вантажний категорії С1
Оголошено20 бер. 12:03
Прийом пропозицій20 бер. 12:03 – 28 бер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість2 055 296,66 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-03-18-004668-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиСпеціалізований вантажний автопідйомник
Ім'я:Станіслав Анатолійович СтоцькийE-mail: [email protected] Телефон: +380972748355 ЄДРПОУ:32316735Оголошено18 бер. 11:37
Прийом пропозицій18 бер. 11:37 – 26 бер. 18:00Очікувана вартість2 100 000,00 грн
з ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-02-26-011216-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиТранспортні послуги.
Ім'я:Суслова Алла ВолодимирівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380565335135 Факс:+380565335137ЄДРПОУ:40494091Оголошено26 лют. 16:42
Прийом пропозицій26 лют. 16:42 – 6 бер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість231 000,00 грн
з ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-02-09-015888-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиСпеціальний вантажний автопідйомник (автовишка)
Оголошено9 лют. 21:53
Прийом пропозицій9 лют. 21:53 – 17 лют. 00:10Очікувана вартість2 544 787,00 грн
з ПДВЗавершена