Zakupivli.Pro logo
  • Державним замовникам
  • Постачальникам
  • Комерційним замовникам
  • Учасникам аукціонів
  • Організаторам аукціонів
  • Пн - Пт, 8:00 - 19:00
  • +38 067 827 00 11
  • +38 050 827 00 11
  • +38 063 827 00 11
  • zakupaiko logo

    АІ-помічник Закупайко

    Цілодобово

  • Напишіть нам
Наші сервіси

Всі сервіси компанії

  • Prozorro

    Державні закупівлі

  • Prozorro Market

    Закупівлі без тендеру

  • Комерційні тендери

    Комерційні закупівлі

  • Prozorro.Продажі

    Аукціони

  • Вчасно

    Електронний документообіг

Про нас
Ukr
  • Українська
  • English
Увійти до кабінету
Зареєструватись
Контакти
  • +38 067 827 00 11
Навчання
  • Державним замовникам
  • Постачальникам
  • Комерційним замовникам
  • Учасникам аукціонів
  • Організаторам аукціонів
Наші сервіси
  • Prozorro

    Державні закупівлі

  • Prozorro Market

    Закупівлі без тендеру

  • Комерційні тендери

    Комерційні закупівлі

  • Prozorro.Продажі

    Аукціони

  • Вчасно

    Електронний документообіг

Про нас
Увійти до кабінету
Зареєструватись
English
  • Державні закупівлі Держзакупівлі
  • Комерційні закупівлі
  • Аукціони
  • Всі закупівлі
  • Плани закупівель
  • Підписані контракти
Prozorro logo Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO

Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «34142000-4»

  • ID: UA-2026-09-01-010361-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Підземний самоскид

    Ім'я:
    Кривко Анатолій Миколайович
    E-mail: [email protected] Телефон: 380664331523 ЄДРПОУ:
    14309787
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    1 вер. 16:44

    Прийом пропозицій
    1 вер. 16:44 – 17 вер. 15:00
    Очікувана вартість

    45 440 472,00 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    12 дн. 19 г. 3 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-31-003767-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Великовантажні мототранспортні засоби - за кодом ДК 021:2015 – 34140000-0 (Автомобіль вантажний з крано-буровою установкою та люлькою на шасі IVECO ML150E28WS 4X4 (Інвестиційна програма 2026 – п. VI.1.1))

    Ім'я:
    Руслан Стасюк
    E-mail: [email protected] Телефон: +380382787872 Веб сайт:
    http://hoe.com.ua
    ЄДРПОУ:
    22767506
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    31 серп. 11:58

    Прийом пропозицій
    31 серп. 11:58 – 8 вер. 12:00
    Очікувана вартість

    8 375 960,00 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    3 дн. 16 г. 3 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-28-011831-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Бортова вантажівка з краном-маніпулятором

    Ім'я:
    Вадим Часенко
    E-mail: [email protected] Телефон: 380682778829 ЄДРПОУ:
    23216145
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    28 серп. 21:26

    Прийом пропозицій
    28 серп. 21:26 – 7 вер. 18:00
    Очікувана вартість

    10 661 279,16 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    2 дн. 22 г. 3 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-28-001432-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Великовантажні мототранспортні засоби - за кодом ДК 021:2015 – 34140000-0 (Автомобіль вантажний з крано-буровою установкою та люлькою на шасі IVECO ML150E28WS 4X4 (Інвестиційна програма 2026 – п. VI.1.1))

    Ім'я:
    Руслан Стасюк
    E-mail: [email protected] Телефон: +380382787872 Веб сайт:
    http://hoe.com.ua
    ЄДРПОУ:
    22767506
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    28 серп. 09:57

    Прийом пропозицій
    28 серп. 09:57 – 8 вер. 12:00
    Очікувана вартість

    8 375 960,00 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій
    Триває відміна торгів

    3 дн. 16 г. 3 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-27-003325-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    спрощена закупівля

    Автомобільний кран

    Ім'я:
    Юсина Ірина Сергіївна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380975906553 ЄДРПОУ:
    08803715
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    27 серп. 11:09

    Прийом пропозицій
    2 вер. 12:00 – 10 вер. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    10 900 000,00 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    5 дн. 4 г. 3 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-19-008152-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    34140000-0 Великовантажні мототранспортні засоби (Вантажний автомобіль - самоскид)

    Ім'я:
    Діхтяренко Ірина Олександрівна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380443640234 ЄДРПОУ:
    22927045
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    19 серп. 14:28

    Прийом пропозицій
    19 серп. 14:28 – 28 серп. 21:00
    Очікувана вартість

    5 402 777,78 грн

    без ПДВ
    Пропозиції розглянуто

  • ID: UA-2026-08-19-007255-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    34140000-0 - Великовантажні мототранспортні засоби (автомобіль вакуумний; самоскид з КМУ)

    Ім'я:
    Станіслав Давидов
    E-mail: [email protected] Телефон: +380612711406 Веб сайт:
    http://vodokanal.zp.ua/
    ЄДРПОУ:
    03327121
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    19 серп. 14:16

    Прийом пропозицій
    19 серп. 14:16 – 31 серп. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    13 708 333,33 грн

    без ПДВ
    Пропозиції розглянуто

  • ID: UA-2026-08-19-000737-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    ДК 021:2015 код 34140000-0 Великовантажні мототранспортні засоби (Автокрани для філії "Каскад Київських ГЕС і ГАЕС" ПрАТ "Укргідроенерго")

    Ім'я:
    Юліана МАЦЮК
    E-mail: [email protected] Телефон: 380459658620 ЄДРПОУ:
    20588716
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    19 серп. 09:25

    Прийом пропозицій
    19 серп. 09:25 – 27 серп. 09:00
    Очікувана вартість

    34 625 000,00 грн

    без ПДВ
    Пропозиції розглянуто

  • ID: UA-2026-08-18-012919-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Автогідропідйомник гідравлічний

    Ім'я:
    Вадим Часенко
    E-mail: [email protected] Телефон: 380682778829 ЄДРПОУ:
    23216145
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    18 серп. 18:10

    Прийом пропозицій
    18 серп. 18:10 – 26 серп. 18:00
    Очікувана вартість

    9 166 664,56 грн

    без ПДВ
    Пропозиції розглянуто

  • ID: UA-2026-08-18-006698-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    ДК 021:2015 код 34140000-0 Великовантажні мототранспортні засоби (Самоскид з крано-маніпуляторною установкою для філії «Канівська ГЕС» ПрАТ «Укргідроенерго»)

    Ім'я:
    Оксана ЯРМАК
    E-mail: [email protected] Телефон: 380459658357 ЄДРПОУ:
    20588716
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    18 серп. 13:45

    Прийом пропозицій
    18 серп. 13:45 – 26 серп. 09:00
    Очікувана вартість

    7 500 000,00 грн

    без ПДВ
    Пропозиції розглянуто

  • ID: UA-2026-08-13-013483-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Автогідропідйомник гідравлічний

    Ім'я:
    Деде Дмитро Борисович
    E-mail: [email protected] Телефон: +380487407262 Факс:
    +380487407262
    ЄДРПОУ:
    35302819
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    13 серп. 23:01

    Прийом пропозицій
    13 серп. 23:01 – 24 серп. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    6 545 833,33 грн

    без ПДВ
    Пропозиції розглянуто

  • ID: UA-2026-08-10-011647-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Кран на автомобільному шасі

    Ім'я:
    Кривко Анатолій Миколайович
    E-mail: [email protected] Телефон: 380664331523 ЄДРПОУ:
    14309787
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    10 серп. 18:25

    Прийом пропозицій
    10 серп. 18:25 – 19 серп. 09:00
    Очікувана вартість

    12 286 605,00 грн

    без ПДВ
    Завершена

  • ID: UA-2026-08-06-006213-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    спрощена закупівля

    Автосамоскид 4х2

    Ім'я:
    Олена Сухорукова
    E-mail: [email protected] Телефон: 380671889893 ЄДРПОУ:
    26632252
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    6 серп. 13:29

    Прийом пропозицій
    12 серп. 20:00 – 20 серп. 08:00
    Очікувана вартість

    8 256 500,00 грн

    з ПДВ
    Завершена

  • ID: UA-2026-08-05-011747-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Підйомник автомобільний гідравлічний з робочою висотою підйому 28м; 34140000-0 — Великовантажні мототранспортні засоби за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника

    Ім'я:
    Мєльнікова Світлана Василівна
    E-mail: [email protected] Телефон: 0513657849 ЄДРПОУ:
    30055111
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    5 серп. 17:00

    Прийом пропозицій
    5 серп. 17:00 – 14 серп. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    5 583 333,33 грн

    без ПДВ
    Завершена

  • ID: UA-2026-08-03-004067-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Машина дорожня комбінована

    Ім'я:
    Дорош Орест Петрович
    E-mail: [email protected] Телефон: +380984543704 ЄДРПОУ:
    42498915
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    3 серп. 12:08

    Прийом пропозицій
    3 серп. 12:08 – 15 серп. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    7 858 333,33 грн

    без ПДВ
    Завершена

  • ID: UA-2026-07-31-004919-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Автогідропідйомник гідравлічний з висотою підйому 24м та Бурильно-кранова машина з бортом за ДК 021:2015 - 34140000-0 Великовантажні мототранспортні засоби

    Ім'я:
    Усенко Віталій
    E-mail: [email protected] Телефон: 380734734460 ЄДРПОУ:
    03350568
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    31 лип. 13:27

    Прийом пропозицій
    31 лип. 13:27 – 11 серп. 08:00
    Очікувана вартість

    15 666 667,00 грн

    без ПДВ
    Завершена

  • ID: UA-2026-07-24-008999-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Вантажні автомобілі-самоскиди з додатковим обладнанням

    Ім'я:
    Дмитро Камінський
    E-mail: [email protected] Телефон: +380632926335 ЄДРПОУ:
    03344119
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    24 лип. 15:39

    Прийом пропозицій
    24 лип. 15:39 – 4 серп. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    19 612 222,23 грн

    без ПДВ
    Завершена

  • ID: UA-2026-07-20-002289-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Автомобіль спеціалізований самоскид

    Ім'я:
    Воєвода Соломія Михайлівна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380322401140 ЄДРПОУ:
    03348471
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    20 лип. 10:57

    Прийом пропозицій
    20 лип. 10:57 – 3 серп. 01:00
    Очікувана вартість

    5 126 332,50 грн

    без ПДВ
    Скасована

  • ID: UA-2026-07-17-010971-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Автогідропідйомник

    Ім'я:
    Мигович Ганна Василівна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380442570787 ЄДРПОУ:
    03359799
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    17 лип. 22:44

    Прийом пропозицій
    17 лип. 22:44 – 27 лип. 18:00
    Очікувана вартість

    9 238 888,89 грн

    без ПДВ
    Завершена

  • ID: UA-2026-07-17-009932-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Підйомник автомобільний гідравлічний з робочою висотою підйому 28м; 34140000-0 — Великовантажні мототранспортні засоби за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника

    Ім'я:
    Мєльнікова Світлана Василівна
    E-mail: [email protected] Телефон: 0513657849 ЄДРПОУ:
    30055111
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    17 лип. 16:25

    Прийом пропозицій
    17 лип. 16:25 – 28 лип. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    5 583 333,33 грн

    без ПДВ
    Закупівля не відбулась

1 2 3 .. 41 >
Zakupivli.Pro ios Zakupivli.Pro android
  • Тарифи
  • Контакти
  • Мобільний застосунок
  • Публічна оферта
  • Регламент
  • Про майданчик
  • Навчання
  • Тренажер аукціонів
  • Інтеграція з нами
  • Політика конфіденційності
  • Тендерне законодавство
© zakupivli.pro, 2016-2026

Акредитований учасник електронної системи публічних закупівель України Prozorro