Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «34137000-6»
-
ID: UA-2026-08-19-006367-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямивантажний бортовий автомобіль з подвоєною кабіною (вживаний, бувший у використанні)
Оголошено19 серп. 13:13
Прийом пропозицій19 серп. 13:13 – 27 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість800 000,00 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-08-15-000351-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиВантажні транспортні засоби, що були у використанні (пікап)
Очікувана вартість1 300 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-17-002041-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиАвтомобіль Mitsubishi L200
Очікувана вартість1 135 005,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-17-001065-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиАвтомобіль Mitsubishi L200
Очікувана вартість1 103 848,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-13-005492-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиАвтомобіль Volkswagen Crafter
Очікувана вартість1 565 916,67 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-13-003889-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиАвтомобіль Volkswagen Crafter
Очікувана вартість1 567 583,33 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-03-003059-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиВантажний автомобіль Volkswagen Amarok
Очікувана вартість1 019 410,26 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-01-007083-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиВантажний автомобіль Volkswagen Crafter
Очікувана вартість1 709 700,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-01-000671-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиВантажний автомобіль Ford Ranger
Очікувана вартість1 184 594,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-24-004763-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиАвтомобіль Mitsubishi L200
Очікувана вартість1 098 825,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-19-004097-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиАвтомобіль Volkswagen Crafter
Очікувана вартість1 701 500,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-01-004497-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПридбання вживаного вантажного загального бортового-тентованого автомобіля RENAULT Master або еквівалент
Ім'я:Сингурин Ольга РоманівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380668201901 Факс:+380326061274ЄДРПОУ:31475513Очікувана вартість694 777,78 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-04-24-013986-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиАвтомобілей підвищеної прохідності з кузовом типу пікап TOYOTA HILUX
Очікувана вартість966 606,36 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-04-24-013983-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиАвтомобілей підвищеної прохідності з кузовом типу пікап Nissan Navara
Очікувана вартість776 733,48 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-04-24-013980-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиАвтомобілей підвищеної прохідності з кузовом типу пікап Nissan Navara
Очікувана вартість805 685,16 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-04-14-007311-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПридбання вживаного вантажного загального бортового-тентованого автомобіля RENAULT Master або еквівалент
Ім'я:Сингурин Ольга РоманівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380668201901 Факс:+380326061274ЄДРПОУ:31475513Оголошено14 квіт. 14:42
Прийом пропозицій14 квіт. 14:42 – 22 квіт. 16:00Очікувана вартість740 000,00 грн
з ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-04-03-001850-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиАвтомобіль Mitsubishi L 200
Очікувана вартість1 125 344,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-04-02-008883-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСпеціалізований вантажний автомобіль, що був у використанні марки TATRA (ідентифікаційний номер транспортного засобу TNT285S3BLK004318)
Очікувана вартість727 800,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-04-02-006696-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиАвтомобіль Toyota Hilux
Очікувана вартість1 357 800,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-04-02-002242-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиАвтомобіль Volkswagen Transporter
Очікувана вартість1 106 402,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro