Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «34136200-1»
-
ID: UA-2026-08-31-007793-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями34130000-7 Мототранспортні вантажні засоби (Вантажний автомобіль)
Ім'я:Даниленко Олексій ОлександровичE-mail: [email protected] Телефон: 380995435366 ЄДРПОУ:02568182Оголошено31 серп. 15:05
Прийом пропозицій31 серп. 15:05 – 9 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-21-006615-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015 код 34130000-7 Мототранспортні вантажні засоби (Автомобілі вантажні спеціалізовані з панцеровим захистом для філії "Дніпровська ГЕС" ПрАТ "Укргідроенерго")
Оголошено21 серп. 13:11
Прийом пропозицій21 серп. 13:11 – 11 вер. 09:00 -
ID: UA-2026-07-24-005746-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиАвтомобіль PEUGEOT Boxer або еквівалент ( р. 6.2.2 ІП 2026)
Ім'я:Дмитро КозаченкоE-mail: [email protected] Телефон: +380985097800, +380501752800, +380734807400 Веб сайт: ЄДРПОУ:23399393Оголошено24 лип. 13:16
Прийом пропозицій24 лип. 13:16 – 3 серп. 08:00Очікувана вартість2 933 333,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-14-011912-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015 Єдиний закупівельний словник, код 34130000-7– Мототранспортні вантажні засоби (автомобіль вантажно-пасажирський)
Очікувана вартість1 800 000,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-06-003092-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиАвтомобіль PEUGEOT Boxer або еквівалент ( р. 6.2.2 ІП 2026)
Ім'я:Дмитро КозаченкоE-mail: [email protected] Телефон: +380985097800, +380501752800, +380734807400 Веб сайт: ЄДРПОУ:23399393Оголошено6 лип. 11:42
Прийом пропозицій6 лип. 11:42 – 14 лип. 08:00Очікувана вартість2 800 660,00 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-06-15-011596-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиВантажний автомобіль загального призначення, згідно CPV за ДК 021:2015 код 34130000-7 Мототранспортні вантажні засоби
Оголошено15 черв. 16:27
Прийом пропозицій15 черв. 16:27 – 23 черв. 12:00Очікувана вартість1 626 940,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-05-29-008536-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015 Єдиний закупівельний словник, код 34130000-7– Мототранспортні вантажні засоби (автомобіль вантажно-пасажирський)
Оголошено29 трав. 15:40
Прийом пропозицій29 трав. 15:40 – 6 черв. 01:00Очікувана вартість1 500 000,00 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-05-26-008332-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиФургон вантажний MERCEDES-BENZ 410D
Очікувана вартість245 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-12-005353-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиФургон вантажний MERCEDES-BENZ 410D або «еквівалент»
Оголошено12 трав. 11:45
Прийом пропозицій12 трав. 11:45 – 20 трав. 08:00Очікувана вартість250 000,00 грн
з ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-05-05-013140-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляМалотонажний транспортний засіб типу фургон
Оголошено5 трав. 16:21
Прийом пропозицій9 трав. 00:00 – 14 трав. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість1 250 000,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-04-23-006124-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиАвтофургон база L3 вантажний (вантажопасажирський)
Оголошено23 квіт. 12:06
Прийом пропозицій23 квіт. 12:06 – 12 трав. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість12 122 636,00 грн
з ПДВСкасована -
ID: UA-2026-04-21-003363-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015: 34130000-7 - Мототранспортні вантажні засоби (вантажний автомобіль)
Оголошено21 квіт. 11:18
Прийом пропозицій21 квіт. 11:18 – 29 квіт. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість1 067 535,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-04-16-011586-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями«Автомобіль вахтовий на шасі IVECO Eurocargo 4х4 (або аналог)» код ДК 021:2015 – 34130000-7 Мототранспортні вантажні засоби
Ім'я:Яковенко Олег ВалерійовичE-mail: [email protected] Телефон: 380577401375 Веб сайт: ЄДРПОУ:00131954Оголошено16 квіт. 16:02
Прийом пропозицій16 квіт. 16:02 – 28 квіт. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість9 175 967,78 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-01-29-003460-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиВантажний автомобіль Fiat Ducato L4H2 (або еквівалент)
Оголошено29 січ. 10:33
Прийом пропозицій29 січ. 10:33 – 6 лют. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість1 544 000,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2025-12-09-015568-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиАвтомобіль спеціалізованого призначення на базі Fiat Ducato L3H2 або еквівалент
Оголошено9 груд. 2025 15:11
Прийом пропозицій9 груд. 2025 15:11 – 17 груд. 2025 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість2 450 000,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2025-11-13-013786-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями34130000-7 Мототранспортні вантажні засоби, в рамках реалізації проєкту «Розвиток транскордонного співробітництва в боротьбі з пожежами вздовж Дунаю – FIPRO RO-UA» (ROUA00095), в рамках Програми Interreg Next Румунія-Україна 2021-2027», а саме: Вантажний автомобіль спеціалізований
Оголошено13 лист. 2025 15:58
Прийом пропозицій13 лист. 2025 15:58 – 14 груд. 2025 10:00Очікувана вартість2 054 802,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2025-11-03-013920-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПідіймач автомобільний гідравлічний - автовишка на шасі
Ім'я:Стойко Оксана БогданівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380322261980 Веб сайт: ЄДРПОУ:40081195Оголошено3 лист. 2025 16:57
Прийом пропозицій3 лист. 2025 16:57 – 11 лист. 2025 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість4 860 000,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2025-10-23-012107-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПідіймач автомобільний гідравлічний - автовишка на шасі
Ім'я:Стойко Оксана БогданівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380322261980 Веб сайт: ЄДРПОУ:40081195Оголошено23 жовт. 2025 15:25
Прийом пропозицій23 жовт. 2025 15:25 – 31 жовт. 2025 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість4 860 000,00 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2025-10-22-013717-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЕлектротехнічна лабораторія ЕТЛ-35К (п. 6.3 Інвестиційної програми 2025р) - ДК 021:2015: 34130000-7 — Мототранспортні вантажні засоби
Оголошено22 жовт. 2025 16:29
Прийом пропозицій22 жовт. 2025 16:29 – 30 жовт. 2025 16:00Очікувана вартість2 600 000,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2025-10-22-007941-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиАвтомобіль фургон ізотермічний
Ім'я:Криниця Максим ЄвгеновичE-mail: [email protected] Телефон: 380442069767 Веб сайт: ЄДРПОУ:24584661Оголошено22 жовт. 2025 13:36
Прийом пропозицій22 жовт. 2025 13:36 – 31 жовт. 2025 10:00Очікувана вартість3 958 333,33 грн
без ПДВЗавершена