Zakupivli.Pro logo
  • Державним замовникам
  • Постачальникам
  • Комерційним замовникам
  • Учасникам аукціонів
  • Організаторам аукціонів
  • Пн - Пт, 8:00 - 19:00
  • +38 067 827 00 11
  • +38 050 827 00 11
  • +38 063 827 00 11
  • zakupaiko logo

    АІ-помічник Закупайко

    Цілодобово

  • Напишіть нам
Наші сервіси

Всі сервіси компанії

  • Prozorro

    Державні закупівлі

  • Prozorro Market

    Закупівлі без тендеру

  • Комерційні тендери

    Комерційні закупівлі

  • Prozorro.Продажі

    Аукціони

  • Вчасно

    Електронний документообіг

Про нас
Ukr
  • Українська
  • English
Увійти до кабінету
Зареєструватись
Контакти
  • +38 067 827 00 11
Навчання
  • Державним замовникам
  • Постачальникам
  • Комерційним замовникам
  • Учасникам аукціонів
  • Організаторам аукціонів
Наші сервіси
  • Prozorro

    Державні закупівлі

  • Prozorro Market

    Закупівлі без тендеру

  • Комерційні тендери

    Комерційні закупівлі

  • Prozorro.Продажі

    Аукціони

  • Вчасно

    Електронний документообіг

Про нас
Увійти до кабінету
Зареєструватись
English
  • Державні закупівлі Держзакупівлі
  • Комерційні закупівлі
  • Аукціони
  • Всі закупівлі
  • Плани закупівель
  • Підписані контракти
Prozorro logo Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO

Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «34136000-9»

  • ID: UA-2026-08-31-012242-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Фургон

    Ім'я:
    Вадим Тодоров
    E-mail: [email protected] Телефон: +380953025998 Веб сайт:
    https://www.pfu.gov.ua/lg/
    ЄДРПОУ:
    21782461
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    31 серп. 18:44

    Прийом пропозицій
    31 серп. 18:44 – 16 вер. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    941 666,67 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    13 дн. 9 г. 52 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-31-010555-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Спеціалізований автомобіль на базі суцільнометалевого фургону Fiat Ducato L4H3 або еквівалент

    Ім'я:
    Сергій Шматко
    E-mail: [email protected] Телефон: +380472360158 ЄДРПОУ:
    45025219
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    31 серп. 16:35

    Прийом пропозицій
    31 серп. 16:35 – 8 вер. 01:00
    Очікувана вартість

    2 367 500,00 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    5 дн. 10 г. 52 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-31-007793-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    34130000-7 Мототранспортні вантажні засоби (Вантажний автомобіль)

    Ім'я:
    Даниленко Олексій Олександрович
    E-mail: [email protected] Телефон: 380995435366 ЄДРПОУ:
    02568182
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    31 серп. 15:05

    Прийом пропозицій
    31 серп. 15:05 – 9 вер. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    3 935 277,78 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    6 дн. 9 г. 52 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-21-006615-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    ДК 021:2015 код 34130000-7 Мототранспортні вантажні засоби (Автомобілі вантажні спеціалізовані з панцеровим захистом для філії "Дніпровська ГЕС" ПрАТ "Укргідроенерго")

    Ім'я:
    Оксана ЯРМАК
    E-mail: [email protected] Телефон: 380459658357 ЄДРПОУ:
    20588716
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    21 серп. 13:11

    Прийом пропозицій
    21 серп. 13:11 – 11 вер. 09:00
    Очікувана вартість

    18 600 000,00 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    8 дн. 18 г. 52 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-13-008671-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    торги за правилами організатора

    Вантажно-пасажирський автомобіль

    Ім'я:
    Тетяна Водовіз
    E-mail: [email protected] Телефон: +380679837049 ЄДРПОУ:
    45267535
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    13 серп. 14:55

    Прийом пропозицій
    19 серп. 09:00 – 24 серп. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    1 567 294,67 грн

    з ПДВ
    Закупівля не відбулась

  • ID: UA-2026-08-06-010691-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Фургон

    Ім'я:
    Юлія Скорік
    E-mail: [email protected] Телефон: +380506426024 Веб сайт:
    https://www.pfu.gov.ua/lg/
    ЄДРПОУ:
    21782461
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    6 серп. 16:44

    Прийом пропозицій
    6 серп. 16:44 – 14 серп. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    933 333,33 грн

    без ПДВ
    Завершена

  • ID: UA-2026-08-04-010599-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Спеціалізований автомобіль на базі суцільнометалевого фургону Fiat Ducato L4H3 або еквівалент

    Ім'я:
    Сергій Шматко
    E-mail: [email protected] Телефон: +380472360158 ЄДРПОУ:
    45025219
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    4 серп. 16:15

    Прийом пропозицій
    4 серп. 16:15 – 12 серп. 01:00
    Очікувана вартість

    2 367 500,00 грн

    без ПДВ
    Пропозиції розглянуто

  • ID: UA-2026-07-31-005092-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Автопаливозаправник та Автомобіль бортовий з тентом за ДК 021:2015 - 34130000-7 Мототранспортні вантажні засоби

    Ім'я:
    Усенко Віталій
    E-mail: [email protected] Телефон: 380734734460 ЄДРПОУ:
    03350568
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    31 лип. 13:46

    Прийом пропозицій
    31 лип. 13:46 – 8 серп. 12:00
    Очікувана вартість

    7 383 334,00 грн

    без ПДВ
    Завершена

  • ID: UA-2026-07-29-010601-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Peugeot Boxer L2H2 Фургон за кодом ДК 021:2015: 34130000-7 мототранспортні вантажні засоби

    Ім'я:
    Андреєв Володимир Володимирович
    E-mail: [email protected] Телефон: +380442494696 ЄДРПОУ:
    35756919
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    29 лип. 17:14

    Прийом пропозицій
    29 лип. 17:14 – 6 серп. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    1 365 400,00 грн

    без ПДВ
    Завершена

  • ID: UA-2026-07-29-010257-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Peugeot Partner CrewCab L2 1.5 BHDi МТ6 за кодом ДК 021:2015: 34130000-7 «мототранспортні вантажні засоби»

    Ім'я:
    Андреєв Володимир Володимирович
    E-mail: [email protected] Телефон: +380442494696 ЄДРПОУ:
    35756919
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    29 лип. 16:49

    Прийом пропозицій
    29 лип. 16:49 – 6 серп. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    1 016 220,00 грн

    без ПДВ
    Завершена

  • ID: UA-2026-07-24-005746-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Автомобіль PEUGEOT Boxer або еквівалент ( р. 6.2.2 ІП 2026)

    Ім'я:
    Дмитро Козаченко
    E-mail: [email protected] Телефон: +380985097800, +380501752800, +380734807400 Веб сайт:
    http://www.energy.mk.ua/
    ЄДРПОУ:
    23399393
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    24 лип. 13:16

    Прийом пропозицій
    24 лип. 13:16 – 3 серп. 08:00
    Очікувана вартість

    2 933 333,00 грн

    без ПДВ
    Завершена

  • ID: UA-2026-07-24-000861-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Повнопривідний бригадний автомобіль ( р. 6.1.2 ІП 2026)

    Ім'я:
    Дмитро Козаченко
    E-mail: [email protected] Телефон: +380985097800, +380501752800, +380734807400 Веб сайт:
    http://www.energy.mk.ua/
    ЄДРПОУ:
    23399393
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    24 лип. 09:29

    Прийом пропозицій
    24 лип. 09:29 – 3 серп. 08:00
    Очікувана вартість

    9 200 000,00 грн

    без ПДВ
    Завершена

  • ID: UA-2026-07-16-010196-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Мототранспортні вантажні засоби (п'ятимісний вантажний фургон)

    Ім'я:
    Ігор Богатирець
    E-mail: [email protected] Телефон: +380372516920 Веб сайт:
    https://www.pfu.gov.ua/cv/
    ЄДРПОУ:
    40329345
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    16 лип. 17:43

    Прийом пропозицій
    16 лип. 17:43 – 26 лип. 10:00
    Очікувана вартість

    1 000 000,00 грн

    без ПДВ
    Завершена

  • ID: UA-2026-07-15-008860-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Вантажний автомобіль загального призначення

    Ім'я:
    Інна Кузьмик
    E-mail: [email protected] Телефон: +380442893155 ЄДРПОУ:
    40109063
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    15 лип. 16:12

    Прийом пропозицій
    15 лип. 16:12 – 23 лип. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    1 079 944,44 грн

    без ПДВ
    Завершена

  • ID: UA-2026-07-14-011912-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    ДК 021:2015 Єдиний закупівельний словник, код 34130000-7– Мототранспортні вантажні засоби (автомобіль вантажно-пасажирський)

    Ім'я:
    Юрій Давиденко
    E-mail: [email protected] Телефон: +380459761564 ЄДРПОУ:
    39618372
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    1 800 000,00 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-07-06-010174-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Мототранспортні вантажні засоби (вантажопасажирський автомобіль)

    Ім'я:
    Ігор Богатирець
    E-mail: [email protected] Телефон: +380372516920 Веб сайт:
    https://www.pfu.gov.ua/cv/
    ЄДРПОУ:
    40329345
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    6 лип. 17:33

    Прийом пропозицій
    6 лип. 17:33 – 14 лип. 10:00
    Очікувана вартість

    1 000 000,00 грн

    без ПДВ
    Закупівля не відбулась

  • ID: UA-2026-07-06-007745-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Повнопривідний бригадний автомобіль ТК-IV-АРМ на шасі Iveco DAILY 4x4 або еквівалент ( р. 6.1.2 ІП 2026)

    Ім'я:
    Дмитро Козаченко
    E-mail: [email protected] Телефон: +380985097800, +380501752800, +380734807400 Веб сайт:
    http://www.energy.mk.ua/
    ЄДРПОУ:
    23399393
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    6 лип. 15:23

    Прийом пропозицій
    6 лип. 15:23 – 14 лип. 08:00
    Очікувана вартість

    9 200 000,00 грн

    без ПДВ
    Закупівля не відбулась

  • ID: UA-2026-07-06-003092-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Автомобіль PEUGEOT Boxer або еквівалент ( р. 6.2.2 ІП 2026)

    Ім'я:
    Дмитро Козаченко
    E-mail: [email protected] Телефон: +380985097800, +380501752800, +380734807400 Веб сайт:
    http://www.energy.mk.ua/
    ЄДРПОУ:
    23399393
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    6 лип. 11:42

    Прийом пропозицій
    6 лип. 11:42 – 14 лип. 08:00
    Очікувана вартість

    2 800 660,00 грн

    без ПДВ
    Закупівля не відбулась

  • ID: UA-2026-07-01-006880-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Бригадний автомобіль (Автомобіль вантажопасажирський-фургон) (п.5.6 Інвестиційної програми 2026 р.) - ДК 021:2015 – 34130000-7 - Мототранспортні вантажні засоби

    Ім'я:
    Салій Надія Миколаївна
    E-mail: [email protected] Телефон: 0487271430 ЄДРПОУ:
    40081200
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    1 лип. 15:07

    Прийом пропозицій
    1 лип. 15:07 – 9 лип. 16:00
    Очікувана вартість

    1 800 000,00 грн

    без ПДВ
    Завершена

  • ID: UA-2026-06-25-001963-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Вантажопасажирський фургон

    Ім'я:
    Вадим Тодоров
    E-mail: [email protected] Телефон: +380953025998 Веб сайт:
    https://www.pfu.gov.ua/lg/
    ЄДРПОУ:
    21782461
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    25 черв. 10:05

    Прийом пропозицій
    25 черв. 10:05 – 10 лип. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    1 120 000,00 грн

    з ПДВ
    Закупівля не відбулась

1 2 3 .. 27 >
Zakupivli.Pro ios Zakupivli.Pro android
  • Тарифи
  • Контакти
  • Мобільний застосунок
  • Публічна оферта
  • Регламент
  • Про майданчик
  • Навчання
  • Тренажер аукціонів
  • Інтеграція з нами
  • Політика конфіденційності
  • Тендерне законодавство
© zakupivli.pro, 2016-2026

Акредитований учасник електронної системи публічних закупівель України Prozorro