Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «34131000-4»
-
ID: UA-2026-09-02-003841-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиАвтомобілі вантажні типу пікап для потреб ЗСУ та інших військових формувань
Оголошено2 вер. 11:29
Прийом пропозицій2 вер. 11:29 – 18 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-02-002855-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиАвтомобіль пікап JAC Т6 (або еквівалент) (для підтримки та потреб Збройних Сил України)
Оголошено2 вер. 10:47
Прийом пропозицій2 вер. 10:47 – 18 вер. 01:00 -
ID: UA-2026-08-29-000718-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляЛегковий автомобіль підвищеної прохідності типу пікап Mitsubishi L200, Invite (MT, Super Select 4WD)
Оголошено29 серп. 19:08
Прийом пропозицій3 вер. 00:00 – 5 вер. 08:00 -
ID: UA-2026-08-28-005830-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиСпеціалізований автомобіль підвищеної прохідності з колісною формулою 4х4 згідно CPV за ДК 021:2015 код 34130000-7 Мототранспортні вантажні засоби.
Ім'я:Владислав СадварійE-mail: [email protected] Телефон: +380312669708 Веб сайт: ЄДРПОУ:38629032Оголошено28 серп. 13:12
Прийом пропозицій28 серп. 13:12 – 29 вер. 08:00 -
ID: UA-2026-08-28-004799-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляАвтомобіль типу “Пікап”
Ім'я:Савченко Іван ІвановичE-mail: [email protected] Телефон: +380457142004 Факс:+380457142004ЄДРПОУ:08363908Оголошено28 серп. 12:13
Прийом пропозицій3 вер. 10:00 – 8 вер. 10:00 -
ID: UA-2026-08-28-001415-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляВживанні пікапи
Оголошено28 серп. 09:56
Прийом пропозицій3 вер. 10:00 – 8 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-27-012882-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляКод ДК 021:2015 – 34130000-7, Мототранспортні вантажні засоби (пікап)
Оголошено27 серп. 20:17
Прийом пропозицій2 вер. 00:00 – 5 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-27-004074-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляАвтомобіль MAXUS T60
Ім'я:Кириченко Олександр МиколайовичE-mail: [email protected] Телефон: +380669825115 ЄДРПОУ:24976272Оголошено27 серп. 11:39
Прийом пропозицій3 вер. 08:00 – 8 вер. 08:00 -
ID: UA-2024-07-09-009650-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торгиGreat Wall Wingle 7
Оголошено9 лип. 2024 16:30
Прийом пропозицій9 лип. 2024 16:30 – 25 лип. 2024 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-26-013265-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиАвтомобіль VOLKSWAGEN AMAROK
Очікувана вартість1 235 000,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-25-013676-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиАвтомобіль вживаний з типом кузова «пікап», за кодом ДК 021:2015 34131000-4 «Пікапи» або еквівалент. КПКВ 2101150/11, КЕКВ 3110, код видатків 010
Очікувана вартість1 204 894,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-13-007342-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляПовнопривідні дизельні пікапи Mitsubishi L200
Оголошено13 серп. 14:08
Прийом пропозицій19 серп. 00:00 – 21 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість4 000 000,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-08-07-009512-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиАвтомобіль вживаний з типом кузова «пікап», за кодом ДК 021:2015 34131000-4 «Пікапи» або еквівалент. КПКВ 2101150/11, КЕКВ 3110, код видатків 010
Очікувана вартість1 225 624,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-07-008946-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиАвтомобіль вживаний з типом кузова «пікап», за кодом ДК 021:2015 34131000-4 «Пікапи» або еквівалент. КПКВ 2101150/11, КЕКВ 3110, код видатків 010
Очікувана вартість883 343,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-07-000730-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системивживаний автомобіль типу Pick up
Очікувана вартість1 510 000,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-05-009592-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляМототранспортні вантажні засоби (Пікап Mitsubishi L200, Invite (MT, Super Select 4WD))
Оголошено5 серп. 15:28
Прийом пропозицій11 серп. 00:00 – 14 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість7 709 333,33 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-08-05-004732-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиАвтомобілі підвищеної прохідності
Оголошено5 серп. 11:57
Прийом пропозицій5 серп. 11:57 – 14 серп. 01:00Очікувана вартість3 397 833,33 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-08-04-003243-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиВантажний автомобіль Ford Ranger 2019 року
Очікувана вартість1 344 290,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-03-011004-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляЛегковий автомобіль підвищеної прохідності типу PICKUP “Mitsubishi L 200” або його аналоги
Оголошено3 серп. 17:21
Прийом пропозицій7 серп. 17:17 – 12 серп. 17:17Очікувана вартість2 732 100,00 грн
з ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-08-03-010906-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляПозашляховик підвищеної прохідності типу «ПІКАП»
Оголошено3 серп. 17:11
Прийом пропозицій8 серп. 09:00 – 18 серп. 09:00Очікувана вартість25 578 750,00 грн
без ПДВЗавершена