Zakupivli.Pro logo
  • Державним замовникам
  • Постачальникам
  • Комерційним замовникам
  • Учасникам аукціонів
  • Організаторам аукціонів
  • Пн - Пт, 8:00 - 19:00
  • +38 067 827 00 11
  • +38 050 827 00 11
  • +38 063 827 00 11
  • zakupaiko logo

    АІ-помічник Закупайко

    Цілодобово

  • Напишіть нам
Наші сервіси

Всі сервіси компанії

  • Prozorro

    Державні закупівлі

  • Prozorro Market

    Закупівлі без тендеру

  • Комерційні тендери

    Комерційні закупівлі

  • Prozorro.Продажі

    Аукціони

  • Вчасно

    Електронний документообіг

Про нас
Ukr
  • Українська
  • English
Увійти до кабінету
Зареєструватись
Контакти
  • +38 067 827 00 11
Навчання
  • Державним замовникам
  • Постачальникам
  • Комерційним замовникам
  • Учасникам аукціонів
  • Організаторам аукціонів
Наші сервіси
  • Prozorro

    Державні закупівлі

  • Prozorro Market

    Закупівлі без тендеру

  • Комерційні тендери

    Комерційні закупівлі

  • Prozorro.Продажі

    Аукціони

  • Вчасно

    Електронний документообіг

Про нас
Увійти до кабінету
Зареєструватись
English
  • Державні закупівлі Держзакупівлі
  • Комерційні закупівлі
  • Аукціони
  • Всі закупівлі
  • Плани закупівель
  • Підписані контракти
Prozorro logo Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO

Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «34115000-6»

  • ID: UA-2026-09-04-007022-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    ДК 021:2015: 34110000-1 Легкові автомобілі: автомобіль типу Hyundai Staria в комплектації Top -7, 8AT, 4WD або еквівалент

    Ім'я:
    Абдуллаєва Ірина Ігорівна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380675082098 ЄДРПОУ:
    04014097
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    4 вер. 13:05

    Прийом пропозицій
    4 вер. 13:05 – 21 вер. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    5 052 833,33 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    15 дн. 8 г. 13 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-09-03-008438-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Легковий автомобіль Renault Logan

    Ім'я:
    ТАРАСОВА ТЕТЯНА ДМИТРІВНА
    E-mail: [email protected] Телефон: 380978001140 ЄДРПОУ:
    03363720
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    3 вер. 14:13

    Прийом пропозицій
    3 вер. 14:13 – 19 вер. 15:00
    Очікувана вартість

    409 446,59 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    13 дн. 23 г. 13 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-09-03-007599-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Спеціалізований вантажопасажирський автомобіль типу PEUGEOT RIFTER (новий) або еквівалент

    Ім'я:
    Андрій Пригода
    E-mail: [email protected] Телефон: +380662792539 Веб сайт:
    http://www.vodokanal.poltava.ua/
    ЄДРПОУ:
    03361661
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    3 вер. 14:04

    Прийом пропозицій
    3 вер. 14:04 – 21 вер. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    1 048 300,00 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    15 дн. 8 г. 13 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-09-01-009909-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    спрощена закупівля

    Автомобіль RENAULT DUSTER

    Ім'я:
    Юлія Пінська
    E-mail: [email protected] Телефон: +380960322910 ЄДРПОУ:
    07954406
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    1 вер. 16:25

    Прийом пропозицій
    5 вер. 00:00 – 12 вер. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    1 161 036,33 грн

    з ПДВ
    Прийом пропозицій

    6 дн. 8 г. 13 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-09-01-008563-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    спрощена закупівля

    Автомобіль HYUNDAI STARIA (або еквівалент) (спецпризначення)

    Ім'я:
    Юлія Пінська
    E-mail: [email protected] Телефон: +380960322910 ЄДРПОУ:
    07954406
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    1 вер. 15:34

    Прийом пропозицій
    5 вер. 00:00 – 10 вер. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    2 550 133,33 грн

    з ПДВ
    Прийом пропозицій

    4 дн. 8 г. 13 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-31-010755-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Легковий автомобіль

    Ім'я:
    Горобець Людмила Іванівна
    E-mail: [email protected] Телефон: +380675986765 ЄДРПОУ:
    04378793
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    31 серп. 16:58

    Прийом пропозицій
    31 серп. 16:58 – 8 вер. 18:00
    Очікувана вартість

    1 075 000,00 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    3 дн. 2 г. 13 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-26-010778-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Легковий автомобіль RENAULT MASTER або еквівалент (вживане авто)

    Ім'я:
    Гончаренко Оксана Іванівна
    E-mail: [email protected] Телефон: +380385020916 ЄДРПОУ:
    33931000
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    1 040 087,00 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-25-010482-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Автомобілі спеціалізовані згідно ДК 021:2015 код 34110000-1 Легкові автомобілі

    Ім'я:
    Бурмістров Кирило Вікторович
    E-mail: [email protected] Телефон: 380974526056 ЄДРПОУ:
    32121458
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    25 серп. 15:41

    Прийом пропозицій
    25 серп. 15:41 – 2 вер. 09:00
    Очікувана вартість

    5 469 000,00 грн

    без ПДВ
    Пропозиції розглянуто

  • ID: UA-2026-08-14-008846-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    торги за правилами організатора

    №RLNC-UZ-B4-2 "Вантажопасажирський автомобіль зі здвоєною кабіною"

    Ім'я:
    Жизняков Олег Ярославович
    E-mail: [email protected] Телефон: 380967701852 ЄДРПОУ:
    40075815
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    14 серп. 15:07

    Прийом пропозицій
    21 серп. 17:00 – 31 серп. 17:00
    Очікувана вартість

    0,00 грн

    без ПДВ
    Кваліфікація

  • ID: UA-2026-08-10-009290-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    спрощена закупівля

    Легковий автомобіль 4*4 8 місць

    Ім'я:
    Олена Сухорукова
    E-mail: [email protected] Телефон: 380671889893 ЄДРПОУ:
    26632252
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    10 серп. 15:55

    Прийом пропозицій
    14 серп. 20:00 – 19 серп. 08:00
    Очікувана вартість

    3 550 649,00 грн

    з ПДВ
    Завершена

  • ID: UA-2026-08-06-008677-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Volkswagen Transporter (або еквівалент)

    Ім'я:
    Наталя Дутка
    E-mail: [email protected] Телефон: +380372515632, +380993192244 ЄДРПОУ:
    25811774
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    6 серп. 15:15

    Прийом пропозицій
    6 серп. 15:15 – 17 серп. 12:00
    Очікувана вартість

    391 666,67 грн

    без ПДВ
    Завершена

  • ID: UA-2026-08-04-007250-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Легковий автомобіль RENAULT MASTER або еквівалент (вживане авто)

    Ім'я:
    Гончаренко Оксана Іванівна
    E-mail: [email protected] Телефон: +380385020916 ЄДРПОУ:
    33931000
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    4 серп. 14:20

    Прийом пропозицій
    4 серп. 14:20 – 12 серп. 18:00
    Очікувана вартість

    875 000,00 грн

    без ПДВ
    Закупівля не відбулась

  • ID: UA-2026-07-24-001938-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Автомобіль MAZ 437041

    Ім'я:
    Мирончук Олександр Володимирович
    E-mail: [email protected] Телефон: +380673805458 ЄДРПОУ:
    14153813
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    80 000,00 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-07-16-004587-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Легковий автомобіль RENAULT MASTER або еквівалент (вживане авто)

    Ім'я:
    Гончаренко Оксана Іванівна
    E-mail: [email protected] Телефон: +380385020916 ЄДРПОУ:
    33931000
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    16 лип. 12:29

    Прийом пропозицій
    16 лип. 12:29 – 24 лип. 18:00
    Очікувана вартість

    875 000,00 грн

    без ПДВ
    Закупівля не відбулась

  • ID: UA-2026-07-13-003093-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Легковий мікроавтобус Renault Master

    Ім'я:
    Дуда Ігор Іванович
    E-mail: [email protected] Телефон: +380962925149 ЄДРПОУ:
    23949155
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    1 174 083,33 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-07-06-003532-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Автомобіль Mitsubishi L200

    Ім'я:
    Дуда Ігор Іванович
    E-mail: [email protected] Телефон: +380962925149 ЄДРПОУ:
    23949155
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    1 105 832,00 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-07-06-002016-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Автомобіль Ford Ranger

    Ім'я:
    Дуда Ігор Іванович
    E-mail: [email protected] Телефон: +380962925149 ЄДРПОУ:
    23949155
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    1 115 543,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-06-29-009156-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Volkswagen Transporter (або еквівалент)

    Ім'я:
    Наталя Дутка
    E-mail: [email protected] Телефон: +380372515632, +380993192244 ЄДРПОУ:
    25811774
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    29 черв. 15:42

    Прийом пропозицій
    29 черв. 15:42 – 7 лип. 12:00
    Очікувана вартість

    425 000,00 грн

    з ПДВ
    Закупівля не відбулась

  • ID: UA-2026-06-26-007224-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Транспортний засіб, що був у використанні ( мікроавтобус Фольксваген Т5, Т6 (Transporter) (або еквівалент),

    Ім'я:
    Андрієвський Володимир Захарович
    E-mail: [email protected] Телефон: +380504448097 ЄДРПОУ:
    23521345
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    26 черв. 13:56

    Прийом пропозицій
    26 черв. 13:56 – 4 лип. 09:00
    Очікувана вартість

    1 111 000,00 грн

    з ПДВ
    Закупівля не відбулась

  • ID: UA-2026-06-23-012431-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Легковий автомобіль Opel Zafira B 1.6i 16V

    Ім'я:
    Стеценко Лідія Василівна
    E-mail: [email protected] Телефон: +380536177345 ЄДРПОУ:
    37504366
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    273 085,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

1 2 3 .. 44 >
Zakupivli.Pro ios Zakupivli.Pro android
  • Тарифи
  • Контакти
  • Мобільний застосунок
  • Публічна оферта
  • Регламент
  • Про майданчик
  • Навчання
  • Тренажер аукціонів
  • Інтеграція з нами
  • Політика конфіденційності
  • Тендерне законодавство
© zakupivli.pro, 2016-2026

Акредитований учасник електронної системи публічних закупівель України Prozorro