Zakupivli.Pro logo
  • Державним замовникам
  • Постачальникам
  • Комерційним замовникам
  • Учасникам аукціонів
  • Організаторам аукціонів
  • Пн - Пт, 8:00 - 19:00
  • +38 067 827 00 11
  • +38 050 827 00 11
  • +38 063 827 00 11
  • zakupaiko logo

    АІ-помічник Закупайко

    Цілодобово

  • Напишіть нам
Наші сервіси

Всі сервіси компанії

  • Prozorro

    Державні закупівлі

  • Prozorro Market

    Закупівлі без тендеру

  • Комерційні тендери

    Комерційні закупівлі

  • Prozorro.Продажі

    Аукціони

  • Вчасно

    Електронний документообіг

Про нас
Ukr
  • Українська
  • English
Увійти до кабінету
Зареєструватись
Контакти
  • +38 067 827 00 11
Навчання
  • Державним замовникам
  • Постачальникам
  • Комерційним замовникам
  • Учасникам аукціонів
  • Організаторам аукціонів
Наші сервіси
  • Prozorro

    Державні закупівлі

  • Prozorro Market

    Закупівлі без тендеру

  • Комерційні тендери

    Комерційні закупівлі

  • Prozorro.Продажі

    Аукціони

  • Вчасно

    Електронний документообіг

Про нас
Увійти до кабінету
Зареєструватись
English
  • Державні закупівлі Держзакупівлі
  • Комерційні закупівлі
  • Аукціони
  • Всі закупівлі
  • Плани закупівель
  • Підписані контракти
Prozorro logo Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO

Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «34114400-3»

  • ID: UA-2026-08-28-004019-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Мікроавтобуси

    Ім'я:
    Авдоніна Олена Вікторівна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380442075669 ЄДРПОУ:
    20055078
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    28 серп. 11:40

    Прийом пропозицій
    28 серп. 11:40 – 6 вер. 18:00
    Очікувана вартість

    7 452 163,89 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    3 дн. 20 г. 45 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-24-009941-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    вживаний транспортний засіб, CITROËN модель JUMPER

    ЄДРПОУ:
    26605384
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    642 000,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-21-000782-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Автомобіль

    Ім'я:
    Дацюк Олександр Андрійович
    E-mail: [email protected] Телефон: +380487057969 Факс:
    +380482358534
    ЄДРПОУ:
    32190579
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    21 серп. 09:23

    Прийом пропозицій
    21 серп. 09:23 – 30 серп. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    2 250 000,00 грн

    без ПДВ
    Кваліфікація

  • ID: UA-2026-08-19-001275-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    спрощена закупівля

    Пасажирський мікроавтобус Fiat Scudo Combi L3H1 або еквівалент

    Ім'я:
    Сергій Калашніков
    E-mail: [email protected] Телефон: +380577349231 ЄДРПОУ:
    08166355
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    19 серп. 09:49

    Прийом пропозицій
    25 серп. 00:00 – 28 серп. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    5 742 000,00 грн

    з ПДВ
    Пропозиції розглянуто

  • ID: UA-2026-08-08-000425-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    вживаний транспортний засіб, пасажирський автобус MERCEDES-BENZ SPRINTER

    ЄДРПОУ:
    26605384
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    996 000,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-07-31-008724-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    ДК 021-2015 за кодом Єдиного закупівельного словника (CPV) 34110000-1 ‒ Легкові автомобілі (мікроавтобуси пасажиромісткістю 7-8 місць)

    Ім'я:
    Байдацький Сергій Олександрович
    E-mail: [email protected] Телефон: +380442070403 Факс:
    +380442070403
    ЄДРПОУ:
    01993807
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    31 лип. 17:15

    Прийом пропозицій
    31 лип. 17:15 – 17 серп. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    64 721 666,67 грн

    без ПДВ
    Завершена

  • ID: UA-2026-07-27-005185-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    спрощена закупівля

    Пасажирський мікроавтобус Fiat Ulysse L3H1 або еквівалент

    Ім'я:
    Сергій Калашніков
    E-mail: [email protected] Телефон: +380577349231 ЄДРПОУ:
    08166355
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    27 лип. 13:00

    Прийом пропозицій
    31 лип. 00:00 – 5 серп. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    5 742 000,00 грн

    з ПДВ
    Закупівля не відбулась

  • ID: UA-2026-07-23-001176-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Мікроавтобус на базі Форд Транзіт для потреб дистрибуції або еквівалент

    Ім'я:
    Михайло Булина
    E-mail: [email protected] Телефон: +380312619861 ЄДРПОУ:
    00131529
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    23 лип. 09:45

    Прийом пропозицій
    23 лип. 09:45 – 31 лип. 09:00
    Очікувана вартість

    1 800 000,00 грн

    без ПДВ
    Завершена

  • ID: UA-2026-07-21-002625-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Мікроавтобус на базі Форд Транзіт для потреб дистрибуції або еквівалент

    Ім'я:
    Михайло Булина
    E-mail: [email protected] Телефон: +380312619861 ЄДРПОУ:
    00131529
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    21 лип. 10:45

    Прийом пропозицій
    21 лип. 10:45 – 29 лип. 09:00
    Очікувана вартість

    1 665 000,00 грн

    без ПДВ
    Скасована

  • ID: UA-2026-07-20-004894-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    вживаний транспортний засіб, FORD модель TRANSIT CUSTOM

    ЄДРПОУ:
    26605384
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    600 000,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-07-18-000280-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    JAC Sunray minibus HFC6601KHV або еквівалент, код згідно ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник»:  34110000-1 - «Легкові автомобілі» (34114400-3 - «Мікроавтобуси») процедура закупівлі – відкриті торги з особливостями

    Ім'я:
    Іван Андрієвський
    E-mail: [email protected] Телефон: +380752888730 ЄДРПОУ:
    03351823
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    18 лип. 12:02

    Прийом пропозицій
    18 лип. 12:02 – 27 лип. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    1 750 000,00 грн

    без ПДВ
    Закупівля не відбулась

  • ID: UA-2026-07-07-011440-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Легковий автомобіль ДК 021:2015 34110000-1 Легкові автомобілі

    Ім'я:
    Ірина Стукалова
    E-mail: [email protected] Телефон: +380959270512 ЄДРПОУ:
    37461773
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    7 лип. 21:36

    Прийом пропозицій
    7 лип. 21:36 – 15 лип. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    1 578 777,77 грн

    без ПДВ
    Завершена

  • ID: UA-2026-06-29-011425-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Пасажирський мікроавтобус JAC SUNRAY або еквівалент

    Ім'я:
    Олена Яблочкіна
    E-mail: [email protected] Телефон: +380961840504 ЄДРПОУ:
    26323522
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    29 черв. 17:24

    Прийом пропозицій
    29 черв. 17:24 – 7 лип. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    1 900 000,00 грн

    з ПДВ
    Завершена

  • ID: UA-2026-06-29-005961-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Пасажирський мікроавтобус JAC SUNRAY або еквівалент (ДК 021:2015: 34114400-3 – Мікроавтобуси)

    Ім'я:
    Олена Яблочкіна
    E-mail: [email protected] Телефон: +380961840504 ЄДРПОУ:
    26323522
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    29 черв. 13:47

    Прийом пропозицій
    29 черв. 13:47 – 7 лип. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    1 900 000,00 грн

    з ПДВ
    Скасована

  • ID: UA-2026-06-15-000335-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    ДК 021-2015 за кодом Єдиного закупівельного словника (CPV) 34110000-1 ‒ Легкові автомобілі (мікроавтобуси пасажиромісткістю 7-8 місць)

    Ім'я:
    Байдацький Сергій Олександрович
    E-mail: [email protected] Телефон: +380442070403 Факс:
    +380442070403
    ЄДРПОУ:
    01993807
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    15 черв. 09:10

    Прийом пропозицій
    15 черв. 09:10 – 23 черв. 15:00
    Очікувана вартість

    77 666 000,00 грн

    з ПДВ
    Закупівля не відбулась

  • ID: UA-2026-06-10-012832-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Мікроавтобус пасажирський FORD TRANSIT MINIBUS 460 E L4H3 130PS TREND АБО ЕКВІВАЛЕНТ

    Ім'я:
    Ірина Кваша
    E-mail: [email protected] Телефон: +380667880603 ЄДРПОУ:
    32802820
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    10 черв. 16:49

    Прийом пропозицій
    10 черв. 16:49 – 18 черв. 08:00
    Очікувана вартість

    2 897 500,00 грн

    з ПДВ
    Закупівля не відбулась

  • ID: UA-2026-06-03-002936-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Легковий автомобіль (мікроавтобус) (код за ДК 021:2015 34110000-1 – «Легкові автомобілі»)

    Ім'я:
    Людмила Пасменко
    E-mail: [email protected] Телефон: +380442050186 Веб сайт:
    http://www.oree.com.ua
    ЄДРПОУ:
    43064445
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    3 черв. 10:45

    Прийом пропозицій
    3 черв. 10:45 – 11 черв. 10:37
    Очікувана вартість

    2 400 000,00 грн

    без ПДВ
    Завершена

  • ID: UA-2026-06-02-009310-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Мікроавтобус з робочим місцем прокурора призначений для невідкладних виїздів під час здійснення організації та процесуального керівництва досудовим розслідуванням код за ДК 021:2015 34110000-1 «Легкові автомобілі» (уточнений код ДК 021:2015:34114400-3 Мікроавтобуси)

    Ім'я:
    Олександр Миколайович Франчук
    E-mail: [email protected] Телефон: +380432670070 ЄДРПОУ:
    02909909
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    2 черв. 14:58

    Прийом пропозицій
    2 черв. 14:58 – 10 черв. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    2 810 000,00 грн

    з ПДВ
    Завершена

  • ID: UA-2026-05-22-002184-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Легковий автомобіль (мікроавтобус) (код за ДК 021:2015 34110000-1 – «Легкові автомобілі»)

    Ім'я:
    Людмила Пасменко
    E-mail: [email protected] Телефон: +380442050186 Веб сайт:
    http://www.oree.com.ua
    ЄДРПОУ:
    43064445
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    22 трав. 10:14

    Прийом пропозицій
    22 трав. 10:14 – 30 трав. 09:38
    Очікувана вартість

    2 400 000,00 грн

    без ПДВ
    Закупівля не відбулась

  • ID: UA-2026-05-06-010357-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Пасажирський мікроавтобус JAC SUNRAY або еквівалент

    Ім'я:
    Олена Яблочкіна
    E-mail: [email protected] Телефон: +380961840504 ЄДРПОУ:
    26323522
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    6 трав. 15:02

    Прийом пропозицій
    6 трав. 15:02 – 15 трав. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    1 900 000,00 грн

    з ПДВ
    Завершена

1 2 3 .. 20 >
Zakupivli.Pro ios Zakupivli.Pro android
  • Тарифи
  • Контакти
  • Мобільний застосунок
  • Публічна оферта
  • Регламент
  • Про майданчик
  • Навчання
  • Тренажер аукціонів
  • Інтеграція з нами
  • Політика конфіденційності
  • Тендерне законодавство
© zakupivli.pro, 2016-2026

Акредитований учасник електронної системи публічних закупівель України Prozorro