Zakupivli.Pro logo
  • Державним замовникам
  • Постачальникам
  • Комерційним замовникам
  • Учасникам аукціонів
  • Організаторам аукціонів
  • Пн - Пт, 8:00 - 19:00
  • +38 067 827 00 11
  • +38 050 827 00 11
  • +38 063 827 00 11
  • zakupaiko logo

    АІ-помічник Закупайко

    Цілодобово

  • Напишіть нам
Наші сервіси

Всі сервіси компанії

  • Prozorro

    Державні закупівлі

  • Prozorro Market

    Закупівлі без тендеру

  • Комерційні тендери

    Комерційні закупівлі

  • Prozorro.Продажі

    Аукціони

  • Вчасно

    Електронний документообіг

Про нас
Ukr
  • Українська
  • English
Увійти до кабінету
Зареєструватись
Контакти
  • +38 067 827 00 11
Навчання
  • Державним замовникам
  • Постачальникам
  • Комерційним замовникам
  • Учасникам аукціонів
  • Організаторам аукціонів
Наші сервіси
  • Prozorro

    Державні закупівлі

  • Prozorro Market

    Закупівлі без тендеру

  • Комерційні тендери

    Комерційні закупівлі

  • Prozorro.Продажі

    Аукціони

  • Вчасно

    Електронний документообіг

Про нас
Увійти до кабінету
Зареєструватись
English
  • Державні закупівлі Держзакупівлі
  • Комерційні закупівлі
  • Аукціони
  • Всі закупівлі
  • Плани закупівель
  • Підписані контракти
Prozorro logo Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO

Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «34114200-1»

  • ID: UA-2026-08-31-006756-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Автомобіль спеціалізованого призначення

    Ім'я:
    Світлана Галушко
    E-mail: [email protected] Телефон: +380577308126 Веб сайт:
    http://hk.npu.gov.ua
    ЄДРПОУ:
    40108599
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    31 серп. 14:29

    Прийом пропозицій
    31 серп. 14:29 – 8 вер. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    1 572 500,00 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    5 дн. 11 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-28-010829-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Спеціалізований легковий автомобіль

    Ім'я:
    Андрій Прокопенко
    E-mail: [email protected] Телефон: +380676391456 ЄДРПОУ:
    40108646
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    28 серп. 16:59

    Прийом пропозицій
    28 серп. 16:59 – 7 вер. 00:01
    Очікувана вартість

    1 166 388,89 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    4 дн. 12 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-21-011147-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    ДК 021:2015 “34110000-1 Легкові автомобілі” (Спеціалізований легковий автомобіль типу універсал)

    Ім'я:
    Владислав Касян
    E-mail: [email protected] Телефон: +0432594415 Веб сайт:
    http://vn.npu.gov.ua/
    ЄДРПОУ:
    40108672
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    21 серп. 15:52

    Прийом пропозицій
    21 серп. 15:52 – 29 серп. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    2 069 166,67 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій
    Триває відміна торгів

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-19-012953-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Спеціалізовані легкові автомобілі

    Ім'я:
    Андрій Прокопенко
    E-mail: [email protected] Телефон: +380676391456 ЄДРПОУ:
    40108646
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    19 серп. 17:47

    Прийом пропозицій
    19 серп. 17:47 – 28 серп. 00:01
    Очікувана вартість

    3 333 330,00 грн

    без ПДВ
    Пропозиції розглянуто

  • ID: UA-2026-08-19-008974-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Спеціалізовані легкові автомобілі

    Ім'я:
    Андрій Прокопенко
    E-mail: [email protected] Телефон: +380676391456 ЄДРПОУ:
    40108646
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    19 серп. 14:55

    Прийом пропозицій
    19 серп. 14:55 – 30 серп. 00:01
    Очікувана вартість

    18 291 666,67 грн

    без ПДВ
    Кваліфікація

  • ID: UA-2026-08-10-010000-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Автомобіль спеціалізованого призначення

    Ім'я:
    Світлана Галушко
    E-mail: [email protected] Телефон: +380577308126 Веб сайт:
    http://hk.npu.gov.ua
    ЄДРПОУ:
    40108599
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    10 серп. 16:21

    Прийом пропозицій
    10 серп. 16:21 – 22 серп. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    1 083 333,33 грн

    без ПДВ
    Завершена

  • ID: UA-2026-08-10-008974-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Спеціалізовані легкові автомобілі

    Ім'я:
    Андрій Прокопенко
    E-mail: [email protected] Телефон: +380676391456 ЄДРПОУ:
    40108646
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    10 серп. 15:43

    Прийом пропозицій
    10 серп. 15:43 – 29 серп. 00:01
    Очікувана вартість

    12 980 187,50 грн

    без ПДВ
    Кваліфікація

  • ID: UA-2026-08-10-007249-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Спеціалізовані легкові автомобілі

    Ім'я:
    Андрій Прокопенко
    E-mail: [email protected] Телефон: +380676391456 ЄДРПОУ:
    40108646
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    10 серп. 14:48

    Прийом пропозицій
    10 серп. 14:48 – 29 серп. 00:01
    Очікувана вартість

    13 258 333,33 грн

    без ПДВ
    Кваліфікація

  • ID: UA-2026-08-10-005893-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Спеціалізовані легкові автомобілі

    Ім'я:
    Андрій Прокопенко
    E-mail: [email protected] Телефон: +380676391456 ЄДРПОУ:
    40108646
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    10 серп. 13:51

    Прийом пропозицій
    10 серп. 13:51 – 29 серп. 00:01
    Очікувана вартість

    16 186 437,50 грн

    без ПДВ
    Кваліфікація

  • ID: UA-2026-08-04-011760-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Спеціалізовані легкові автомобілі

    Ім'я:
    Андрій Прокопенко
    E-mail: [email protected] Телефон: +380676391456 ЄДРПОУ:
    40108646
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    4 серп. 17:17

    Прийом пропозицій
    4 серп. 17:17 – 14 серп. 00:01
    Очікувана вартість

    5 666 665,65 грн

    без ПДВ
    Завершена

  • ID: UA-2026-08-03-006045-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    ДК 021:2015 “34110000-1 Легкові автомобілі” (Спеціалізований автомобіль)

    Ім'я:
    Юрій Залєвський
    E-mail: [email protected] Телефон: +380977432805 Веб сайт:
    http://vn.npu.gov.ua/
    ЄДРПОУ:
    40108672
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    3 серп. 13:56

    Прийом пропозицій
    3 серп. 13:56 – 11 серп. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    1 958 473,85 грн

    без ПДВ
    Завершена

  • ID: UA-2026-07-31-008371-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    34110000-1 «Легкові автомобілі» (Спеціалізований легковий автомобіль)

    Ім'я:
    Ропай Сергій Сергійович
    E-mail: [email protected] Телефон: +380442716469, +380442716478 ЄДРПОУ:
    40108616
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    31 лип. 16:27

    Прийом пропозицій
    31 лип. 16:27 – 8 серп. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    1 690 000,00 грн

    без ПДВ
    Завершена

  • ID: UA-2026-07-27-009134-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Легковий автомобіль спеціалізований

    Ім'я:
    Ірина Фесун
    E-mail: [email protected] Телефон: +380968295522 Веб сайт:
    http://www.securitypolice.com.ua
    ЄДРПОУ:
    40108929
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    27 лип. 15:56

    Прийом пропозицій
    27 лип. 15:56 – 8 серп. 01:00
    Очікувана вартість

    1 548 694,44 грн

    без ПДВ
    Завершена

  • ID: UA-2026-07-24-005970-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Спеціалізований легковий автомобіль

    Ім'я:
    Андрій Прокопенко
    E-mail: [email protected] Телефон: +380676391456 ЄДРПОУ:
    40108646
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    24 лип. 13:28

    Прийом пропозицій
    24 лип. 13:28 – 2 серп. 00:01
    Очікувана вартість

    896 191,67 грн

    без ПДВ
    Завершена

  • ID: UA-2026-07-22-007364-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Спеціалізовані легкові автомобілі

    Ім'я:
    Андрій Прокопенко
    E-mail: [email protected] Телефон: +380676391456 ЄДРПОУ:
    40108646
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    22 лип. 14:42

    Прийом пропозицій
    22 лип. 14:42 – 31 лип. 00:01
    Очікувана вартість

    5 666 665,65 грн

    без ПДВ
    Закупівля не відбулась

  • ID: UA-2026-07-17-009455-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Легковий автомобіль спеціалізованого призначення

    Ім'я:
    Юлія Піц
    E-mail: [email protected] Телефон: +380974867241 Веб сайт:
    http://dp.npu.gov.ua
    ЄДРПОУ:
    40108866
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    17 лип. 16:06

    Прийом пропозицій
    17 лип. 16:06 – 27 лип. 01:00
    Очікувана вартість

    1 178 861,39 грн

    без ПДВ
    Завершена

  • ID: UA-2026-07-09-009802-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Спеціалізований легковий автомобіль

    Ім'я:
    Андрій Прокопенко
    E-mail: [email protected] Телефон: +380676391456 ЄДРПОУ:
    40108646
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    9 лип. 16:14

    Прийом пропозицій
    9 лип. 16:14 – 18 лип. 00:01
    Очікувана вартість

    1 408 333,33 грн

    без ПДВ
    Завершена

  • ID: UA-2026-07-07-008319-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Автомобіль спеціалізованого призначення

    Ім'я:
    Світлана Галушко
    E-mail: [email protected] Телефон: +380577308126 Веб сайт:
    http://hk.npu.gov.ua
    ЄДРПОУ:
    40108599
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    7 лип. 15:21

    Прийом пропозицій
    7 лип. 15:21 – 15 лип. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    1 125 000,00 грн

    без ПДВ
    Завершена

  • ID: UA-2026-07-06-009674-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Поліцейські автомобілі

    Ім'я:
    Яна Куценко
    E-mail: [email protected] Телефон: +380563744506 ЄДРПОУ:
    40109168
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    6 лип. 16:45

    Прийом пропозицій
    6 лип. 16:45 – 14 лип. 16:25
    Очікувана вартість

    2 033 333,34 грн

    без ПДВ
    Завершена

  • ID: UA-2026-07-02-008668-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    ДК 021:2015 “34110000-1 Легкові автомобілі” (Спеціалізований автомобіль)

    Ім'я:
    Юрій Залєвський
    E-mail: [email protected] Телефон: +380977432805 Веб сайт:
    http://vn.npu.gov.ua/
    ЄДРПОУ:
    40108672
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    2 лип. 15:57

    Прийом пропозицій
    2 лип. 15:57 – 12 лип. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    2 085 667,20 грн

    без ПДВ
    Завершена

1 2 3 .. 42 >
Zakupivli.Pro ios Zakupivli.Pro android
  • Тарифи
  • Контакти
  • Мобільний застосунок
  • Публічна оферта
  • Регламент
  • Про майданчик
  • Навчання
  • Тренажер аукціонів
  • Інтеграція з нами
  • Політика конфіденційності
  • Тендерне законодавство
© zakupivli.pro, 2016-2026

Акредитований учасник електронної системи публічних закупівель України Prozorro