Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «34114000-9»
-
ID: UA-2026-09-02-006180-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЛегковий автомобіль спеціалізованого призначення моделі SUZUKI S-CROSS (або еквівалент)
Оголошено2 вер. 13:05
Прийом пропозицій2 вер. 13:05 – 18 вер. 14:00 -
ID: UA-2026-08-31-010459-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЛегковий автомобіль спеціалізований
Оголошено31 серп. 16:32
Прийом пропозицій31 серп. 16:32 – 8 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-31-008789-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиВживаний вантажний мікроавтобус / малотоннажний фургон (Mercedes-Benz Vito вантажний або еквівалент)
Оголошено31 серп. 15:35
Прийом пропозицій31 серп. 15:35 – 8 вер. 18:00 -
ID: UA-2026-08-31-007577-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЛегковий автомобіль спеціалізований
Оголошено31 серп. 14:58
Прийом пропозицій31 серп. 14:58 – 8 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-31-006756-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиАвтомобіль спеціалізованого призначення
Оголошено31 серп. 14:29
Прийом пропозицій31 серп. 14:29 – 8 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-28-010829-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиСпеціалізований легковий автомобіль
Оголошено28 серп. 16:59
Прийом пропозицій28 серп. 16:59 – 7 вер. 00:01 -
ID: UA-2026-08-28-004019-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиМікроавтобуси
Оголошено28 серп. 11:40
Прийом пропозицій28 серп. 11:40 – 6 вер. 18:00 -
ID: UA-2026-08-28-002258-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиСпеціалізовані автомобілі для перевезення осіб з інвалідністю, осіб з обмеженою мобільністю (користувачів кріслами колісними) та супроводжуючих осіб за ДК 021:2015: 34110000-1 Легкові автомобілі
Оголошено28 серп. 10:35
Прийом пропозицій28 серп. 10:35 – 7 вер. 09:00 -
ID: UA-2026-08-28-001562-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиСпеціалізовані автомобілі для перевезення осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення (зокрема лежачих хворих, обладнаний місцем під ноші) за ДК 021:2015: 34110000-1 Легкові автомобілі
Оголошено28 серп. 10:03
Прийом пропозицій28 серп. 10:03 – 6 вер. 09:00 -
ID: UA-2026-08-27-005274-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями34110000-1 Легкові автомобілі
Оголошено27 серп. 12:37
Прийом пропозицій27 серп. 12:37 – 5 вер. 10:00 -
ID: UA-2026-08-27-003654-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиАвтомобіль спеціалізованого призначення (пасажирський мікроавтобус, б/в) Volkswagen Transporter T4 або еквівалент
Оголошено27 серп. 11:21
Прийом пропозицій27 серп. 11:21 – 4 вер. 18:00 -
ID: UA-2026-08-21-011147-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015 “34110000-1 Легкові автомобілі” (Спеціалізований легковий автомобіль типу універсал)
Оголошено21 серп. 15:52
Прийом пропозицій21 серп. 15:52 – 29 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-17-012649-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиАвтомобіль пасажирський фургон FIAT SCUDO Ulysse L3Y1 MY2025 для перевезення пацієнтів (або еквівалент)
Оголошено17 серп. 21:04
Прийом пропозицій17 серп. 21:04 – 25 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-07-31-003581-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями34110000-1 Легкові автомобілі (CPV 34110000-1 Passenger cars) - Легкові автомобілі спеціалізовані, в рамках реалізації проєкту «Розвиток транскордонного співробітництва в боротьбі з пожежами вздовж Дунаю – FIPRO RO-UA», ROUA00095, що співфінансується Європейським Союзом в рамках Програми Interreg
Next Румунія-Україна 2021-2027 Ім'я:Анастасія ГорільчанаE-mail: [email protected] Телефон: +380487793107 Веб сайт: ЄДРПОУ:38643633Оголошено31 лип. 11:54
Прийом пропозицій31 лип. 11:54 – 6 вер. 10:00 -
ID: UA-2026-08-24-009941-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системивживаний транспортний засіб, CITROËN модель JUMPER
Очікувана вартість642 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-24-005715-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЗапасні частини до спецавтомобілів
Очікувана вартість4 420,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-21-010513-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЛегковий автомобіль спеціалізований
Оголошено21 серп. 15:28
Прийом пропозицій21 серп. 15:28 – 31 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість2 500 000,00 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-08-21-000782-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиАвтомобіль
Ім'я:Дацюк Олександр АндрійовичE-mail: [email protected] Телефон: +380487057969 Факс:+380482358534ЄДРПОУ:32190579Оголошено21 серп. 09:23
Прийом пропозицій21 серп. 09:23 – 30 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість2 250 000,00 грн
без ПДВКваліфікація -
ID: UA-2026-08-19-012953-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиСпеціалізовані легкові автомобілі
Оголошено19 серп. 17:47
Прийом пропозицій19 серп. 17:47 – 28 серп. 00:01Очікувана вартість3 333 330,00 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-08-19-008974-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиСпеціалізовані легкові автомобілі
Оголошено19 серп. 14:55
Прийом пропозицій19 серп. 14:55 – 30 серп. 00:01Очікувана вартість18 291 666,67 грн
без ПДВКваліфікація