Zakupivli.Pro logo
  • Державним замовникам
  • Постачальникам
  • Комерційним замовникам
  • Учасникам аукціонів
  • Організаторам аукціонів
  • Пн - Пт, 8:00 - 19:00
  • +38 067 827 00 11
  • +38 050 827 00 11
  • +38 063 827 00 11
  • zakupaiko logo

    АІ-помічник Закупайко

    Цілодобово

  • Напишіть нам
Наші сервіси

Всі сервіси компанії

  • Prozorro

    Державні закупівлі

  • Prozorro Market

    Закупівлі без тендеру

  • Комерційні тендери

    Комерційні закупівлі

  • Prozorro.Продажі

    Аукціони

  • Вчасно

    Електронний документообіг

Про нас
Ukr
  • Українська
  • English
Увійти до кабінету
Зареєструватись
Контакти
  • +38 067 827 00 11
Навчання
  • Державним замовникам
  • Постачальникам
  • Комерційним замовникам
  • Учасникам аукціонів
  • Організаторам аукціонів
Наші сервіси
  • Prozorro

    Державні закупівлі

  • Prozorro Market

    Закупівлі без тендеру

  • Комерційні тендери

    Комерційні закупівлі

  • Prozorro.Продажі

    Аукціони

  • Вчасно

    Електронний документообіг

Про нас
Увійти до кабінету
Зареєструватись
English
  • Державні закупівлі Держзакупівлі
  • Комерційні закупівлі
  • Аукціони
  • Всі закупівлі
  • Плани закупівель
  • Підписані контракти
Prozorro logo Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO

Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «34113200-4»

  • ID: UA-2026-08-31-011898-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Електроквадроцикл

    Ім'я:
    Дмитро КОВАЛЬ
    E-mail: [email protected] Телефон: +380567565208 Веб сайт:
    http://dp.npu.gov.ua
    ЄДРПОУ:
    40108866
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    31 серп. 17:44

    Прийом пропозицій
    31 серп. 17:44 – 10 вер. 01:00
    Очікувана вартість

    507 333,33 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    7 дн.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-31-001938-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Квадроцикл

    Ім'я:
    Трофіменко Антон Миколайович
    E-mail: [email protected] Телефон: 380683285659 ЄДРПОУ:
    14321736
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    31 серп. 10:40

    Прийом пропозицій
    31 серп. 10:40 – 8 вер. 11:00
    Очікувана вартість

    906 670,00 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    5 дн. 10 г.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-28-007705-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Квадроцикл ODES ATV або еквівалент (код ДК 021: 2015 34110000-1 Легкові автомобілі (34113200-4 – Мотовсюдиходи))

    Ім'я:
    Ліля Крошна
    E-mail: [email protected] Телефон: +380984084314 ЄДРПОУ:
    35823471
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    28 серп. 14:37

    Прийом пропозицій
    28 серп. 14:37 – 5 вер. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    5 789 080,00 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    1 дн. 23 г.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-25-013588-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    спрощена закупівля

    Квадроцикли

    Ім'я:
    Кириченко Олександр Миколайович
    E-mail: [email protected] Телефон: +380669825115 ЄДРПОУ:
    24976272
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    25 серп. 19:10

    Прийом пропозицій
    1 вер. 08:00 – 4 вер. 08:00
    Очікувана вартість

    4 280 000,00 грн

    з ПДВ
    Прийом пропозицій

    1 дн. 7 г.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-25-001663-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Квадроцикл FORTE Shark III 250 легкоспл. диски, камуфляжний колір, згідно Національного класифікатора України ДК 021:2015: 34113200-4 — Мотовсюдиходи

    Ім'я:
    Борисенко Сергій Федорович
    E-mail: [email protected] Телефон: +380666444116 ЄДРПОУ:
    04058048
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    134 452,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-19-010909-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Квадроцикл Stels YK 450 L EPS або еквівалент

    Ім'я:
    Черкасова Тетяна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380967302734 ЄДРПОУ:
    04051342
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    19 серп. 16:28

    Прийом пропозицій
    19 серп. 16:28 – 27 серп. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    208 333,33 грн

    без ПДВ
    Закупівля не відбулась

  • ID: UA-2026-08-15-000314-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Мотовсюдиходи

    Ім'я:
    Очкуров Віктор
    E-mail: [email protected] Телефон: 380664143108 ЄДРПОУ:
    26615169
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    2 429 700,00 грн

    з ПДВ
    Додавання до звіту інформації про договір

  • ID: UA-2026-08-11-001351-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    спрощена закупівля

    Квадроцикл CFORCE 850 Touring Квадроцикл CFORCE 1000 TOURING Квадроцикл CFORCE 1000 touring premium

    Ім'я:
    Євген Посукан
    E-mail: [email protected] Телефон: +380972434418 ЄДРПОУ:
    26615064
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    11 серп. 09:47

    Прийом пропозицій
    17 серп. 00:00 – 21 серп. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    2 079 166,00 грн

    без ПДВ
    Завершена

  • ID: UA-2026-08-10-010088-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    спрощена закупівля

    Квадроцикли

    Ім'я:
    Микола Сало
    E-mail: [email protected] Телефон: +380322387400 ЄДРПОУ:
    08474967
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    10 серп. 16:25

    Прийом пропозицій
    14 серп. 16:20 – 19 серп. 07:20
    Очікувана вартість

    15 000 000,00 грн

    з ПДВ
    Завершена

  • ID: UA-2026-08-08-000324-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Легкові автомобілі (мотовсюдоходи)

    ЄДРПОУ:
    26630678
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    570 500,00 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-08-000106-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Легкові автомобілі (мотовсюдоходи)

    ЄДРПОУ:
    26630678
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    1 200 000,00 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-04-011199-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Квадроцикл

    Ім'я:
    Анастасія Пілявська
    E-mail: [email protected] Телефон: +380384936000 ЄДРПОУ:
    04060542
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    4 серп. 16:40

    Прийом пропозицій
    4 серп. 16:40 – 12 серп. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    504 944,00 грн

    без ПДВ
    Завершена

  • ID: UA-2026-08-03-003619-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Квадроцикл Stels YK 450 L EPS або еквівалент

    Ім'я:
    Черкасова Тетяна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380967302734 ЄДРПОУ:
    04051342
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    3 серп. 11:49

    Прийом пропозицій
    3 серп. 11:49 – 11 серп. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    208 333,33 грн

    без ПДВ
    Закупівля не відбулась

  • ID: UA-2026-07-28-010170-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Квадроцикл ODES ATV або еквівалент (код ДК 021: 2015 34110000-1 Легкові автомобілі (34113200-4 – Мотовсюдиходи))

    Ім'я:
    Ліля Крошна
    E-mail: [email protected] Телефон: +380984084314 ЄДРПОУ:
    35823471
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    28 лип. 16:05

    Прийом пропозицій
    28 лип. 16:05 – 5 серп. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    5 789 080,00 грн

    без ПДВ
    Скасована

  • ID: UA-2026-07-28-004032-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    спрощена закупівля

    Квадроцикл CFMOTO CFORCE 1000 TOURING Premium

    Ім'я:
    Микола Сало
    E-mail: [email protected] Телефон: +380322387400 ЄДРПОУ:
    08474967
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    28 лип. 11:38

    Прийом пропозицій
    1 серп. 11:34 – 6 серп. 11:35
    Очікувана вартість

    15 000 000,00 грн

    з ПДВ
    Скасована

  • ID: UA-2026-07-17-005689-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Квадроцикл CFMOTO CFORCE 850 TOURING Premium (або еквівалент)

    Ім'я:
    Оксана Усенко
    E-mail: [email protected] Телефон: +380995198856 ЄДРПОУ:
    04391167
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    17 лип. 13:10

    Прийом пропозицій
    17 лип. 13:10 – 25 лип. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    525 000,00 грн

    без ПДВ
    Завершена

  • ID: UA-2026-07-16-010489-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    спрощена закупівля

    Квадроцикл

    Ім'я:
    Антон ЩУКА
    E-mail: [email protected] Телефон: +380990947520 ЄДРПОУ:
    26642865
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    16 лип. 18:56

    Прийом пропозицій
    22 лип. 00:00 – 24 лип. 10:00
    Очікувана вартість

    1 400 000,00 грн

    з ПДВ
    Завершена

  • ID: UA-2026-07-14-001892-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Квадроцикл CFORCE 520 L або еквівалент

    Ім'я:
    Юлія Сіленко
    E-mail: [email protected] Телефон: +380678105953 ЄДРПОУ:
    04410812
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    14 лип. 10:25

    Прийом пропозицій
    14 лип. 10:25 – 22 лип. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    304 166,67 грн

    без ПДВ
    Скасована

  • ID: UA-2026-07-13-010887-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Квадроцикл LINHAI модель LANDFORCE 1000 (або еквівалент)

    Ім'я:
    Ващук Дмитро Олександрович
    E-mail: [email protected] Телефон: +380979512957 ЄДРПОУ:
    02739212
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    13 лип. 17:34

    Прийом пропозицій
    13 лип. 17:34 – 21 лип. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    1 058 333,34 грн

    без ПДВ
    Завершена

  • ID: UA-2026-07-13-009310-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    спрощена закупівля

    квадроцикл CFORCE 1000 TOURING 2026 року

    Ім'я:
    Євген Посукан
    E-mail: [email protected] Телефон: +380972434418 ЄДРПОУ:
    26615064
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    13 лип. 15:56

    Прийом пропозицій
    17 лип. 00:00 – 22 лип. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    533 333,33 грн

    без ПДВ
    Завершена

1 2 3 .. 12 >
Zakupivli.Pro ios Zakupivli.Pro android
  • Тарифи
  • Контакти
  • Мобільний застосунок
  • Публічна оферта
  • Регламент
  • Про майданчик
  • Навчання
  • Тренажер аукціонів
  • Інтеграція з нами
  • Політика конфіденційності
  • Тендерне законодавство
© zakupivli.pro, 2016-2026

Акредитований учасник електронної системи публічних закупівель України Prozorro