Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «34113000-2»
-
ID: UA-2026-08-31-011898-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЕлектроквадроцикл
Оголошено31 серп. 17:44
Прийом пропозицій31 серп. 17:44 – 10 вер. 01:00 -
ID: UA-2026-08-31-001938-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКвадроцикл
Оголошено31 серп. 10:40
Прийом пропозицій31 серп. 10:40 – 8 вер. 11:00 -
ID: UA-2026-08-28-007705-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКвадроцикл ODES ATV або еквівалент (код ДК 021: 2015 34110000-1 Легкові автомобілі (34113200-4 – Мотовсюдиходи))
Оголошено28 серп. 14:37
Прийом пропозицій28 серп. 14:37 – 5 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-25-013588-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляКвадроцикли
Ім'я:Кириченко Олександр МиколайовичE-mail: [email protected] Телефон: +380669825115 ЄДРПОУ:24976272Оголошено25 серп. 19:10
Прийом пропозицій1 вер. 08:00 – 4 вер. 08:00 -
ID: UA-2026-08-25-001663-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКвадроцикл FORTE Shark III 250 легкоспл. диски, камуфляжний колір, згідно Національного класифікатора України ДК 021:2015: 34113200-4 — Мотовсюдиходи
Очікувана вартість134 452,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-19-010909-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКвадроцикл Stels YK 450 L EPS або еквівалент
Оголошено19 серп. 16:28
Прийом пропозицій19 серп. 16:28 – 27 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість208 333,33 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-08-19-000718-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЛегкові автомобілі - за кодом ДК 021:2015 – 34110000-1 (Автомобіль позашляховик SUZUKI S-CROSS 4х4 (інвестиційна програма на 2026 рік - п.VІ.1.5))
Оголошено19 серп. 09:17
Прийом пропозицій19 серп. 09:17 – 31 серп. 12:00Очікувана вартість989 100,00 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-08-15-000314-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМотовсюдиходи
Очікувана вартість2 429 700,00 грн
з ПДВДодавання до звіту інформації про договір -
ID: UA-2026-08-14-002932-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиАвтомобіль Toyota Land Cruiser Prado (або еквівалент) для потреб ЗСУ.
Оголошено14 серп. 10:52
Прийом пропозицій14 серп. 10:52 – 22 серп. 01:00Очікувана вартість2 491 666,70 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-08-13-005281-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЛегковий автомобіль типу PICUP Toyota HILUX, що був у використанні
Очікувана вартість0,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-13-004865-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЛегковий автомобіль типу PICUP Nissan Navara, що був у використанні
Очікувана вартість0,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-11-011299-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЛегковий автомобіль
Оголошено11 серп. 16:23
Прийом пропозицій11 серп. 16:23 – 19 серп. 10:00Очікувана вартість1 688 333,33 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-08-11-010647-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЛегковий автомобіль
Оголошено11 серп. 15:59
Прийом пропозицій11 серп. 15:59 – 19 серп. 10:00Очікувана вартість1 595 833,33 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-08-11-001351-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляКвадроцикл CFORCE 850 Touring Квадроцикл CFORCE 1000 TOURING Квадроцикл CFORCE 1000 touring premium
Оголошено11 серп. 09:47
Прийом пропозицій17 серп. 00:00 – 21 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість2 079 166,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-08-10-010088-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляКвадроцикли
Оголошено10 серп. 16:25
Прийом пропозицій14 серп. 16:20 – 19 серп. 07:20Очікувана вартість15 000 000,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-08-08-000324-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЛегкові автомобілі (мотовсюдоходи)
Очікувана вартість570 500,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-08-000106-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЛегкові автомобілі (мотовсюдоходи)
Очікувана вартість1 200 000,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-07-004037-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЛегкові автомобілі - за кодом ДК 021:2015 – 34110000-1 (Автомобіль позашляховик пікап Mitsubishi L200 з кунгом (Інвестиційна програма на 2026 рік – п. VI.1.4))
Оголошено7 серп. 11:34
Прийом пропозицій7 серп. 11:34 – 19 серп. 12:00Очікувана вартість1 606 350,00 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-08-07-003594-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЛегкові автомобілі - за кодом ДК 021:2015 – 34110000-1 (Автомобіль позашляховик SUZUKI S-CROSS 4х4 (інвестиційна програма на 2026 рік - п.VІ.1.5))
Оголошено7 серп. 11:19
Прийом пропозицій7 серп. 11:19 – 17 серп. 12:00Очікувана вартість900 000,00 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-08-05-009839-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015 34110000-1 Легкові автомобілі: автомобіль типу SKODA Kodiaq Kodiaq у комплектації Sportline або еквівалент (уточнюючий код 34113000-2 Повнопривідні транспортні засоби)
Оголошено5 серп. 15:37
Прийом пропозицій5 серп. 15:37 – 13 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість5 780 112,50 грн
без ПДВЗавершена