Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «34111200-0»
-
ID: UA-2026-08-06-011413-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЛегковий автомобіль
Оголошено6 серп. 18:04
Прийом пропозицій6 серп. 18:04 – 14 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість1 334 962,78 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-31-008607-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиСпеціалізований автомобіль на базі RENAULT TALIANT або «еквівалент»
Оголошено31 лип. 16:55
Прийом пропозицій31 лип. 16:55 – 10 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість750 000,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-28-012084-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиАвтомобиль спеціалізованого призначення
Оголошено28 лип. 18:22
Прийом пропозицій28 лип. 18:22 – 5 серп. 09:00Очікувана вартість1 827 812,50 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-06-28-000427-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЛегкові автомобілі Toyota COROLLA 1.6 LIVE або еквівалент
Ім'я:Башлик Лідія ЛеонідівнаE-mail: [email protected] Телефон: 0487388575 Веб сайт: ЄДРПОУ:01125672Оголошено28 черв. 21:50
Прийом пропозицій28 черв. 21:50 – 6 лип. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість1 963 815,55 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-06-22-010276-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЛегковий автомобіль спеціалізованого призначення (код ДК 021:2015 – 34110000-1 «Легкові автомобілі», уточнений код ДК 021:2015 – 34111200-0 – Легкові автомобілі типу «седан»)
Оголошено22 черв. 16:16
Прийом пропозицій22 черв. 16:16 – 1 лип. 00:05Очікувана вартість2 174 500,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-06-10-000219-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЛегковий автомобіль
Оголошено10 черв. 08:29
Прийом пропозицій10 черв. 08:29 – 18 черв. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість1 276 100,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-05-28-012928-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЛегковий автомобіль
Оголошено28 трав. 20:41
Прийом пропозицій28 трав. 20:41 – 5 черв. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість1 276 100,00 грн
з ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-04-28-009433-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиСпеціалізований автомобіль на базі RENAULT TALIANT або «еквівалент»
Оголошено28 квіт. 14:39
Прийом пропозицій28 квіт. 14:39 – 7 трав. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість855 000,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-04-21-013564-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЛегковий автомобіль Toyota CAMRY 2.5 COMFORT або еквівалент
Ім'я:Башлик Лідія ЛеонідівнаE-mail: [email protected] Телефон: 0487388575 Веб сайт: ЄДРПОУ:01125672Оголошено21 квіт. 23:47
Прийом пропозицій21 квіт. 23:47 – 30 квіт. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість1 344 538,88 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-04-06-012234-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиАвтомобіль легковий, код ДК 021:2015:34110000-1 Легкові автомобілі (Код номенклатурної позиції за ДК 021:2015: 34111200-0 Легкові автомобілі типу «седан»).
Оголошено6 квіт. 16:42
Прийом пропозицій6 квіт. 16:42 – 14 квіт. 10:00Очікувана вартість1 509 000,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-04-06-010993-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиАвтомобіль легковий, код ДК 021:2015:34110000-1 Легкові автомобілі (Код номенклатурної позиції за ДК 021:2015: 34111200-0 Легкові автомобілі типу «седан»).
Оголошено6 квіт. 16:01
Прийом пропозицій6 квіт. 16:01 – 14 квіт. 10:00Очікувана вартість1 509 000,00 грн
з ПДВСкасована -
ID: UA-2026-03-25-014515-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЛегковий автомобіль
Оголошено25 бер. 18:52
Прийом пропозицій25 бер. 18:52 – 7 квіт. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість599 000,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2025-12-26-009902-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015- 34110000-1 - Легкові автомобілі (Легковий автомобіль пасажирський)
Очікувана вартість1 567 900,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-12-12-016537-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015- 34110000-1 - Легкові автомобілі (Легковий автомобіль пасажирський)
Оголошено12 груд. 2025 15:20
Прийом пропозицій12 груд. 2025 15:20 – 20 груд. 2025 09:00Очікувана вартість1 577 980,00 грн
з ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2025-12-09-000722-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЛегковий автомобіль Skoda Superb (або еквівалент)
Оголошено9 груд. 2025 08:49
Прийом пропозицій9 груд. 2025 08:49 – 17 груд. 2025 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість2 228 400,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2025-12-08-015295-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015 34110000-1 Легкові автомобілі: автомобіль типу SKODA Superb або еквівалент (уточнюючий код 34111200-0 Легкові автомобілі типу «седан»)
Оголошено8 груд. 2025 15:32
Прийом пропозицій8 груд. 2025 15:32 – 16 груд. 2025 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість4 492 898,67 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2025-11-19-017212-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями34110000-1 «Легкові автомобілі» (Лот №1 - Легковий автомобіль; лот №2 - Спеціалізований легковий автомобіль)
Ім'я:Ропай Сергій СергійовичE-mail: [email protected] Телефон: +380442716469, +380442716478 ЄДРПОУ:40108616Оголошено19 лист. 2025 19:06
Прийом пропозицій19 лист. 2025 19:06 – 27 лист. 2025 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість2 948 200,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2025-11-06-014116-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЛегковий автомобіль
Ім'я:Олена Федорівна ВишникE-mail: [email protected] Телефон: +380534594342 Веб сайт: ЄДРПОУ:40202143Оголошено6 лист. 2025 16:09
Прийом пропозицій6 лист. 2025 16:09 – 14 лист. 2025 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість750 900,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2025-10-29-013895-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЛот 1 - легковий автомобіль, лот 2 - легковий автомобіль
Ім'я:Олена Федорівна ВишникE-mail: [email protected] Телефон: +380534594342 Веб сайт: ЄДРПОУ:40202143Оголошено29 жовт. 2025 17:26
Прийом пропозицій29 жовт. 2025 17:26 – 6 лист. 2025 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість1 941 945,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2025-10-07-013660-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиАвтомобілі легкові
Ім'я:Михальчук Сергій ГригоровичE-mail: [email protected] Телефон: 380384263888 Веб сайт: ЄДРПОУ:21313677Оголошено7 жовт. 2025 16:46
Прийом пропозицій7 жовт. 2025 16:46 – 16 жовт. 2025 10:00Очікувана вартість10 624 373,33 грн
без ПДВЗавершена