Zakupivli.Pro logo
  • Державним замовникам
  • Постачальникам
  • Комерційним замовникам
  • Учасникам аукціонів
  • Організаторам аукціонів
  • Пн - Пт, 8:00 - 19:00
  • +38 067 827 00 11
  • +38 050 827 00 11
  • +38 063 827 00 11
  • zakupaiko logo

    АІ-помічник Закупайко

    Цілодобово

  • Напишіть нам
Наші сервіси

Всі сервіси компанії

  • Prozorro

    Державні закупівлі

  • Prozorro Market

    Закупівлі без тендеру

  • Комерційні тендери

    Комерційні закупівлі

  • Prozorro.Продажі

    Аукціони

  • Вчасно

    Електронний документообіг

Про нас
Ukr
  • Українська
  • English
Увійти до кабінету
Зареєструватись
Контакти
  • +38 067 827 00 11
Навчання
  • Державним замовникам
  • Постачальникам
  • Комерційним замовникам
  • Учасникам аукціонів
  • Організаторам аукціонів
Наші сервіси
  • Prozorro

    Державні закупівлі

  • Prozorro Market

    Закупівлі без тендеру

  • Комерційні тендери

    Комерційні закупівлі

  • Prozorro.Продажі

    Аукціони

  • Вчасно

    Електронний документообіг

Про нас
Увійти до кабінету
Зареєструватись
English
  • Державні закупівлі Держзакупівлі
  • Комерційні закупівлі
  • Аукціони
  • Всі закупівлі
  • Плани закупівель
  • Підписані контракти
Prozorro logo Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO

Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «34111100-9»

  • ID: UA-2026-08-21-005016-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Автомобілі спеціалізованого призначення

    Ім'я:
    Галина Капітан
    E-mail: [email protected] Телефон: +380382699820 ЄДРПОУ:
    42335958
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    21 серп. 11:53

    Прийом пропозицій
    21 серп. 11:53 – 29 серп. 09:00
    Очікувана вартість

    3 632 893,33 грн

    без ПДВ
    Пропозиції розглянуто

  • ID: UA-2026-08-19-006338-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Легкові автомобілі спеціалізованого призначення (код ДК 021:2015 – 34110000-1 «Легкові автомобілі», уточнений код ДК 021:2015 – 34111100-9 – «Легкові автомобілі типу «універсал»)

    Ім'я:
    Юрій Божко
    E-mail: [email protected] Телефон: +0322523087 Веб сайт:
    https://securitypolice.com.ua/
    ЄДРПОУ:
    40108887
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    19 серп. 13:12

    Прийом пропозицій
    19 серп. 13:12 – 27 серп. 00:05
    Очікувана вартість

    2 427 212,00 грн

    без ПДВ
    Пропозиції розглянуто

  • ID: UA-2026-08-04-007650-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Легковий автомобіль (спеціалізований)

    Ім'я:
    Олексій Виговський
    E-mail: [email protected] Телефон: +380503552961 Веб сайт:
    https://dsbt.gov.ua
    ЄДРПОУ:
    39816845
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    4 серп. 14:27

    Прийом пропозицій
    4 серп. 14:27 – 12 серп. 08:00
    Очікувана вартість

    1 295 000,00 грн

    без ПДВ
    Завершена

  • ID: UA-2026-07-24-006623-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Автомобіль Citroen Berlingo або еквівалент ( р. 6.2.1 ІП 2026)

    Ім'я:
    Дмитро Козаченко
    E-mail: [email protected] Телефон: +380985097800, +380501752800, +380734807400 Веб сайт:
    http://www.energy.mk.ua/
    ЄДРПОУ:
    23399393
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    24 лип. 13:59

    Прийом пропозицій
    24 лип. 13:59 – 3 серп. 09:00
    Очікувана вартість

    10 609 275,00 грн

    без ПДВ
    Завершена

  • ID: UA-2026-07-14-009992-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Легковий автомобіль спеціалізований

    Ім'я:
    Ольга Косяк
    E-mail: [email protected] Телефон: +380567450307 Веб сайт:
    https://dp.dsns.gov.ua/
    ЄДРПОУ:
    38598371
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    14 лип. 15:56

    Прийом пропозицій
    14 лип. 15:56 – 3 серп. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    916 666,67 грн

    без ПДВ
    Закупівля не відбулась

  • ID: UA-2026-07-14-002628-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Легковий автомобіль спеціалізований

    Ім'я:
    Ольга Косяк
    E-mail: [email protected] Телефон: +380567450307 Веб сайт:
    https://dp.dsns.gov.ua/
    ЄДРПОУ:
    38598371
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    14 лип. 10:45

    Прийом пропозицій
    14 лип. 10:45 – 3 серп. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    957 000,00 грн

    без ПДВ
    Закупівля не відбулась

  • ID: UA-2026-07-06-004920-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Автомобіль Citroen Berlingo або еквівалент ( р. 6.2.1 ІП 2026)

    Ім'я:
    Дмитро Козаченко
    E-mail: [email protected] Телефон: +380985097800, +380501752800, +380734807400 Веб сайт:
    http://www.energy.mk.ua/
    ЄДРПОУ:
    23399393
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    6 лип. 13:34

    Прийом пропозицій
    6 лип. 13:34 – 14 лип. 08:00
    Очікувана вартість

    7 200 000,00 грн

    без ПДВ
    Закупівля не відбулась

  • ID: UA-2026-06-29-007673-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Автомобіль Renault Duster Evolution або еквівалент

    Ім'я:
    Антоніна Якименко
    E-mail: [email protected] Телефон: +380680807973 Веб сайт:
    https://gromada.org.ua/gromada/chkalovska-otg/main/
    ЄДРПОУ:
    41060710
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    29 черв. 16:29

    Прийом пропозицій
    29 черв. 16:29 – 7 лип. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    1 236 500,00 грн

    з ПДВ
    Завершена

  • ID: UA-2026-06-26-007965-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    34110000-1 - Легкові автомобілі (Легковий автомобіль)

    Ім'я:
    Юлія Латиф
    E-mail: [email protected] Телефон: +380444526340, +380994221614 ЄДРПОУ:
    03359687
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    26 черв. 14:28

    Прийом пропозицій
    26 черв. 14:28 – 4 лип. 08:00
    Очікувана вартість

    1 171 000,00 грн

    з ПДВ
    Завершена

  • ID: UA-2026-06-24-010877-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    «Автомобіль легковий з підвищеним кліренсом типу Renault Duster (або аналог)» код ДК 021:2015 – 34110000-1 Легкові автомобілі

    Ім'я:
    Яковенко Олег Валерійович
    E-mail: [email protected] Телефон: 380577401375 Веб сайт:
    https://www.oblenergo.kharkov.ua
    ЄДРПОУ:
    00131954
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    24 черв. 15:54

    Прийом пропозицій
    24 черв. 15:54 – 3 лип. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    3 804 888,89 грн

    без ПДВ
    Завершена

  • ID: UA-2026-06-19-009310-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Легковий автомобіль спеціалізованого призначення (код ДК 021:2015 – 34110000-1 «Легкові автомобілі», уточнений код ДК 021:2015 – 34111100-9 – «Легкові автомобілі типу «універсал»)

    Ім'я:
    Юрій Божко
    E-mail: [email protected] Телефон: +0322523087 Веб сайт:
    https://securitypolice.com.ua/
    ЄДРПОУ:
    40108887
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    19 черв. 14:40

    Прийом пропозицій
    19 черв. 14:40 – 29 черв. 00:05
    Очікувана вартість

    1 449 880,00 грн

    з ПДВ
    Завершена

  • ID: UA-2026-06-11-013531-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Легковий автомобіль спеціалізованого призначення (код ДК 021:2015 – 34110000-1 «Легкові автомобілі», уточнений код ДК 021:2015 – 34111100-9 – «Легкові автомобілі типу «універсал»)

    Ім'я:
    Юрій Божко
    E-mail: [email protected] Телефон: +0322523087 Веб сайт:
    https://securitypolice.com.ua/
    ЄДРПОУ:
    40108887
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    11 черв. 17:52

    Прийом пропозицій
    11 черв. 17:52 – 19 черв. 00:05
    Очікувана вартість

    1 449 880,00 грн

    з ПДВ
    Закупівля не відбулась

  • ID: UA-2026-06-03-011515-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    ДК 021:2015 код 34110000-1 Легкові автомобілі (Легкові автомобілі для філії "Каскад Київських ГЕС і ГАЕС" ПрАТ "Укргідроенерго")

    Ім'я:
    Сергій КУЧЕРЕНКО
    E-mail: [email protected] Телефон: 380459658651 ЄДРПОУ:
    20588716
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    3 черв. 15:59

    Прийом пропозицій
    3 черв. 15:59 – 12 черв. 09:00
    Очікувана вартість

    2 198 222,22 грн

    без ПДВ
    Завершена

  • ID: UA-2026-05-22-009705-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Автомобіль JEEP GRAND CHEROKEE

    Ім'я:
    Дуда Ігор Іванович
    E-mail: [email protected] Телефон: +380962925149 ЄДРПОУ:
    23949155
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    844 106,30 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-05-08-010642-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Легковий автомобіль SUZUKI S-CROSS або еквівалент

    Ім'я:
    Дзюман Оксана Володимирівна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380687271968 ЄДРПОУ:
    41777601
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    8 трав. 15:18

    Прийом пропозицій
    8 трав. 15:18 – 16 трав. 01:00
    Очікувана вартість

    1 109 000,00 грн

    з ПДВ
    Завершена

  • ID: UA-2026-05-05-014711-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    спрощена закупівля

    Автомобілі спеціалізованого призначення

    Ім'я:
    Віктор Станкевич
    E-mail: [email protected] Телефон: +380442262399 ЄДРПОУ:
    00037478
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    5 трав. 18:02

    Прийом пропозицій
    9 трав. 10:00 – 13 трав. 10:00
    Очікувана вартість

    9 913 032,00 грн

    з ПДВ
    Завершена

  • ID: UA-2026-05-04-007352-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Легковий автомобіль (електромобіль) згідно з кодом ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник» - 34110000-1 - Легкові автомобілі

    Ім'я:
    Тетяна Ковтун
    E-mail: [email protected] Телефон: +380472316919 ЄДРПОУ:
    02005349
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    4 трав. 13:55

    Прийом пропозицій
    4 трав. 13:55 – 12 трав. 01:00
    Очікувана вартість

    1 200 000,00 грн

    з ПДВ
    Завершена

  • ID: UA-2026-04-21-006007-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Легковий автомобіль (Інвестиційна програма ПрАТ "Львівобленерго" на 2026 рік, розділ 6, пункт 6.2)

    Ім'я:
    Соколов Володимир Михайлович
    E-mail: [email protected] Телефон: 380322392367 ЄДРПОУ:
    00131587
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    21 квіт. 13:26

    Прийом пропозицій
    21 квіт. 13:26 – 29 квіт. 09:00
    Очікувана вартість

    998 196,00 грн

    з ПДВ
    Завершена

  • ID: UA-2026-04-21-002854-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    ДК 021:2015: 34110000-1 - Легкові автомобілі (Легковий автомобіль)

    Ім'я:
    Анна Мартинова
    E-mail: [email protected] Телефон: +380502913200 ЄДРПОУ:
    01990795
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    21 квіт. 10:59

    Прийом пропозицій
    21 квіт. 10:59 – 29 квіт. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    1 093 070,00 грн

    з ПДВ
    Завершена

  • ID: UA-2026-04-16-006784-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Автомобіль легковий Renault EXPRESS (або еквівалент), за кодом ДК 021:2015 - 34110000-1 – Легкові автомобілі (34111100-9 - Легкові автомобілі типу «універсал»)

    Ім'я:
    Інна Голубенко
    E-mail: [email protected] Телефон: +380516173968 ЄДРПОУ:
    02226381
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    16 квіт. 13:15

    Прийом пропозицій
    16 квіт. 13:15 – 24 квіт. 09:00
    Очікувана вартість

    1 065 000,00 грн

    з ПДВ
    Завершена

1 2 3 .. 27 >
Zakupivli.Pro ios Zakupivli.Pro android
  • Тарифи
  • Контакти
  • Мобільний застосунок
  • Публічна оферта
  • Регламент
  • Про майданчик
  • Навчання
  • Тренажер аукціонів
  • Інтеграція з нами
  • Політика конфіденційності
  • Тендерне законодавство
© zakupivli.pro, 2016-2026

Акредитований учасник електронної системи публічних закупівель України Prozorro