Zakupivli.Pro logo
  • Державним замовникам
  • Постачальникам
  • Комерційним замовникам
  • Учасникам аукціонів
  • Організаторам аукціонів
  • Пн - Пт, 8:00 - 19:00
  • +38 067 827 00 11
  • +38 050 827 00 11
  • +38 063 827 00 11
  • zakupaiko logo

    АІ-помічник Закупайко

    Цілодобово

  • Напишіть нам
Наші сервіси

Всі сервіси компанії

  • Prozorro

    Державні закупівлі

  • Prozorro Market

    Закупівлі без тендеру

  • Комерційні тендери

    Комерційні закупівлі

  • Prozorro.Продажі

    Аукціони

  • Вчасно

    Електронний документообіг

Про нас
Ukr
  • Українська
  • English
Увійти до кабінету
Зареєструватись
Контакти
  • +38 067 827 00 11
Навчання
  • Державним замовникам
  • Постачальникам
  • Комерційним замовникам
  • Учасникам аукціонів
  • Організаторам аукціонів
Наші сервіси
  • Prozorro

    Державні закупівлі

  • Prozorro Market

    Закупівлі без тендеру

  • Комерційні тендери

    Комерційні закупівлі

  • Prozorro.Продажі

    Аукціони

  • Вчасно

    Електронний документообіг

Про нас
Увійти до кабінету
Зареєструватись
English
  • Державні закупівлі Держзакупівлі
  • Комерційні закупівлі
  • Аукціони
  • Всі закупівлі
  • Плани закупівель
  • Підписані контракти
Prozorro logo Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO

Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «34111000-8»

  • ID: UA-2026-08-29-000660-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Легковий автомобіль спеціалізованого призначення

    Ім'я:
    Вікторія Зуйкова
    E-mail: [email protected] Телефон: +380662355674 Веб сайт:
    https://ndekc.dn.ua
    ЄДРПОУ:
    25574914
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    29 серп. 18:03

    Прийом пропозицій
    29 серп. 18:03 – 7 вер. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    1 250 166,67 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    4 дн. 9 г. 52 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-24-010556-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Автомобіль пасажирський фургон FIAT SCUDO Ulysse L3Y1 MY2025 (або еквівалент)

    Ім'я:
    Алла Бондарець
    E-mail: [email protected] Телефон: +380988625107 ЄДРПОУ:
    44053455
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    24 серп. 21:19

    Прийом пропозицій
    24 серп. 21:19 – 1 вер. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    1 561 666,67 грн

    без ПДВ
    Кваліфікація

  • ID: UA-2026-08-21-005016-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Автомобілі спеціалізованого призначення

    Ім'я:
    Галина Капітан
    E-mail: [email protected] Телефон: +380382699820 ЄДРПОУ:
    42335958
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    21 серп. 11:53

    Прийом пропозицій
    21 серп. 11:53 – 29 серп. 09:00
    Очікувана вартість

    3 632 893,33 грн

    без ПДВ
    Пропозиції розглянуто

  • ID: UA-2026-08-19-006338-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Легкові автомобілі спеціалізованого призначення (код ДК 021:2015 – 34110000-1 «Легкові автомобілі», уточнений код ДК 021:2015 – 34111100-9 – «Легкові автомобілі типу «універсал»)

    Ім'я:
    Юрій Божко
    E-mail: [email protected] Телефон: +0322523087 Веб сайт:
    https://securitypolice.com.ua/
    ЄДРПОУ:
    40108887
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    19 серп. 13:12

    Прийом пропозицій
    19 серп. 13:12 – 27 серп. 00:05
    Очікувана вартість

    2 427 212,00 грн

    без ПДВ
    Пропозиції розглянуто

  • ID: UA-2026-08-17-006522-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Спеціалізовані автомобілі на базі Renault Duster

    Ім'я:
    Олена Бончук
    E-mail: [email protected] Телефон: +380522320811 Веб сайт:
    http://kr.consumer.gov.ua/
    ЄДРПОУ:
    40342220
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    17 серп. 14:17

    Прийом пропозицій
    17 серп. 14:17 – 25 серп. 10:00
    Очікувана вартість

    1 854 166,67 грн

    без ПДВ
    Завершена

  • ID: UA-2026-08-06-011413-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Легковий автомобіль

    Ім'я:
    Мартинчук Петро
    E-mail: [email protected] Телефон: 380979417788 ЄДРПОУ:
    40109105
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    6 серп. 18:04

    Прийом пропозицій
    6 серп. 18:04 – 14 серп. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    1 334 962,78 грн

    без ПДВ
    Завершена

  • ID: UA-2026-08-04-007650-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Легковий автомобіль (спеціалізований)

    Ім'я:
    Олексій Виговський
    E-mail: [email protected] Телефон: +380503552961 Веб сайт:
    https://dsbt.gov.ua
    ЄДРПОУ:
    39816845
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    4 серп. 14:27

    Прийом пропозицій
    4 серп. 14:27 – 12 серп. 08:00
    Очікувана вартість

    1 295 000,00 грн

    без ПДВ
    Завершена

  • ID: UA-2026-07-31-008607-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Спеціалізований автомобіль на базі RENAULT TALIANT або «еквівалент»

    Ім'я:
    Тетяна Павлюк
    E-mail: [email protected] Телефон: +380975103363 Веб сайт:
    http://zt-dpss.gov.ua/
    ЄДРПОУ:
    40346926
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    31 лип. 16:55

    Прийом пропозицій
    31 лип. 16:55 – 10 серп. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    750 000,00 грн

    без ПДВ
    Завершена

  • ID: UA-2026-07-30-000887-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Легковий автомобіль RENAULT KARDIAN або еквівалент

    Ім'я:
    Юлія Фатікзянова
    E-mail: [email protected] Телефон: +380542785777, +380996433461 Веб сайт:
    http://sm.gov.ua
    ЄДРПОУ:
    14005581
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    30 лип. 09:33

    Прийом пропозицій
    30 лип. 09:33 – 10 серп. 08:00
    Очікувана вартість

    750 000,00 грн

    без ПДВ
    Завершена

  • ID: UA-2026-07-28-012084-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Автомобиль спеціалізованого призначення

    Ім'я:
    Галина Капітан
    E-mail: [email protected] Телефон: +380382699820 ЄДРПОУ:
    42335958
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    28 лип. 18:22

    Прийом пропозицій
    28 лип. 18:22 – 5 серп. 09:00
    Очікувана вартість

    1 827 812,50 грн

    без ПДВ
    Завершена

  • ID: UA-2026-07-24-006623-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Автомобіль Citroen Berlingo або еквівалент ( р. 6.2.1 ІП 2026)

    Ім'я:
    Дмитро Козаченко
    E-mail: [email protected] Телефон: +380985097800, +380501752800, +380734807400 Веб сайт:
    http://www.energy.mk.ua/
    ЄДРПОУ:
    23399393
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    24 лип. 13:59

    Прийом пропозицій
    24 лип. 13:59 – 3 серп. 09:00
    Очікувана вартість

    10 609 275,00 грн

    без ПДВ
    Завершена

  • ID: UA-2026-07-14-009992-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Легковий автомобіль спеціалізований

    Ім'я:
    Ольга Косяк
    E-mail: [email protected] Телефон: +380567450307 Веб сайт:
    https://dp.dsns.gov.ua/
    ЄДРПОУ:
    38598371
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    14 лип. 15:56

    Прийом пропозицій
    14 лип. 15:56 – 3 серп. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    916 666,67 грн

    без ПДВ
    Закупівля не відбулась

  • ID: UA-2026-07-14-002628-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Легковий автомобіль спеціалізований

    Ім'я:
    Ольга Косяк
    E-mail: [email protected] Телефон: +380567450307 Веб сайт:
    https://dp.dsns.gov.ua/
    ЄДРПОУ:
    38598371
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    14 лип. 10:45

    Прийом пропозицій
    14 лип. 10:45 – 3 серп. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    957 000,00 грн

    без ПДВ
    Закупівля не відбулась

  • ID: UA-2026-07-06-004920-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Автомобіль Citroen Berlingo або еквівалент ( р. 6.2.1 ІП 2026)

    Ім'я:
    Дмитро Козаченко
    E-mail: [email protected] Телефон: +380985097800, +380501752800, +380734807400 Веб сайт:
    http://www.energy.mk.ua/
    ЄДРПОУ:
    23399393
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    6 лип. 13:34

    Прийом пропозицій
    6 лип. 13:34 – 14 лип. 08:00
    Очікувана вартість

    7 200 000,00 грн

    без ПДВ
    Закупівля не відбулась

  • ID: UA-2026-06-29-007673-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Автомобіль Renault Duster Evolution або еквівалент

    Ім'я:
    Антоніна Якименко
    E-mail: [email protected] Телефон: +380680807973 Веб сайт:
    https://gromada.org.ua/gromada/chkalovska-otg/main/
    ЄДРПОУ:
    41060710
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    29 черв. 16:29

    Прийом пропозицій
    29 черв. 16:29 – 7 лип. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    1 236 500,00 грн

    з ПДВ
    Завершена

  • ID: UA-2026-06-28-000427-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Легкові автомобілі Toyota COROLLA 1.6 LIVE або еквівалент

    Ім'я:
    Башлик Лідія Леонідівна
    E-mail: [email protected] Телефон: 0487388575 Веб сайт:
    https://seaport.com.ua/
    ЄДРПОУ:
    01125672
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    28 черв. 21:50

    Прийом пропозицій
    28 черв. 21:50 – 6 лип. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    1 963 815,55 грн

    без ПДВ
    Завершена

  • ID: UA-2026-06-26-007965-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    34110000-1 - Легкові автомобілі (Легковий автомобіль)

    Ім'я:
    Юлія Латиф
    E-mail: [email protected] Телефон: +380444526340, +380994221614 ЄДРПОУ:
    03359687
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    26 черв. 14:28

    Прийом пропозицій
    26 черв. 14:28 – 4 лип. 08:00
    Очікувана вартість

    1 171 000,00 грн

    з ПДВ
    Завершена

  • ID: UA-2026-06-24-010877-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    «Автомобіль легковий з підвищеним кліренсом типу Renault Duster (або аналог)» код ДК 021:2015 – 34110000-1 Легкові автомобілі

    Ім'я:
    Яковенко Олег Валерійович
    E-mail: [email protected] Телефон: 380577401375 Веб сайт:
    https://www.oblenergo.kharkov.ua
    ЄДРПОУ:
    00131954
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    24 черв. 15:54

    Прийом пропозицій
    24 черв. 15:54 – 3 лип. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    3 804 888,89 грн

    без ПДВ
    Завершена

  • ID: UA-2026-06-22-010276-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Легковий автомобіль спеціалізованого призначення (код ДК 021:2015 – 34110000-1 «Легкові автомобілі», уточнений код ДК 021:2015 – 34111200-0 – Легкові автомобілі типу «седан»)

    Ім'я:
    Юрій Божко
    E-mail: [email protected] Телефон: +0322523087 Веб сайт:
    https://securitypolice.com.ua/
    ЄДРПОУ:
    40108887
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    22 черв. 16:16

    Прийом пропозицій
    22 черв. 16:16 – 1 лип. 00:05
    Очікувана вартість

    2 174 500,00 грн

    з ПДВ
    Завершена

  • ID: UA-2026-06-19-009310-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Легковий автомобіль спеціалізованого призначення (код ДК 021:2015 – 34110000-1 «Легкові автомобілі», уточнений код ДК 021:2015 – 34111100-9 – «Легкові автомобілі типу «універсал»)

    Ім'я:
    Юрій Божко
    E-mail: [email protected] Телефон: +0322523087 Веб сайт:
    https://securitypolice.com.ua/
    ЄДРПОУ:
    40108887
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    19 черв. 14:40

    Прийом пропозицій
    19 черв. 14:40 – 29 черв. 00:05
    Очікувана вартість

    1 449 880,00 грн

    з ПДВ
    Завершена

1 2 3 .. 66 >
Zakupivli.Pro ios Zakupivli.Pro android
  • Тарифи
  • Контакти
  • Мобільний застосунок
  • Публічна оферта
  • Регламент
  • Про майданчик
  • Навчання
  • Тренажер аукціонів
  • Інтеграція з нами
  • Політика конфіденційності
  • Тендерне законодавство
© zakupivli.pro, 2016-2026

Акредитований учасник електронної системи публічних закупівель України Prozorro