Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «34100000-8»
-
ID: UA-2026-09-05-000247-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗапит ціни пропозиціїАвтомобіль типу пікап
Оголошено5 вер. 11:48
Прийом пропозицій5 вер. 11:48 – 9 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-05-000213-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗапит ціни пропозиціїАвтомобілі типу пікап
Оголошено5 вер. 11:15
Прийом пропозицій5 вер. 11:15 – 9 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-05-000200-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляавтомобіль повнопривідний типу пікап MAXUS T60 - 5 шт.
Оголошено5 вер. 10:58
Прийом пропозицій10 вер. 00:00 – 15 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-05-000099-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляRenault Duster 2026 1,5D МКП6» комплектації «Evolution» сірий сланець
Оголошено5 вер. 09:32
Прийом пропозицій10 вер. 09:28 – 15 вер. 09:28 -
ID: UA-2026-09-05-000093-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляRenault Duster 2026 1,5D МКП6» комплектації «Evolution» бежевий піщаник
Оголошено5 вер. 09:24
Прийом пропозицій10 вер. 09:14 – 15 вер. 09:14 -
ID: UA-2026-09-04-014236-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЛегковий автомобіль Renault Duster або еквівалент за кодом ДК 021:2015: 34110000-1 «Легкові автомобілі»
Оголошено4 вер. 23:51
Прийом пропозицій4 вер. 23:51 – 21 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-04-014000-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляАвтопаливозаправники 8 куб.м.
Оголошено4 вер. 21:45
Прийом пропозицій10 вер. 10:00 – 15 вер. 10:00 -
ID: UA-2026-09-04-013177-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиБагатофункціональна підмітально-прибиральна машина з навісним обладнанням
Оголошено4 вер. 17:34
Прийом пропозицій4 вер. 17:34 – 20 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-04-012634-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЛегковий автомобіль
Оголошено4 вер. 16:42
Прийом пропозицій4 вер. 16:42 – 21 вер. 10:00 -
ID: UA-2026-09-04-012575-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляВантажні фургони
Оголошено4 вер. 16:34
Прийом пропозицій10 вер. 12:00 – 15 вер. 12:00 -
ID: UA-2026-09-04-012466-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЛегкові автомобілі
Оголошено4 вер. 16:30
Прийом пропозицій4 вер. 16:30 – 21 вер. 10:00 -
ID: UA-2026-09-04-012149-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиАвтомобіль спеціалізованого призначення
Оголошено4 вер. 16:07
Прийом пропозицій4 вер. 16:07 – 20 вер. 10:00 -
ID: UA-2026-09-04-012051-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляДК 021:2015 - 34110000-1 – «Легкові автомобілі» (Легковий автомобіль спеціалізованого призначення на базі Hyundai Staria US4 PE 2.2 CRDi 9-Comfort 8AT)
Оголошено4 вер. 16:02
Прийом пропозицій10 вер. 09:00 – 15 вер. 09:00 -
ID: UA-2026-09-04-011842-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями"Легкові автомобілі спеціалізованого призначення на базі Mitsubishi Eclipse Cross 1.5 CVT INVITE або еквівалент” (класифікація згідно ДК 021:2015 код 34110000-1 «Легкові автомобілі»)
Оголошено4 вер. 15:53
Прийом пропозицій4 вер. 15:53 – 20 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-04-010878-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиСміттєвоз із заднім завантаженням (34144510-6 - Сміттєвози)
Оголошено4 вер. 15:21
Прийом пропозицій4 вер. 15:21 – 20 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-04-010813-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиАвтомобіль рукавний, повнопривідний (код ДК 021: 2015 - 34140000-0 Великовантажні мототранспортні засоби)
Оголошено4 вер. 15:19
Прийом пропозицій4 вер. 15:19 – 20 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-04-007022-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015: 34110000-1 Легкові автомобілі: автомобіль типу Hyundai Staria в комплектації Top -7, 8AT, 4WD або еквівалент
Оголошено4 вер. 13:05
Прийом пропозицій4 вер. 13:05 – 21 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-04-006485-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиВеликовантажні мототранспортні засоби (машина вакуумна)
Оголошено4 вер. 12:41
Прийом пропозицій4 вер. 12:41 – 23 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-04-006244-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиМікроавтобус з робочим місцем прокурора призначений для невідкладних виїздів під час здійснення організації та процесуального керівництва досудовим розслідуванням код за ДК 021:2015 34110000-1 «Легкові автомобілі» (уточнений код ДК 021:2015:34114400-3 Мікроавтобуси)
Ім'я:Наталія ПотерлевичE-mail: [email protected] Телефон: +380332280827 Веб сайт: ЄДРПОУ:02909915Оголошено4 вер. 12:41
Прийом пропозицій4 вер. 12:41 – 21 вер. 08:00 -
ID: UA-2026-09-04-005803-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиВантажний автомобіль спеціалізованого призначення
Ім'я:Перінська Оксана ПетрівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380322588465 Факс:+380322616143ЄДРПОУ:20001591Оголошено4 вер. 12:14
Прийом пропозицій4 вер. 12:14 – 21 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення