Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «33954000-2»
-
ID: UA-2026-08-20-010754-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015 33950000-4 —Устаткування та приладдя для клінічної та судової медицини (33954000-2 Набори для забору біологічних матеріалів)
Оголошено20 серп. 15:49
Прийом пропозицій20 серп. 15:49 – 28 серп. 10:00Очікувана вартість206 390,00 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-07-23-011714-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМотузка декоративна, Шпагат
Очікувана вартість1 402,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-23-007986-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиНабори для забору біологічних матеріалів
Ім'я:Кирда Оксана ІванівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380457663891 Факс:+380457663972ЄДРПОУ:01994758Очікувана вартість30 047,74 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-29-006240-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015 - 33950000-4 - Устаткування та приладдя для клінічної та судової медицини НК 024:2023: 57925 - Предметне скло/слайд для мікроскопії IVD (діагностика in vitro), НК 031:2024: W0503900201: Мікроскопічні слайди (НК 024:2023: 15687 - Покривне скло, НК 031:2024: W0503900202: Покривне скло для
мікроскопічних слайдів) Очікувана вартість22 367,74 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-26-002091-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиАплікатор бавовняна верхівка дерев'яний стрижень, Аплікатор з бавовн.кінців. у трансп. пробір. Пласт. стриж.серед. Amies
Очікувана вартість96 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-04-29-008526-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКомплект для забору капілярної крові "ВОЛЕС" об'єм 1,0 мл одноразового використання стерильний
Очікувана вартість96 086,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-04-29-007150-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЛеза для мікратома ДК 021:2015 - 33950000-4 - Устаткування та приладдя для клінічної та судової медицини, НК 024:2023 - 42440- Леза мікротома, одноразового використання, НК 031:2024 - v010301 - Леза без систем захисту, одноразові – не включені до інших класів
Очікувана вартість57 000,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-04-28-002984-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКомплект для забору капілярної крові "Волес", 1мл одн викор стерильн ланцет Волес піпетка Пастера
Очікувана вартість92 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-04-08-006511-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиНК 031: 2024 «Національна номенклатура медичних виробів» – W05030501 – Пристрої для інклюзії, касети; НК 031: 2024 «Національна номенклатура медичних виробів» – W05030501 – Пристрої для інклюзії, касети; НК 031: 2024 «Національна номенклатура медичних виробів» – W05030501 – Пристрої для інклюзії,
касети; НК 031: 2024 «Національна номенклатура медичних виробів» – W05030501 – Пристрої для інклюзії, касети; НК 031: 2024 «Національна номенклатура медичних виробів» – W05030599 – Пристрої для досліджень патологічних змін – інше; НК 031: 2024 «Національна номенклатура медичних виробів» – W05030599 – Пристрої для досліджень патологічних змін – інше; НК 031: 2024 «Національна номенклатура медичних виробів» – W05030599 – Пристрої для досліджень патологічних змін – інше; НК 031: 2024 «Національна номенклатура медичних виробів» – W0202059085 – Різні інструменти для обробки зразків зразків для гістології/цитології – витратні матеріали; НК 031: 2024 «Національна номенклатура медичних виробів» – W0202059085 – Різні інструменти для обробки зразків зразків для гістології/цитології – витратні матеріали; НК 031: 2024 «Національна номенклатура медичних виробів» – W05039080 – Пристрої для аналізу зразків – інші аксесуари; НК 031: 2024 «Національна номенклатура медичних виробів» – W0202059085 – Різні інструменти для обробки зразків зразків для гістології/цитології – витратні матеріали; НК 031: 2024 «Національна номенклатура медичних виробів» – W0202059085 – Різні інструменти для обробки зразків зразків для гістології/цитології – витратні матеріали; НК 031: 2024 «Національна номенклатура медичних виробів» – W05039080 – Пристрої для аналізу зразків – інші аксесуари; НК 031: 2024 «Національна номенклатура медичних виробів» – W0202059099 – Різні інструменти для обробки зразків для гістології / цитології – інше; НК 031: 2024 «Національна номенклатура медичних виробів» – W0202059099 – Різні інструменти для обробки зразків для гістології / цитології – інше; НК 031: 2024 «Національна номенклатура медичних виробів» – W0202059099 – Різні інструменти для обробки зразків для гістології / цитології – інше; НК 031: 2024 «Національна номенклатура медичних виробів» – W0202059099 – Різні інструменти для обробки зразків для гістології / цитології – інше Оголошено8 квіт. 12:48
Прийом пропозицій8 квіт. 12:48 – 16 квіт. 18:00Очікувана вартість1 835 943,79 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-04-01-013385-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиНабори, комплекти для забору біологічних матеріалів
Очікувана вартість95 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-03-13-000504-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСистема для відбору та зберігання біологічного матеріалу (код ДК 021:2015: 33950000-4 Устаткування та приладдя для клінічної та судової медицини)
Очікувана вартістьне визначено
Звіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-03-06-003132-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСистема для відбору та зберігання біологічного матеріалу (Система NUCLEIC-CARD)
Очікувана вартістьне визначено
Звіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-02-24-008158-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиНабори для забору біологічних матеріалів
Ім'я:Кирда Оксана ІванівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380457663891 Факс:+380457663972ЄДРПОУ:01994758Очікувана вартість29 952,75 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-02-13-008415-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями42440 – Лезо мікротома, одноразового використання/ V010301 - Леза без систем захисту, одноразові – не включені до інших класів; 42440 – Лезо мікротома, одноразового використання/ V010301 - Леза без систем захисту, одноразові – не включені до інших класів; 62970 – Касета для оброблення/ зберігання
гістологічної тканини / W05030501 - Пристрої для інклюзії, касети; 62970 – Касета для оброблення/ зберігання гістологічної тканини / W05030501 - Пристрої для інклюзії, касети; 62970 – Касета для оброблення/ зберігання гістологічної тканини / W05030501 - Пристрої для інклюзії, касети; 44988 – Лезо пилки для автопсії/ V010301 - Леза без систем захисту, одноразові – не включені до інших класів; 42440 – Лезо мікротома, одноразового використання/ V010301 - Леза без систем захисту, одноразові – не включені до інших класів; 57739 – Тканинозаморожувальне/ заливальне середовище IVD (діагностика in vitro)/W01030799 – Реактиви для гістології /цитології – інше) Ім'я:Шендера Тетяна ПавлівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380822794575 Факс:+380822650576ЄДРПОУ:02004717Оголошено13 лют. 13:50
Прийом пропозицій13 лют. 13:50 – 21 лют. 18:00Очікувана вартість650 000,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-02-10-005882-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи33954000-2 - Набори для забору біологічних матеріалів
Ім'я:Святослав ЦимбрилаE-mail: [email protected] Телефон: +380684494245 Веб сайт: ЄДРПОУ:02070987Очікувана вартість58 249,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-12-22-000072-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015: 39540000-9 — Вироби різні з канату, мотузки, шпагату та сітки (Трос буксирувальний 5т. стрічка 50мм х 5,0м білий/2 гаки/в кульку)
Очікувана вартість293,26 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-12-11-018655-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКомплект для забору капілярної крові
Очікувана вартість12 330,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-12-09-004609-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системимотузка поліпронелен
Очікувана вартість176,04 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-12-09-002094-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиНавчальне обладнання для облаштування навчальної аудиторії для забезпечення навчального процесу спеціальності «Правоохоронна діяльність»
Ім'я:Воробій Марина ОлександрівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380512500069 Факс:+380512500069ЄДРПОУ:23623471Очікувана вартість95 905,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-12-02-000461-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляЗасіб (система) для відбору та зберігання біологічного матеріалу (зразків букального епітелію)
Ім'я:Костров Олександр ВіталійовичE-mail: [email protected] Телефон: 380442049083 ЄДРПОУ:34979237Оголошено2 груд. 2025 08:41
Прийом пропозицій8 груд. 2025 11:30 – 11 груд. 2025 16:30Очікувана вартість83 468,00 грн
з ПДВЗавершена