Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «33940000-1»
-
ID: UA-2026-08-31-013388-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКамера холодильна для зберігання тіл КХЗТ-С2С або еквівалент
Оголошено31 серп. 22:02
Прийом пропозицій31 серп. 22:02 – 8 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-05-18-005860-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системирізальні інсртументи (ріжучий ніж, до електрогазонокосарки )
Очікувана вартість1 890,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-07-008119-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиВізок для перевезення трупів ТПБ-3Н
Очікувана вартість94 508,82 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-04-22-013137-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиВізок для перевезення ТПБ-ЗН (код НК 031:2024 - V08050199 НОШІ ДЛЯ ПЕРЕМІЩЕННЯ ПАЦІЄНТІВ – ІНШЕ)
Очікувана вартість30 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-04-10-006380-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015- 33940000-1 Устаткування для транспортування та зберігання трупів та приладдя до нього (Санітарний пакет для утилізації біологічних відходів)
Очікувана вартість25 000,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-03-16-006817-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системисанпакети для поховання
Ім'я:Коломієць Вадим ОлександровичE-mail: [email protected] Телефон: 380686153948 ЄДРПОУ:32226971Очікувана вартість5 200,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-02-18-002972-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиНоші металеві
Очікувана вартість72 500,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-02-09-009247-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015 (CPV) 33940000-1 Устаткування для транспортування та зберігання трупів та приладдя до нього
Очікувана вартість45 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-02-05-006323-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКамера холодильна для зберігання тіл в комплекті за ДК 021:2015: 33940000-1 — Устаткування для транспортування та зберігання трупів та приладдя до нього (33944000-9 Холодильні чи морозильні камери для моргів), НК 024:2023: 13316 — Холодильна камера для моргу
Оголошено5 лют. 12:11
Прийом пропозицій5 лют. 12:11 – 13 лют. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість750 000,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-01-23-007772-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021-2015 "Єдиний закупівельний словник" 33940000-1 - Устаткування для транспортування та зберігання трупів та приладдя до нього (Камера холодильна для зберігання тіл (НК 024:2023: 13316 Холодильна камера для моргу))
Оголошено23 січ. 12:14
Прийом пропозицій23 січ. 12:14 – 31 січ. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість750 000,00 грн
з ПДВСкасована -
ID: UA-2025-12-24-000050-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМеблі для закладів культури Подільського району міста Києва» (за кодом національного класифікатора України ДК 021:2015: 39400000-5 "Меблі для дому"
Очікувана вартість44 108,40 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-12-16-002056-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКаталка
Очікувана вартість23 687,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-12-02-016102-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКамера холодильна для зберігання тіл з візком гідравлічним підйомним у комплекті
Оголошено2 груд. 2025 16:01
Прийом пропозицій2 груд. 2025 16:01 – 10 груд. 2025 15:58Очікувана вартість256 000,00 грн
з ПДВСкасована -
ID: UA-2025-11-18-012251-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системисанітарні пакети
Очікувана вартість21 600,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-10-20-006851-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЗа кодом класифікатору ДК 021:2015 - 33940000-1 - Устаткування для транспортування та зберігання трупів та приладдя до нього (33945000-6 - Холодильні кімнати для моргів; НК 024:2023:13316 - Холодильна камера для моргу). Камера холодильна для зберігання тіл.
Ім'я:Сосновська Вікторія ОлегівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380487073303 ЄДРПОУ:01999052Очікувана вартість532 029,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-08-26-010560-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЗа кодом класифікатору ДК 021:2015 - 33940000-1 - Устаткування для транспортування та зберігання трупів та приладдя до нього (33945000-6 - Холодильні кімнати для моргів; НК 024:2023:13316 - Холодильна камера для моргу). Камера холодильна для зберігання тіл.
Оголошено26 серп. 2025 16:30
Прийом пропозицій26 серп. 2025 16:30 – 3 вер. 2025 10:00Очікувана вартість532 029,00 грн
з ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2025-08-21-009341-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиза кодом (CPV) ДК 021:2015 : 33940000-1 Устаткування для транспортування та зберігання трупів та приладдя до нього (33944000-9 Холодильні чи морозильні камери для моргів ( НК 024:2023: 13316 Холодильна камера для моргу(Камера холодильна для зберігання тіл)))
Оголошено21 серп. 2025 15:26
Прийом пропозицій21 серп. 2025 15:26 – 29 серп. 2025 10:00Очікувана вартість196 500,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2025-08-13-005821-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи33940000-1 Устаткування для транспортування та зберігання трупів та приладдя до нього. Агрегат у захисному корпусі MHPB;SmartLine SL 4538Z 3PH
Ім'я:Коваленко Олександра ВячеславівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380994417081 ЄДРПОУ:01111227Очікувана вартість99 500,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-08-01-003270-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиУстаткування для транспортування та зберігання трупів та приладдя до нього -1 найменування (Візок гідравлічний підйомний ВП-3С (НК 024:2023 - 34909 Візок для медичних інструментів) - 1 шт.) 33940000-1
Ім'я:Захарченко Людмила МихайлівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380978834039 ЄДРПОУ:01981477Очікувана вартість58 998,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-07-30-003849-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи33940000-1 Устаткування для транспортування та зберігання трупів та приладдя до нього
Очікувана вартість99 900,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro