Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «33922000-9»
-
ID: UA-2026-09-02-010243-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи33920000-5 Обладнання та приладдя для розтину (Санітарні мішки для трупів (33922000-9 Транспортні мішки для трупів))
Очікувана вартість8 750,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-02-001975-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМішок патологоанатомічний , XL розмір (Розмір 220*90см, щільність 250мкр, вантажопідйомність 140 кг)
Ім'я:Гринечко Наталія ВолодимирівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380505608383 ЄДРПОУ:02009703Очікувана вартість3 400,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-02-001703-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМішок патологоанатомічний , XL розмір (Розмір 220*90см, щільність 250мкр, вантажопідйомність 140 кг)
Ім'я:Гринечко Наталія ВолодимирівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380505608383 ЄДРПОУ:02009703Очікувана вартість29 750,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-14-002849-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015: 33920000-5 Обладнання та приладдя для розтину (33922000-9 Транспортні мішки для трупів (Мішки санітарні))
Оголошено14 серп. 10:51
Прийом пропозицій14 серп. 10:51 – 24 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість155 675,00 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-08-14-002425-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСанітарні пакети 70х220
Очікувана вартість3 675,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-23-006407-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСкребок металевий кухонний 2 шт;Губки кухонні 10 шт;Віник - Сорго;Набір прищіпок для білизни (10 шт);
Очікувана вартість1 238,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-17-009424-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПакет санітарний МПС 200
Очікувана вартість2 600,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-17-007282-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015 Єдиний закупівельний словник: 33920000-5 Обладнання та приладдя для розтину (Санітарний пакет 2200мм*900мм)
Оголошено17 лип. 14:29
Прийом пропозицій17 лип. 14:29 – 27 лип. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість385 200,00 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-07-03-009377-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМішки патологоанатомічні за кодом ДК 021:2015: 33920000-5 Обладнання та приладдя для розтину (33922000-9 Транспортні мішки для трупів), код НК 024:2023 – 35975 Мішок патологоанатомічний
Ім'я:Кухтіна Вікторія ВікторівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380995888036 Факс:057725-24-21Веб сайт: ЄДРПОУ:02003787Очікувана вартість240 500,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-30-009994-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015 Єдиний закупівельний словник: 33920000-5 Обладнання та приладдя для розтину (Санітарний пакет 2200 мм*900 мм)
Оголошено30 черв. 15:06
Прийом пропозицій30 черв. 15:06 – 9 лип. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість385 200,00 грн
з ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-06-23-011650-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМиючі та дезинфікуючі засоби, санітарно-гігієнічні товари та поліетиленова продукція для пакування відходів, господарські товари, фільтр подовжувач.
Очікувана вартість1 520,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-19-006769-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиМішки патологоанатомічні за кодом ДК 021:2015: 33920000-5 Обладнання та приладдя для розтину (33922000-9 Транспортні мішки для трупів), код НК 024:2023 – 35975 Мішок патологоанатомічний
Ім'я:Кухтіна Вікторія ВікторівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380995888036 Факс:057725-24-21Веб сайт: ЄДРПОУ:02003787Оголошено19 черв. 12:58
Прийом пропозицій19 черв. 12:58 – 27 черв. 00:30Очікувана вартість300 000,00 грн
з ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-06-16-011404-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015 Єдиний закупівельний словник: 33920000-5 Обладнання та приладдя для розтину (Санітарний пакет 2200 мм*900 мм)
Оголошено16 черв. 15:50
Прийом пропозицій16 черв. 15:50 – 25 черв. 08:00Очікувана вартість385 200,00 грн
з ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-06-01-009907-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015 Єдиний закупівельний словник: 33920000-5 Обладнання та приладдя для розтину (Санітарний пакет 2200 мм*900 мм)
Оголошено1 черв. 15:48
Прийом пропозицій1 черв. 15:48 – 9 черв. 18:00Очікувана вартість385 200,00 грн
з ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-05-29-007236-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015 Єдиний закупівельний словник: 33920000-5 Обладнання та приладдя для розтину (Санітарний пакет 2200 мм*900 мм)
Оголошено29 трав. 14:48
Прийом пропозицій29 трав. 14:48 – 8 черв. 08:00Очікувана вартість385 200,00 грн
з ПДВСкасована -
ID: UA-2026-05-27-007320-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПакети патологоанатомічні
Ім'я:Говорушко Дарина ОлександрівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380384996451 ЄДРПОУ:02004829Очікувана вартість5 019,30 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-20-004192-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСанітарний пакет «МПС-220/8/ПП»
Очікувана вартість76 300,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-14-002171-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015 Єдиний закупівельний словник: 33920000-5 Обладнання та приладдя для розтину (Санітарний пакет 2200мм*900мм)
Оголошено14 трав. 10:16
Прийом пропозицій14 трав. 10:16 – 25 трав. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість385 200,00 грн
з ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-04-27-002234-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиГосподарчі товари
Очікувана вартість2 375,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-03-31-002209-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК021:2015:33922000-9 Транспортні мішки для трупів
Очікувана вартість3 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro