Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «33920000-5»
-
ID: UA-2026-09-02-010243-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи33920000-5 Обладнання та приладдя для розтину (Санітарні мішки для трупів (33922000-9 Транспортні мішки для трупів))
Очікувана вартість8 750,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-02-001975-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМішок патологоанатомічний , XL розмір (Розмір 220*90см, щільність 250мкр, вантажопідйомність 140 кг)
Ім'я:Гринечко Наталія ВолодимирівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380505608383 ЄДРПОУ:02009703Очікувана вартість3 400,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-02-001703-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМішок патологоанатомічний , XL розмір (Розмір 220*90см, щільність 250мкр, вантажопідйомність 140 кг)
Ім'я:Гринечко Наталія ВолодимирівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380505608383 ЄДРПОУ:02009703Очікувана вартість29 750,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-01-009219-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМішки санітарні згідно коду ДК 021:2015:33920000-5: Обладнання та приладдя для розтину
Очікувана вартість92 960,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-27-004760-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системимішок санітарний
Очікувана вартість5 700,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-24-008057-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМішки патологоанатомічні
Ім'я:Гринечко Наталія ВолодимирівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380505608383 ЄДРПОУ:02009703Очікувана вартість3 400,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-17-002164-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системикод НК 024:2023: 31163 Каталка з положенням лежачи адаптаційна / НК 031:2024: V08050199 - НОШІ ДЛЯ ПЕРЕМІЩЕННЯ ПАЦІЄНТІВ – ІНШЕ
Очікувана вартість37 538,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-17-000826-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиМішок пластиковий санітарний патологоанатомічний для трупів
Ім'я:Хомишин Галина ІгорівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380322750153 Факс:+380322750153ЄДРПОУ:01996616Оголошено17 серп. 09:50
Прийом пропозицій17 серп. 09:50 – 25 серп. 09:39Очікувана вартість302 400,00 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-08-14-002849-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015: 33920000-5 Обладнання та приладдя для розтину (33922000-9 Транспортні мішки для трупів (Мішки санітарні))
Оголошено14 серп. 10:51
Прийом пропозицій14 серп. 10:51 – 24 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість155 675,00 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-08-14-002425-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСанітарні пакети 70х220
Очікувана вартість3 675,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-14-000793-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМішок для трупів мпс 200 220*80
Очікувана вартість8 700,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-10-001507-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМішки пластикові санітарні МПС-200
Очікувана вартість14 800,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-06-002718-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиТранспортні мішки для трупів.
Очікувана вартість50 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-29-006907-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи(ДК 021:2015 : 33920000-5 Обладнання та приладдя для розтину) Мішок паталогоанатомічний
Очікувана вартість96 250,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-29-001729-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСанітарний пакет для трупа , розміром 220*90 см
Очікувана вартість2 500,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-23-009314-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системимішки для трупів санітарні ХЛ 220*90 см,поліетилен 230мкм
Ім'я:Олексієнко Олена СтаніславівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380985015345 ЄДРПОУ:30740951Очікувана вартість6 600,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-23-006407-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСкребок металевий кухонний 2 шт;Губки кухонні 10 шт;Віник - Сорго;Набір прищіпок для білизни (10 шт);
Очікувана вартість1 238,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-17-009424-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПакет санітарний МПС 200
Очікувана вартість2 600,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-17-007282-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015 Єдиний закупівельний словник: 33920000-5 Обладнання та приладдя для розтину (Санітарний пакет 2200мм*900мм)
Оголошено17 лип. 14:29
Прийом пропозицій17 лип. 14:29 – 27 лип. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість385 200,00 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-07-03-009377-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМішки патологоанатомічні за кодом ДК 021:2015: 33920000-5 Обладнання та приладдя для розтину (33922000-9 Транспортні мішки для трупів), код НК 024:2023 – 35975 Мішок патологоанатомічний
Ім'я:Кухтіна Вікторія ВікторівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380995888036 Факс:057725-24-21Веб сайт: ЄДРПОУ:02003787Очікувана вартість240 500,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro