Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «33912100-7»
-
ID: UA-2026-08-25-005363-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиІнструменти та приладдя для патологоанатомічного розтину (ножиці, гачки, пінцети, набір секційний "МЕДИКА", ніж ампутаційний)
Очікувана вартість45 318,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-12-02-020282-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПінцет анатомічний SURGIWELOMED. Довжина 20,0 см (12.254)
Очікувана вартість226,95 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-11-18-012272-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПінцет очний для райдужної оболонки 1х2 зуба Grafe, довжина 11 см
Очікувана вартість620,60 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2024-08-20-008744-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПінцет хірургічний
Очікувана вартість947,91 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2024-03-13-011319-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПінцет анатомічний 200мм нерж.
Очікувана вартість175,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2024-02-22-003342-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиВироби медичного призначення: ножиці медичні гострокінцеві прямі 140мм; пінцет анатомічний 180мм 7%; скальпель хірургічний гострокінцевий
Ім'я:Мамчур Анна-Каріна МихайлівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380671911022 ЄДРПОУ:00719406Очікувана вартість2 921,10 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2023-08-28-006018-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015 "33910000-2 Інструменти та приладдя для патологоанатомічного розтину" ( код НК 024:2023 "35131 - Ніж ампутаційний"; код НК 024:2023 "37840 - Хрящовий ніж"; код НК 024:2023 "38727 - Хірургічні ножиці загального призначення багаторазового використання"; код НК 024:2023 "32853 - Кусачки
ортопедичні"; код НК 024:2023 "62466 - Щипці хірургічні для м'яких тканин у формі пінцета багаторазового використання"; код НК 024:2023 "46869 - Ложка для вичерпування крові"; код НК 024:2023 "44988 - Лезо пилки для автопсії"; код НК 024:2023 "38727 - Хірургічні ножиці загального призначення багаторазового використання") Оголошено28 серп. 2023 13:17
Прийом пропозицій28 серп. 2023 13:17 – 7 вер. 2023 13:02Очікувана вартість224 400,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2023-07-25-000029-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПінцети
Ім'я:Черненко Олександр ОлександровичE-mail: [email protected] Телефон: +380612392498 ЄДРПОУ:40108688Очікувана вартість2 225,60 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2022-09-01-005098-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПінцет анатомічний SURGIWELOMED.Довжина 15,0 см
Очікувана вартість9 203,40 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2022-07-29-004851-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПінцет анатомічний 200мм
Очікувана вартість2 600,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2022-02-15-001173-c
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПінцети анатомічні
Очікувана вартість228,48 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2021-12-23-010467-b
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПінцет
Ім'я:Роменська Валентина ТрохимівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380954404706 ЄДРПОУ:22112567Очікувана вартість70,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2021-12-22-001831-b
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПінцет медичний, ножиці хірургічні
Очікувана вартість1 111,78 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2021-11-17-002290-b
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПінцет анатомічний, д.200 мм
Очікувана вартість240,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2021-09-14-002213-b
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системимедичні інструменти
Очікувана вартість242,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2021-09-02-006221-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівля35141 - Скальпель, багаторазового застосування (Скальпель гострокінцевий, середній 15 см); 63270 - Ручка скальпеля, одноразова (Ручка скальпель 13 см); 37445 Лезо скальпеля, одноразового використання (Леза до скальпеля); 35131 - Ніж ампутаційний (Ніж ампутаційний великий); 35131 – Ніж ампутаційний
(Ніж ампутаційний малий); 37840 - Хрящовий ніж (Ніж хрящовий реберний); 35317-Кусачки для ребер (Ножиці реберні); 38727 - Хірургічні ножиці загального призначення, багаторазові (Ножиці прямі гострокінцеві 140 мм); 38727 - Хірургічні ножиці загального призначення, багаторазові (Ножиці прямі гострокінцеві 170 мм); 38727 - Хірургічні ножиці загального призначення, багаторазові (Ножиці анатомічні кишкові прямі 205 мм); 44354 - Судинні ножиці (Ножиці судинні горизонтально-зігнуті 160 мм); 15800 - Препарувальний пінцет (Пінцет анатомічний ПА-150 мм); 15800 - Препарувальний пінцет (Пінцет зубчатолапчатий 20 см, ширина 8 мм); 15800 - Препарувальний пінцет (Пінцет анатомічний очний, прямий, довжина 10см, діаметр 6 мм); 15800 - Препарувальний пінцет (Пінцет зубний зігнутий, 147 мм); 15800 - Препарувальний пінцет (Пінцет пластиковий білий, 145 мм); 35319 - Пилка, хірургічна (Пилка листова хірургічна П-162 (метал. ручка); 12980 –Тазомір (Тазомір). Оголошено2 вер. 2021 13:31
Прийом пропозицій8 вер. 2021 08:00 – 15 вер. 2021 08:00Очікувана вартість47 916,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2021-08-11-006697-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системипінцет анатомічний 15 см.р.ч20х2,5мм,пінцент хірургічний 20 см р ч 4 мм
Очікувана вартість151,36 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2021-08-03-003794-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системипінцет анатомічний
Очікувана вартість480,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2021-07-07-004700-b
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПінцет
Ім'я:Старшинова Наталія ВолодимирівнаE-mail: [email protected] Телефон: 0990188242 Веб сайт: ЄДРПОУ:32827468Очікувана вартість1 813,20 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2021-06-29-000460-b
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиТримач для замінних лез, ДК 021:2015 (CPV) : 33910000-2 Інструменти та приладдя для патологоанатомічного розтину
Очікувана вартість1 365,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro