Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «33912000-6»
-
ID: UA-2026-08-25-005363-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиІнструменти та приладдя для патологоанатомічного розтину (ножиці, гачки, пінцети, набір секційний "МЕДИКА", ніж ампутаційний)
Очікувана вартість45 318,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-02-008458-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи08-636-0 Змінні леза до мікротому Patho Cutter R. НК 024:2023 42440 «Лезо мікротома одноразового використання»; НК 031:2024 W02020590 РІЗНІ ІНСТРУМЕНТИ ДЛЯ ОБРОБКИ ЗРАЗКІВ ДЛЯ ГІСТОЛОГІЇ / ЦИТОЛОГІЇ. (код номенклатурної позиції ДК 021:2015 33912000-6 «Набори для розтину»)
Очікувана вартість98 533,05 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-12-08-015661-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиНизькопрофільні змінні леза для мікротомів. НК 024:2023 42440 «Лезо мікротома одноразового використання». (код номенклатурної позиції ДК 021:2015 33912000-6 «Набори для розтину»)
Очікувана вартість98 533,05 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-12-02-020282-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПінцет анатомічний SURGIWELOMED. Довжина 20,0 см (12.254)
Очікувана вартість226,95 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-11-18-012272-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПінцет очний для райдужної оболонки 1х2 зуба Grafe, довжина 11 см
Очікувана вартість620,60 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-06-19-000968-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиНизькопрофільні змінні леза для мікротомів. НК 024:2023 42440 «Лезо мікротома одноразового використання» (код номенклатурної позиції ДК 021:2015 33912000-6 «Набори для розтину»)
Очікувана вартість97 007,27 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2024-12-09-005113-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиНабір інструментів для розтину тварин, Код ДК 021:2015 – 33910000-2 Інструменти та приладдя для патологоанатомічного розтину
Оголошено9 груд. 2024 11:12
Прийом пропозицій9 груд. 2024 11:12 – 17 груд. 2024 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість105 000,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2024-12-05-001628-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями33910000-2 Інструменти та приладдя для патологоанатомічного розтину (набір для розтину тварин)
Оголошено5 груд. 2024 09:30
Прийом пропозицій5 груд. 2024 09:30 – 13 груд. 2024 09:28Очікувана вартість393 000,00 грн
з ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2024-12-04-016944-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиВироби медичного призначення (Набір інструментів для розтину тварин)
Очікувана вартість97 125,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2024-12-02-014542-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиНабір інструментів для розтину тварин
Очікувана вартість97 125,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2024-11-26-017566-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиНабір інструментів для розтину тварин, Код ДК 021:2015 – 33910000-2 Інструменти та приладдя для патологоанатомічного розтину
Оголошено26 лист. 2024 17:18
Прийом пропозицій26 лист. 2024 17:18 – 4 груд. 2024 17:30Очікувана вартість328 199,94 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2024-11-26-003566-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями33910000-2 Інструменти та приладдя для патологоанатомічного розтину (набір для розтину тварин)
Оголошено26 лист. 2024 10:38
Прийом пропозицій26 лист. 2024 10:38 – 4 груд. 2024 10:37Очікувана вартість393 000,00 грн
з ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2024-11-01-009329-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиНизькопрофільні змінні леза Accu-Thrive Longevity 35 для мікротомів. НК 024:2023 42440 «Лезо мікротома одноразового використання» (код номенклатурної позиції ДК 021:2015 33912000-6 «Набори для розтину»)
Очікувана вартість97 990,60 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2024-10-29-008016-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиНабір інструметів для розтину тварин
Очікувана вартість5 650,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2024-10-14-004668-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиНабори для розтину
Ім'я:Арнаут Ганна КостянтинівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380484641616 Факс:+380484642182ЄДРПОУ:00702765Очікувана вартість10 000,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2024-10-07-010189-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиНабори для розтину (набори інструментів для розтину тварин)
Очікувана вартість10 000,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2024-10-04-005806-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиНабори інструментів для розтину тварин
Ім'я:Полуніна Наталія ІванівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380542776515 Факс:+380542617341ЄДРПОУ:40356714Оголошено4 жовт. 2024 12:26
Прийом пропозицій4 жовт. 2024 12:26 – 14 жовт. 2024 12:31Очікувана вартість444 000,00 грн
з ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2024-09-25-000612-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиВироби медичного призначення:ножиці медичні гострокінцеві прямі 140мм; скальпель хірургічний гострокінцевий; скальпель хірургічний черевнистий
Ім'я:Мамчур Анна-Каріна МихайлівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380671911022 ЄДРПОУ:00719406Очікувана вартість1 299,41 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2024-08-20-008744-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПінцет хірургічний
Очікувана вартість947,91 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2024-06-20-000688-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиНабори для розтину тварин
Очікувана вартість99 900,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro