Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «33911000-9»
-
ID: UA-2026-08-25-005363-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиІнструменти та приладдя для патологоанатомічного розтину (ножиці, гачки, пінцети, набір секційний "МЕДИКА", ніж ампутаційний)
Очікувана вартість45 318,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-07-04-008576-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи33910000-2 Інструменти та приладдя для патологоанатомічного розтину
Очікувана вартість8 730,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-04-01-008902-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСидіння, стільці та супутні вироби і частини до них
Очікувана вартість71 500,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2024-11-13-012548-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи"Леза для мікротому" ДК 021:2015 код 33910000-2 - Інструменти та приладдя для патологоанатомічного розтину
Очікувана вартість4 800,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2024-09-25-000612-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиВироби медичного призначення:ножиці медичні гострокінцеві прямі 140мм; скальпель хірургічний гострокінцевий; скальпель хірургічний черевнистий
Ім'я:Мамчур Анна-Каріна МихайлівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380671911022 ЄДРПОУ:00719406Очікувана вартість1 299,41 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2024-09-04-003670-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСтільці
Очікувана вартість30 780,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2024-02-22-003342-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиВироби медичного призначення: ножиці медичні гострокінцеві прямі 140мм; пінцет анатомічний 180мм 7%; скальпель хірургічний гострокінцевий
Ім'я:Мамчур Анна-Каріна МихайлівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380671911022 ЄДРПОУ:00719406Очікувана вартість2 921,10 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2023-12-05-020570-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиІнструменти для патологоанатомічного розтину
Очікувана вартість5 360,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2023-08-28-006018-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015 "33910000-2 Інструменти та приладдя для патологоанатомічного розтину" ( код НК 024:2023 "35131 - Ніж ампутаційний"; код НК 024:2023 "37840 - Хрящовий ніж"; код НК 024:2023 "38727 - Хірургічні ножиці загального призначення багаторазового використання"; код НК 024:2023 "32853 - Кусачки
ортопедичні"; код НК 024:2023 "62466 - Щипці хірургічні для м'яких тканин у формі пінцета багаторазового використання"; код НК 024:2023 "46869 - Ложка для вичерпування крові"; код НК 024:2023 "44988 - Лезо пилки для автопсії"; код НК 024:2023 "38727 - Хірургічні ножиці загального призначення багаторазового використання") Оголошено28 серп. 2023 13:17
Прийом пропозицій28 серп. 2023 13:17 – 7 вер. 2023 13:02Очікувана вартість224 400,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2023-04-24-005475-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиНожиці для розтину
Очікувана вартість1 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2022-10-13-004152-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиНожиці медичні
Ім'я:Роменська Валентина ТрохимівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380954404706 ЄДРПОУ:22112567Очікувана вартість130,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2022-08-01-004992-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиНожиці для розтину з 2-ма гострими кінцями, прямі, 140 мм
Очікувана вартість2 700,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2021-12-22-001831-b
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПінцет медичний, ножиці хірургічні
Очікувана вартість1 111,78 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2021-09-14-003093-b
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системимедичні інструменти
Очікувана вартість182,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2021-09-02-006221-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівля35141 - Скальпель, багаторазового застосування (Скальпель гострокінцевий, середній 15 см); 63270 - Ручка скальпеля, одноразова (Ручка скальпель 13 см); 37445 Лезо скальпеля, одноразового використання (Леза до скальпеля); 35131 - Ніж ампутаційний (Ніж ампутаційний великий); 35131 – Ніж ампутаційний
(Ніж ампутаційний малий); 37840 - Хрящовий ніж (Ніж хрящовий реберний); 35317-Кусачки для ребер (Ножиці реберні); 38727 - Хірургічні ножиці загального призначення, багаторазові (Ножиці прямі гострокінцеві 140 мм); 38727 - Хірургічні ножиці загального призначення, багаторазові (Ножиці прямі гострокінцеві 170 мм); 38727 - Хірургічні ножиці загального призначення, багаторазові (Ножиці анатомічні кишкові прямі 205 мм); 44354 - Судинні ножиці (Ножиці судинні горизонтально-зігнуті 160 мм); 15800 - Препарувальний пінцет (Пінцет анатомічний ПА-150 мм); 15800 - Препарувальний пінцет (Пінцет зубчатолапчатий 20 см, ширина 8 мм); 15800 - Препарувальний пінцет (Пінцет анатомічний очний, прямий, довжина 10см, діаметр 6 мм); 15800 - Препарувальний пінцет (Пінцет зубний зігнутий, 147 мм); 15800 - Препарувальний пінцет (Пінцет пластиковий білий, 145 мм); 35319 - Пилка, хірургічна (Пилка листова хірургічна П-162 (метал. ручка); 12980 –Тазомір (Тазомір). Оголошено2 вер. 2021 13:31
Прийом пропозицій8 вер. 2021 08:00 – 15 вер. 2021 08:00Очікувана вартість47 916,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2021-08-25-011474-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи33910000-2 - Інструменти та приладдя для патологоанатомічного розтину (ножиці, лотки)
Очікувана вартість5 865,50 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2021-03-18-006681-c
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиНожиці для розтину
Ім'я:Фалинський Павло ОмеляновичE-mail: [email protected] Телефон: +380323130148 Факс:+380323130148ЄДРПОУ:01997863Очікувана вартість11 074,50 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2021-03-15-001955-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиНожиці для розтину
Ім'я:Фалинський Павло ОмеляновичE-mail: [email protected] Телефон: +380323130148 Факс:+380323130148ЄДРПОУ:01997863Очікувана вартість12 201,21 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2020-12-22-003957-b
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиНожиці для розтину
Ім'я:Романишин Уляна БогданівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380322279112 Факс:+380322279112ЄДРПОУ:00701228Очікувана вартість1 300,05 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2020-12-16-003019-c
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиножиці загострені вертикально зігнуті
Очікувана вартість955,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro